Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Nobleman Ryu's Wedding (류선비의 혼례식)

РоманизацияRyuseonbiui Hollyesik

Също така известен като: Сватбата на Рю Сон Би; Сватбената церемония на Рю Сон Би

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 15 април 2021

Време на излъчване: четвъртък, 10:00 KST (корейско стандартно време)

Жанр: исотирчески, романтичен, момчешка любов, комедия

КаналWeTV, LineTV

Епизоди: 8

Режисьор: Пак Кон Хо (박건호)

Сценарист: Jang Hae Soo (장해수), Kim Seul Gi (김슬기)

Продукция: Moving Pictures Company

Субтитри: 

 

Саундтрак:

          

Участват:

Kang In Soo / Канг Ин Су като Рю Хо Сон 

Lee Se Jin / И Се Джин като Че Ги Уан

Jang Eui Soo / Чанг Ъй Су като Ким Те Хьон

Kang Shi Hyun / Канг Ши Хьон като Че Хуа Джин

Kim Seung Wook / Ким Сънг Ук като господар Че

Jung Jae Eun / Чонг Дже Ън като Мадам Шин 

Lee Kyu Sung

 

Резюме:

Уреден брак става причината за внезапното бягство на бъдещата булка Че Хуа Джин. Изпаднало в безизходица, семейството й се решава на крайната алтернатива да преоблече нейния брат Че Ги Уан като жена и да го изпрати при жениха Рю Хо Сон. Двамата се примиряват да живеят със създадената измама за благото на семейството, изправяйки се пред предизвикателството на съвместно съжителство, а междувременно Те Хьон се влюбва в "съпругата" на приятеля си Рю Хо Сон и започва да "й" праща писма. Докъде ще доведе тази абсурдна ситуация и появилата се ревност ще накара ли Рю Хо Сон да осъзнае чувствата си към Ги Уан?

 

 

Онлайн с английски субтитри :click: 

 

Онлайн с руски субтитри :click: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Gia13 написа:

До къде ще довете тази абсурдна ситуация

До принудителна лоботомия на откачили сценаристи и режисьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно ви признавам-благодарение на вашите мнения темата на сериала стои на заглавната страница и повече хора я виждат. Вие бяхте причината да я видя и да загледам сериалчето. Сърдечно ви благодаря, за което :icon_sunny: 

 

Абсолютно не се взимат насериозно, но аз го приемам като взето от живия живот. Не са един или два подобните случаи. Сещам се за историята за папеса Йоана, според която тя доста време си е била папа преди да забременее и да разкрият пола й. Във всяка фантазия има и доза истина предполагам.

 

Относно сериалчето-много леко и ненатрапливо. Актьорът в ролята на съпругата, се снима в доста такива кратковременни сериалчета, а това не е първата му роля в БЛ. Задобрява с играта все повече и повече. Удоволствие е да наблюдавам прогреса му. Приятно разпускам с епизодите. Актьорът успява да е грациозен, което не се отдава лесно на всекиго. И ме радва колко е силен и доминантен героят му за сметка на съпруга, хехе :lol2: 

 

***

Едит: Отговор към мнението след моето: Учените все още спорят. Те за какво ли не спорят. Това малко като има ли извънземни или няма. И кое е вярно и кое не, всеки сам ще си избере. Засега водят историята за папесата легенда, да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Папеса Йоана не е историческа личност. Това е красива, но само легенда. Няма никакви исторически данни, че е съществувала такава жена, а най-малкото да е стигнала до папския престол. Преоблечени жени има много, но повечето от тях са в литературни произведения. Но липсата на достоверност не прави сериала непременно лош.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пети епизод беше прелестен и толкова сантиментален. Поемата на

Off Topic

ухажора много ме израдва. Играта му ми харесва. Внася доза хумор и благородство. Въпреки че ухажва омъжена 'жена', ролята му не е мазна. Даже ме е яд, че е тъпият ъгъл. Но е възможно да се вземат със сестрата накрая. Знае ли човек. Радва ме, че без да иска засилва връзката на съпрузите. Актьорът е от любимият 'Where Your Eyes Linger' и актьорският му подход ми е слабост там. Двубоят беше с поеми, но пак се оказа страшен за съпруга.

Не мога с този герой. Така ме развеселява :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...