Jump to content

Kikazaru Koi niha Riyuu ga Atte (2021)


Recommended Posts

Exe0vgmVoAQHryy?format=jpg

 

Off Topic

EzVrngrUYAwbNvY?format=jpg

 

Kikazaru Koi niha Riyuu ga Atte (着飾る恋には理由があって)
Страна: Япония
Също така известен като: There's a Reason for the Love I'm Wearing
Период на излъчване: 2021 – Април – 20 до 2021 – Юни – 22
Време на излъчване: Вторник 22:00
Формат: Renzoku
Жанр: Романс, Драма
Канал: TBS
Епизоди: 10
Режисьор: Ayuko Tsukahara
Субтитри: Английски

 

Участват:
Kawaguchi Haruna като Mashiba Kurumi
Yokohama Ryusei като Fujino Shun
Mukai Osamu като Hayama Shogo
Natsukawa Yui като Saotome Kouko
Maruyama Ryuhei като Terai Haruto
Nakamura Anne като Hase Ayaka

 

Резюме: Mashiba Kurumi (Kawaguchi Haruna) работи като публицист за "el Arco Iris", компания за интериорен дизайн, която става популярна сред младите хора в социалните медии. Заради работата си тя се грижи за външния си вид и за това, което другите мислят, работейки усилено, за да спечели възхищението на своите колеги и своят шеф Hayama Shogo (Mukai Osamu). Kurumi е толкова заета с работа, че забравя да поднови договора си за апартамент, затова приятелят и Koko и помага да намери ново място ... но това е споделена къща с трима непознати! Единият от тях е Fujino Shun (Yokohama Ryusei), минималистичен готвач, който просто иска да живее прост живот. След това имаме Terai Haruto (Maruyama Ryuhei), братовчед на Shun, който работи като онлайн съветник, за да помага на хората с техните проблеми. И накрая Hase Ayaka (Nakamura Anne), амбициозен художник, която прави съвременно изкуство, докато работи на непълно работно време като шофьор на доставка в супермаркет от висок клас. И така тези хора от различни възрасти, професии и ценности се събират под един покрив. Въпреки че техните личности се сблъскват, Kurumi се влюбва, задълбочава приятелствата си и се научава да сваля "бронята" си и да живее като себе си…
 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо го фиксирах в Авистаз и Лазето вече е готова с темата! Ще се гледа, залягат на модерна тема в момента + че актьорския състав е доста добър. Мару го гледах за последно преди 7-8 години, ахахаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно възможно е да е имал и нови участия, просто аз много изостанах с  изявите на любимците ми айдъли, но Фрийтър е това, което помня от него за последно. :) Уеда Тацуя ме изненада много приятно сега във втори епизод на Немезис. Все още им дават да гостуват в по някоя и друга драма, което мен ме кара да се усмихвам широко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За онлайн ли? Ето тук има до 3 еп. Надявам се да продължат превода. Аз ще го чакам целия да излезе. Мразя онгоинг.

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докарах го до половината. Чуден сериал. Действието върви леко и бързо, отношенията между съквартирантите са страхотни.Диалозите са пълни с хумор. А Рюсей както винаги е страхотен! Но за мен най-сладкото създание тук е кучето! Уникален Коджи! 

Надявам се и до края да продължи така и да бе забиват в някакви тежки драми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, ukio написа:

Другите как се включват в действието? Имат ли осезаеми роли?

О,да! Така, като се замислих сякаш няма ясно изразени главни и второстепенни роли в този сериал. Всички са главни действащи лица, освен в животите си, така и в къщата. Изключителна симбиоза между хазяйката и съквартирантите. А Осаму Мукай също е с доста важна за историята роля, въпреки, че не живее в къщата с другите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, каква красота! Еп. 1 е омагьосващ! С дребните подробности на ежедневието, умното куче, готварските способности на Рюсей, усмивката на Мару, 50 годишната констатация на Юи Нацукава, че иска да събира хората и отвеяната разсеяност Осаму Мукай, който изчезна още преди края на епизода и показа, че е над нещата - материалните. Не очаквах да съберат всички в една къща, но съм много доволна от това развитие, понеже така е по-интересно и непринудено. 

С музиката на Ген Хошино, която също заразява и е в тон с цялостната атмосфера.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оупънингът е много иновативен. Показва героите през мобилен телефон.

Главната има интересно име - Мамешиба Машиба, а кучето се казва Коуджи.

Фумия Такахаши е от младото попълнение артисти, които помагат в дорамата с поддържаща роля във фирмата на Машиба. Дано развият повече и неговия герой!

А! Каджи се появи с карио участие.

Хубав втори епизод със сакура и картина-инсталация, дело на четвъртия съквартирант, чиято роля играе Ан Накамура. Изненадваща къса коса от нея. Изглежда съвсем различен човек. Прави нов образ. Браво!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи сладури са всички и показват такива прекрасни човешки взаимоотношения! Нямам търпение да видя подробностите, които всеки финал е подготвил за някоя от предходните сцени. И това е добра идея.

Храната продължава да примамва допълнително. Истинско великолепие и цвят към богатото ежедневие в тази необикновена къща.

Дорамата е поредното доказателство за хармонично съжителство на екрана на много герои и истории. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...