Jump to content

Recommended Posts

vPfTXFQIyBoEleFvdNq9PCCoRnO.jpg

 

Nemesis (ネメシス)
Страна: Япония
Също така известен като: Nemesis
\Период на излъчване: 2021 – Април – 11 до 2021 – Юни – 13
Време на излъчване: Неделя 22:30
Формат: Renzoku
Жанр: Мистерия, Комедия, Детективски
Канал: NTV
Епизоди: 10
Режисьор: Kenji Katagiri, Yuki Kishizuka
Субтитри: Английски

 

Участват:
Hirose Suzu като Mikami Anna
Sakurai Sho като Kazama Naoki
Eguchi Yosuke като Kurita Kazuaki
Katsuji Ryo като Chikuma Takahiro
Nakamura Aoi като Shimanto Yuji
Tomita Miu като Koyamakawa Kaoru
Nakamura Toru като Mikami Hajime
Ishiguro Ken като Yamato Takeru
Maki Yoko като Kanda Mizuho
Yamazaki Hirona като Mima Meiko
Mishima Ayona (三島あよな) като Lin Lin
Hashimoto Kanna като Yotsuba Tomomi

Ueda Tatsuya като Hoshi Kensho

 

Резюме: Кръстен на гръцката богиня на отмъщението, детективска агенция „Nemesis“ се състои от детектив Kazama Naoki (Sakurai Sho) и неговият гениален асистент Mikami Anna (Hirose Suzu). Заедно дуото решава да се бори срещу злото и да разрешава различни трудни мистерии. Дуетът има и друга цел, която е да намери бащата на Anna. Въпреки това, когато Anna най-накрая намира някаква следа, тя среща нова мистерия, свързана с инцидент преди 20 години…
 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи епизод е изгледан. От него мога да кажа, че върви по тертип. Типичната японска детективска драма - целия епизод куиркс и смях, и накрая загатнаха, че няма да е само така нонстоп. :) Героинята на Сузу ми е странна, тъй-като тя върши цялата работа зад кулисите xD. Ще видим какво ще се окаже. 

 

Честно да си призная, не бях видяла пълния каст и в момента, в който отнякъде се появиха Кацуджи Рьо и Накамура Аои -- голяма усмивка грейна на лицето ми. Ще се догледа, дори и само заради тяхната meme комбина, хаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рьо не остарява :) Той вярно едно си знае, едно си бае.. заедно с Накамура, но като не съм ги гледала от толкова много време, даже и лигавничета като тях ми залипсваха. Полицайчета го раздават инече, дам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го отдавна, още като споменах за Тацуя Уеда (който ще има по-голямо участие от един епизод /надявам се/), но забравих да пиша в темата.

Хареса ми много повече от първи :) Изобщо заформя се като един от сериалите, който ще следя с удоволствие този сезон. Ошима Юко се появи и в този епизод, което беше изненада. Дайкен Окудайра не го познавам, интересно кой ли ще играе (ако не е за по камео де).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3ти епизод изгледан. Да си призная, ми беше леко скучен. Но поне моментите с Рьо и Аои бяха забавни. Видяхме и малко от Тацуя Уеда :) В 4ти епизод ще се появи гореспоменатият Дайкен, който ще играе ролята на ...ученик. Как не се досетих, ахаха. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рьо и Аои Накамура го раздават полицейско дуо, дето са сложени за смях и пародия. Той и главният герой (Шо) е сложен за комедия, ако не е героинята на Сузу той не струва и две стотинки като детектив (за момента поне ,ахаха)

 

А-чан?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егучи играе най-добрата роля :) Много ме радва. Да, шеф е, но има нещо повече в историята, което се намекна още в края на 1ви епизод. 

Върнах се от почивка и почвам да гледам нещата, които съм изпуснала. Ще го видим най-накрая тоя Дайкен Окудейра как ще се справи :) Пускам 4ти епизод и ще едитна поста като го догледам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...