Jump to content

Recommended Posts

202007241595525424487725.jpg

 

Off Topic

EzTnz11UUAYhY4d?format=jpgEzEgwNpUUAkDXF-?format=jpg

EzUJ5f-VUAAjRbm?format=jpg&name=smallEzUJw7BVUAA6YKw?format=jpg&name=small

 

She is the One (全世界都不如你)
Страна: Китай
Също така известен като: Quan Shi Jie Dou Bu Ru Ni
Година на излъчване: 2021 – Април – 19 до 2021 – Май – 05
Време на излъчване: Понеделник – Сряда 12:00
Жанр: Романс, Драма
Канал: Youku
Епизоди: 24
Режисьор: Chen Shi Yi
Субтитри: Английски
 
Участват:
Tim Pei като Wen Jin Chen
Li Nuo като Yuan Yue Yue / Yuan Si Ya
Li Jun Feng като Pei Xiu Zhe
Wang Cong като Wen Liang Ye
Cheng Ye Qing като Long Xiao Rong

 

Резюме: Двойка се влюбва чрез фалшив брак.
Младоженец, който крие самоличността си, и фалшива булка, която замества по-голямата си сестра, двамата се включват в емоционалната игра на котка и мишка. Двама души, принудени да сключат брак, се оказват въвлечени в кръгове на ревност, когато той се влюбва в нея. Ще изберат ли да бъдат заедно цял живот?
 

 

Онлайн с английски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това наскоро му гледах трейлърът и се чудех.... с тия две еднакви сестри и....

Off Topic

Влюбени в  двама братя - добрия и лошия..... абе и драма ще вкарат....

Ама от любопитство пуснах 1 еп.... та и 2 и 3 с автоматичен превод :28558: Тоя главния много бързо лапна въдицата :lol2: и ревност голяма. Ама дано не се заплеснат много с тази фалшива самоличност.... 

А на мацката трябва да и забранят да доближава болен , че като нищо ще го умори - в 3 еп. - погледа на главния, като я видя да събира хапчетата от земята - с глас съм се смяла :28558:

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съвестно ще си изчакам превода. Сутринта все още имаше само за една серия, но може вече и втората да е излязла, беше на път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, lukreciana написа:

Главната не ми хваща окото, да ме прощава. Заради главния ще изгледам една две...

 

Me too :28558:

В предния му сериал играеше третият ъгъл и ме нервеше на моменти, та тука му давам реванш :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сетих и аз от къде ми е познат главния. Верно, че беше третия ъгъл в Your love enlighten me. Симпатяга е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната не ми допадаше отначало, но с напредване на сериите, все повече и повече я захаресвам. Шматка и половина. Главния е супер готин, харесвам си го, хвърлила съм му око и от други сериали. Тук е чар и сладък, и забавен. Весело сериалче. Че е клише, клише е. Но има целувки, не са кой знае колко страстни, но има. Препоръчвам на Китито и за отмора. Опашлетата на главната са сладки и чаровни също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana, благодаря за двете препоръки. Този съм го зачакала още откак се появи, ама още са на автопревод и понеже преди време го пробвах и не разбрах нищо, вече не ща да го чуя. Ще почакам по-читав превод. Значи ще преслушам другия. Че съм забуксувала в един 60-сериен китайски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната, миличката, чак тя се учуди колко е глупава, та толкова време я е мотал "годеникът" и . Добре че беше това копче  :lol2:

И си мисля -да не се тръшне от инат  сега , че и тя не е света вода.

@kitket има си официален превод на английски - до 13 еп. са стигнали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, vivivan написа:

Главната, миличката, чак тя се учуди колко е глупава, та толкова време я е мотал "годеникът" и . Добре че беше това копче  :lol2:

И си мисля -да не се тръшне от инат  сега , че и тя не е света вода.

@kitket има си официален превод на английски - до 13 еп. са стигнали.

Мддаа, Виви, само дето аз от английския само псувателните думички разбирам. :lol2: По-правилно беше да кажа, че руски :click: превод чакам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...