Jump to content

Recommended Posts

wDl4J_4f.jpg

 

Close Friend

 

Страна: Тайланд

Тайландски: โคตรแฟน

Жанр:  броманс, драма

Епизоди: 6

Период на излъчване: 22 април 2021 - 27 май 2021

Продължителност: 15 мин.

Канал: ViuTV

Режисьор: Chacree Rujiviphat

Субтитри: английски

 

Mydramalist

 

Spoiler

 

 

ZXg0O_3f.jpg

 

RzPAz_3f.jpg

 

jwrXb_3f.jpg

 

XR8wg_3f.jpg

 

qD2O2_3f.jpg

 

6kypg_3f.jpg

 

pDnvB_3f.jpg

 

xNEmr_3f.jpg

 

v6JOD_3f.jpg

 

0EO0r_3f.jpg

 

4xO4r_4f.jpg

 

 

Участват:

Kimmon Warodom Khemmonta

Copter Panuwat Kerdthongtavee

Jimmy Karn Kritsanaphan

Tommy Sittichok Pueakpoolpol

Ja Phachara Suansri

First Chalongrat Novsamrong

Nat Natasitt Uareksit

Max Saran Rujeerattanavorapan

Lay Talay Sanguandikul

Yoon Phusanu Wongsavanischakorn

Ohm Thitiwat Ritprasert

Fluke Natouch Siripongthon

 

 

Резюме:

Шест различни двойки мъже, които изпитват шест различни видове любов.
И шест песни, изпяти от шестима изпълнители на Boxx Music.

 

 

 

 

Онлайн с английски субтитри:click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за темата:) Изглежда много интересно,а и виждам актьори които съм гледала в дпуги BL драми:D Искам да попитам дали ще се преведе случайно? Ще го гледам само ако има бг субки:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

33 minutes ago, ftisland said:

Благодаря за темата:) Изглежда много интересно,а и виждам актьори които съм гледала в дпуги BL драми:D Искам да попитам дали ще се преведе случайно? Ще го гледам само ако има бг субки:)

Не представлява интерес за мен. Всеки епизод е отделна история и с кратко времетраене. Не си заслужава да му отделям време за превод. Предпочитам една обща история с повече епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладко сериалче. Ако трябва да съм честна епизод 6 ми е любимият. :blush: Като история и игра на момчетата право в сърцето ми. :wub: Сега съм и повече от щастлива, че ще се насладя на вторият сезон, който стартира на 5 май и ще е продължение на тяхната история.:es:  Разбира се ще има и още една двойка заедно с тях, момчетата от епизод 1. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Dani написа:

Сладко сериалче. Ако трябва да съм честна епизод 6 ми е любимият. :blush: Като история и игра на момчетата право в сърцето ми. :wub: Сега съм и повече от щастлива, че ще се насладя на вторият сезон, който стартира на 5 май и ще е продължение на тяхната история.:es:  Разбира се ще има и още една двойка заедно с тях, момчетата от епизод 1. 

 

Мен ми харесаха Kimon&Copter както и Ja&First, като котенце беше супер сладък!! :wub: Как мяу-каше, ауу трябва да ги гледаме заедно и да се топим на сладостта~! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

44 minutes ago, mell_moonie said:

 

Мен ми харесаха Kimon&Copter както и Ja&First, като котенце беше супер сладък!! :wub: Как мяу-каше, ауу трябва да ги гледаме заедно и да се топим на сладостта~! :wub:

То как да не се топи човек е въпроса?! Ще гледаме, няма две мнения по въпроса. :ilovethis:

 

И защото не мога да се стърпя ще пусна и песента към саундтрака на втория сезон в изпълнение на двете главни двойки, KimCop :wub: и OhmFluke. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официалният трейлър за вторият сезон е вече тук.  :wub:  Не мога да спра вълнението си. :es: Следващата седмица е близо и 5-ти е почти тук.

 

В добавка, докато очаквам започването на сезона се наслаждавам и на официалното видео към песента How Long от саундтрака, което излезна миналата седмица. Много се радвам че са го заснели. Сърцето ми се топи. :inlove::blush::wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...