Jump to content

Recommended Posts

 

spacer.png

 

Off Topic

Ey4s2bfUcAIJG5B?format=jpg&name=medium

 

Koi wa Deep ni (恋はDeepに)
Страна: Япония
Също така известен като: Love Deeply
\Период на излъчване: 2021 – Април – 14 до 2021 – Юни – 09
Време на излъчване: Сряда 22:00
Формат: Renzoku
Жанр: Комедия, Романс, Драма
Канал: NTV
Епизоди: 10
Режисьор: Yuma Suzuki, Hitoshi Iwamoto, Akinori Ito
Субтитри: Английски

 

Участват:
Ishihara Satomi като Nagisa Mio
Ayano Go като Hasuda Rintaro
Kamoi Laboratory
Imada Mio като Miyamae Aika
Hashimoto Jun като Kamoi Tadashi
Takahashi Tsutomu като Someya Daigo
Mizusawa Shingo като Shiiki Takuma
Rintaro's Family
Otani Ryohei като Hasuda Kotaro
Watanabe Keisuke като Hasuda Eitaro
Kaga Takeshi като Hasuda Taro
Hasuda Trust
Fujimori Shingo (藤森慎吾) като Tsurukawa Yusak
Kakei Miwako като Yamauchi Karen
Matsukuma Tsurumatsu (松熊つる松) като Kazama Midori
Others
Fukuyama Shodai като Mr. Enishi

 

Резюме: Океанографа от Университета за морски науки и технологии „Shibaura“, която иска да защити морето Nagisa Mio (Ishihara Satomi), среща сина на собственика на морски курорт Hasuda Rintaro (Ayano Go), който се опитва да развие още повече мястото. Двамата са от напълно различни светове но за любовта това няма значение. Как ще се справят с нарастващите чувства?
 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда и аз го видях това и сигурно ще го проверя най-вече защото не съм гледал продукция със Сатоми от много време. Звучи малко клиширано, но дори и така японските драми винаги могат да те изненадат с нещо приятно. Като изключим Сатоми и Го каста поне на мен ми е непознат. Така или иначе това е единственото заглавие от сегашните текущи, което бих гледал, другите са ми прекалено съмнителни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре няма да го казвам. :) Но не мисля и да го правя, тази Unnatural просто не е мой тип сетъп, аутопсиите и като цяло свързани с медицина сериали или филми избягвам. Тук прегледах 1ви епизод, не е зле, но не е и добре. Има неща, които изглеждат нелогични и да не кажа нелепи. Сатоми се превъплъщава чудесно в героинята си, но от нея какво друго може да се очаква? Оказа се дори, че говори с морските обитатели без значение дали е змиорка, октопод, костенурка или разпенил се на крайбрежната ивица рак. Животинките са добре наясно с нашето общество, имат почти свръхестествени GPS функции, които локализират давещи се наблизо пишман-водолази, а самата Мио-чан дори не й се налага да се гмурка, симпатичната океаноложка просто протяга ръка, вади закъсалият човечец и му лепва целувка. То ако е така ако някога успея да додрапам да се пека на японски плаж, ще се опитам се давя по 10-15 пъти на ден. Като махнем това все пак това сериалче има някакъв потенциал, но ще се види дали ще го разгърнат, но не очаквам нещо кой знае какво дори и при наличието на Сатоми. Между другото този Кейсуке има някаква проява като тези твойте камен райдъри, но нямаше повече инфо някакво Kamen Raider Heisei Generations Forever, така се води.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм фен на медицинските, но за мен това е най-добрата роля на Сатоми. В Такане но хана гледа ли я?

Кейске Уатанабе наистина е бивш райдър. Не съм гледала неговата поредица, но добри артисти излизат и от новите супергерои. Той имаше много интересна роля в предходната дорама на Го Аяно- MIU404.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента гледам първия епизод и ми харесва. Двамата главни са ми сред любимите и очаквам интересна и убедителна химия, без да е прекалено захаросано. (Например Такеру Сато така и не можа да ме убеди, че му се играеше ролята на д-р Тендо в лекарския сериал, та се надявам тук да има повече динамика в отношенията, а не тотално влюбване от ако не първия, то от втория епизод). И еко темата ми е на сърцето, интересно ми е как ще се реши там конфликтът. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам да давам шанс на дорамата. Дори изгледах епизод 4 без субтитри (дано не са се отказали събърите!). Дабъро деето го разбрах :rolleyes: От начина, по който "океаноложката" седи, когато си е у дома, ми стана ясно, че

Spoiler

си пада нещо русалка, което обяснява как успя да го измъкне от дълбоките води в по-предишен епизод.

Признавам, че ми се дощя да гледам нещо доста по-deep ni и си пуснах Mukoku. А там - лудост, мъдрост и много добра игра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм го загледала този. Чакам превода на рускините. Скоро не съм проверявала, но държи интереса.

Фантастика ли има, с тез рачета и морски обитатели, които й говорят или ми се е сторило?

Добре им се получава играта на главните. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те и на английски са превели само 3 епизода. И аз ще почакам, но ще ги видя тези двамата. Освен това, чета за фантастична нишка. Нашата Сатоми може истинска русалка да излезе. Не че очаквам големи фантасмагории от японците. По-скоро се надявам на магически реализъм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четири има, даже сега ще гледам четвъртата.  И аз май нещо за русалка четох. Защо пък не и фантасмагории.

На мен ми харесва малко приказно да е.

Сериозна тема с приказно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесаха първите четири серии. Видях,че до 8 има вече с англ. букви. Интересен и неангажиращ, романтичен и топъл, всичко което ми харесва. А любовта между русалка и принц си е евъргрийн от време оно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останаха ми последните две серии, направо ме е страх да ги изгледам. Дано да не е някакъв кофти финал, че хич не обичам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес или утре трябва да излезе последната - девета. С екопроекта май доникъде няма да стигнат. Дано с любовта ... От ролята на Го във Франкенщайн знаем, че вече знае как да не е човешко същество, така че очаквам да стане мъжка русалка и да отплуват заедно... Ееееех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...