Jump to content

Recommended Posts

Тази дорама се гледа на един дъх. Много движение и химия между героите плюс мистерия.

Но за мен еко темата е голямо попадение. Все едно гледам оживяла версия на Поньо. Да вземат да филмират още анимета на Гибли. Със сигурност ще изглеждат великолепно с живи артисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма скица е Сатоми като започне да яде морска сол (или хималайска). Хикикоморито много подозрителен. Дали няма друга, скрита мисия?!

Всеки образ е отделна Вселена в тази дорама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

49 minutes ago, ukio said:

Голяма скица е Сатоми като започне да яде морска сол (или хималайска). Хикикоморито много подозрителен. Дали няма друга, скрита мисия?!

Всеки образ е отделна Вселена в тази дорама.

А за чичото какво ще кажеш? С тези малки, сякаш заскрежени мустачки... Изобщо тези от лабораторията са като представители на различни морски видове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки от океанолозите е неописуем образ. Чичото ми е особено забавен. Мустачките са уникат. В същото време се държи много убедително и искрено се е погрижил за нашата русалка.

Интересно ми е, как ще представят тази част на Сатоми. Не вярвам да й сложат рибешки опашка, но трябва да измислят някакво обяснение за мисията й.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха! Еп. 7 беше най-драматичен. Историята с русалката изглеждаше съвсем на място и беше представена убедително. Сега ще й позволят ли да  остане при хората или ще я изпратят в морето, както показваше свитъка в музея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че малко удължиха историята, за да я напаснат на финала, който можеше да дойде и по-рано. 

Не ни обясниха, как се случи чудото. Ще си останем с догадките. Но пък всичко беше красиво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...