Jump to content

Recommended Posts

 

113180l.webp

 

Gokushufudou

(Пътят на домакина)

 

Режисьор: Кон Чиаки

В ролите: Цуда Кенджиро, Ито Шизука, Окицу Казуюки и др.

Тип: ONA

Жанр: комедия, всекидневие

AniDB и MAL: AniDB //  MAL

Държава: Япония

Година: 08.04.2021

Епизоди: 5

Времетраене: 17 минути на епизод

Субтитри:  Български

Резюме: Легендарният якудза Безсмъртния Тацу е изчезнал от кръговете на мафията.

Оказва се, че е решил драстично да промени професията си.

Сега се е отдал на Учението за това как да бъдеш по-добър домакин у дома...

И не изглежда, че ще се откаже скоро.

 

Линкове:

Онлайн с :subs: към плейлистата :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е скучноват сериала. Вярно, опитват се да го разнообразят с нови герои, несъществуващи в мангата и така нататък, но въобще не носи същата енергия. Пък и, на всичкото отгоре, Цуда го няма. Той направи перфектна реклама на заглавието, още преди драмата и адаптацията на Нетфликс, и вдигна високо летвата. Добре, че Нетфликс поне го поканиха в слайдшоуто си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

1111.png

^Скромен подарък с епизод 6-ти от мен.

 

Но е по-вероятно да не се занимавам с останалите епизоди до 10 (знаете, приемам поръчки при заплащане, но досега никой не намира никое аниме за достатъчно ценно, че да плаща за превода му :lol2:).

Сезонът не ми донесе същата доза развлечение. Съвсем приятно ми е да си слушам моята слабост, Цуда Кенджиро, без да си давам зор, дори за да се смея на шегичките. Времетраенето на самите епизоди също се увеличи и това не допринася за по-добро изживяване. Просто човек вече знае какво да очаква и е определено по-трудно да остане изненадан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт с №07, който идва при вас единствено благодарение на неуспеха ми да открия нещо, което да ме занимава, докато предълго чакам Spy x Family.
Можете да гледате олнайн тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...