Jump to content

Recommended Posts

xlJmX_4f.jpg

Mine (마인)

Романизация

Също така известен като

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 8 май 2021

Време на излъчване: събота и неделя, 21:30 KST (корейско стандартно време)

Жанр: мистерия, трилър, драма

КаналtvN

Епизоди: 16 (70 мин. на серия)

Режисьор: И На Джонг (Love AlarmFight for My WayOh My Venus)

Сценарист: Пек Ми Гьонг (Strong Woman Do Bong SoonMelting Me Softly)

Субтитри: Английски

Уики

          

Участват:

И Бо Йонг като Со Хи Су

Ким Со Хьон като Чонг Со Хьон

Lee Hyun Wook / И Хьон Ук като Хан Джи Йонг

Ok Ja Yeon /Ок Ча Йон като Канг Джа Гьонг

Cha Hak Yeon /Ча Хак Йон (VIXX) като Хан Су Хьок

Jeong Hyun Jun / Чонг Хьон Джун като Хан Ха Джун

Jung Yi Seo / Чонг И Со като Ким Ю Йон

Park Won Suk / Пак Уон Сук като Янг Сун Хье

Park Hyuk Kwon / Пак Хьок Куон като Хан Джин Хо

Kim Hye Hwa / Ким Хье Хуа като Хан Джин Хи

 

Резюме:

Една история за жени, търсещи себе си, които се опитват да се освободят от предразсъдъците на обществото.

Со Хи Су някога е била известна актриса, но се отказва от кариерата си, за да се омъжи за втория син на чеболско семейство, собственици на "Хьоуон груп". Тя дава всичко от себе си, за да оправдае очакванията и да бъде идеалната съпруга, носеща името на фамилията им. Хи Су използва поддържаната през цялото време фасада на сдържана и уверена жена, за да не загуби себе си.

Чонг Со Хьон е жената, омъжена за първия син на чеболското семейство. Тя самата идва от такова. Като дъщеря на 14-ата най-богата фамилия в света на бизнеса, тя е жена с достойство, благородство и интелект. Голям почитател на виното, притежава частна винарна в Калифорния. Ръководи галерия, получена от семейството й за сключения брак по сметка. Ледена принцеса, която не се усмихва и живее без любов в живота.

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click: 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, още един "Пентхауз" не ни е нужен! Темата се изтърка. Разбрахме вече колко са нещастни богаташите. Само дето никой не ще да се развежда и да се откаже от парите, за да живее бедно, но щастливо. 

Задраскан в плановете за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо,  може би си прав, още повече, че Бо Йонг не я долюбвам, а другата кака взе да ми писва в това си амплоа, като не отричам колко добри актриси са. Втората чуденка идва от сценаристката и режисьорката- глупости на търкалета в производството им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Частно да си призная за първи път обърнах внимание на сценарист и режисьор и никак не се зарадвах. Но ще започна да го гладам пък то ще си покаже. Не мога да подмина Бо Йонг, харесвам я много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, bond написа:

Частно да си призная за първи път обърнах внимание на сценарист и режисьор и никак не се зарадвах. Но ще започна да го гладам пък то ще си покаже. Не мога да подмина Бо Йонг, харесвам я много.

Единственото нещо с нея, което ми е харесало, е My Daughter So Young.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, dido100 said:

Единственото нещо с нея, което ми е харесало, е My Daughter So Young.

Точно от там започнаха моите симпатии. Невероятно добре игра момичето и след това започнах да следа кариерата и. В него сериал всички се представиха отлично, но особено се открояваше актьорът, който игра бащата на близнаците. Винаги съм го харесвал, но не му помня името.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bond написа:

Точно от там започнаха моите симпатии. Невероятно добре игра момичето и след това започнах да следа кариерата и. В него сериал всички се представиха отлично, но особено се открояваше актьорът, който игра бащата на близнаците. Винаги съм го харесвал, но не му помня името.

Cheon Ho-Jin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Психарски първи епизод. Или ще се получи нещо, или по-вероятно ще забият нанякъде и ще стане скучно. Как не ги обичам тия нещастни чеболски ненормални семейства и техните интриги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, bond написа:

Психарски първи епизод. Или ще се получи нещо, или по-вероятно ще забият нанякъде и ще стане скучно. Как не ги обичам тия нещастни чеболски ненормални семейства и техните интриги!

В Корея има само такива семейства. Сори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно смилаем сериал. Гледам от време на време по една серия единствено и само заради И Бо Йонг и Ким Со Хьон. Играят на много високо ниво и е удоволствие да ги гледаш. По коментарите из форумите нататък драмата става наситена с емоции, но аз не съм стигнал още до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо ще догледам сериала. Рядко съм свидетел на толкова добре подбран дамски състав. Играят на макс. Въпреки че самата история е много банална, само заради актьорската игра си струва отделеното време. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна къща с 

Spoiler

потенциални убийци. А убийството е налице, показват го в началните кадри на всеки епизод. Сега само трябва да разберем кой е взел меча на правосъдието.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.06.2021 г. at 11:15, bond написа:

Никой не гледа, ама аз да си кажа:

Направо си заприлича на 

  Скрий съдържанието

Убийство в Ориент експрес.

 

 

Направо си за награда с това геройско гледане:D. Но пък ще се брои отметнат във форума.:up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото изглеждаше като поредната боза от модерните сега. Но историята тръгна много добре след първите 3-4 епизода. Чакам последните две серии наистина с нетърпение. Изключително добре подбран женски състав и отлична игра от всички дами - главни и  поддържащи.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.06.2021 г. at 11:15, bond написа:

Никой не гледа, ама аз да си кажа:

Направо си заприлича на 

  Покажи скритото съдържание

Убийство в Ориент експрес.

 

 

О, гледаме и още как. Само, че аз си вървя с българския превод за по-голямо удоволствие, а и излиза сравнително бързо. Сериала си е супер увлекателен и ми е номер 1 от всичко, което върви в момента. Чакам с огромно нетърпение следващите серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло съм доволен. Важното е, че основната идея не е да плачем за извратените бедни богати момичета и момчета, а съвсем друга. И между другото в сериала има

Spoiler

вместо момчешка, момичешка любов. Но много семпло и с естетически усет представена.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал. Има си от всичко - криминална интрига и тайнственост, оплетени семейни връзки, алчност и интриги за власт, чиста младежка любов, самоотвержена майчина любов, унищожена любов, вярно приятелство и всичко поднесено финно и интелигентно, на места забавно и саркастично, благодарение на изпълненията на слугите, на най-големия чеболски син, щурата му сестра и дъртата откачалка майка им. Като бонус се нагледах на красиви тоалети и обстановка. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...