Jump to content

Recommended Posts

За мен беше удоволствие да преведа този толкова нежен сериал. Благодаря на @mrnkaloto за напътствията, подкрепата и труда, който вложи и в този проект.

Приятно гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Indira Много ме надъхваш с неуморния си труд по преводите на любимите ми китайски сериали.

След сладката история на Ху И Тиен в  A Love So Beautiful (2017) ще изненадаме публиката и с още страхотни китайски сериали, които плътно ще циментират дупката, която се отвори след спада при корейските продукции

 

Е01-02 :click: и :click: скоро и онлайн

Като всеки ден ще се качват по два епизода, също и онлайн

 

dB70e_3f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Indira Браво за избора не сериал :up: Тези двамата ми напълниха душата - големи симпатяги са...Крачун и Малчо :D Докторът какви целувки раздава - "черпака" влезе в личната ми класация :28558: И малката оправна и борбена - актрисата си я харесвам още от Master Devil :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, mrnkaloto написа:

 

Забелязахте ли какви шматки са и тези двамката

 

След като откриха вратата помежду им...... за него настъпиха още по-тежки дни :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следете си за качването на епизодите онлайн. :) 

Е11-12 вече са добавени в плейлиста: :click: 

Ще ме извините (защото е модерно напоследък), но утре и събота МОЖЕ да има забавяне с онлайна. Бъдете здрави и преоткривайте своето малко щастие всеки ден. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, мъжкия им каст е мноооооого добре. Адвоката също не лъже, студен чаровник. А Джун Джън е просто слънце :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...