Jump to content

Recommended Posts

За една седмица Вбокс организирали стрийминга в mpd, до сега можеше да си свалиш директно епизода в mp4. Правя го с цел гледане офлайн и по-добро качество от това в Замунда, което се качва.

 

Някой ако се интересува как - да пише на лично.

 

Разбира се, огромни благодарности за труда по превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо хич не ме кефят тези дечурлига в новата арка... Предишните герои в анимето бяха създадени доста по-добре.

Off Topic

А това спасяване на Пиоран ми е слабо като движеща идея за развитие на действието. Но пък стана много интересно, че Фуши успя да наподоби само по спомен Парона, Кой знае още какви способности крие.

 

На 20.07.2021 г. at 0:04, GFotaku написа:

Мъжът в черно е първенец по търпение в отглеждането на тийнове, явно 

Трябва да бъде награден за това, даже окото му не трепва (не съм сигурна, че е възможно да трепне, но...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картинката, водеща към епизод 15 във Vbox:

442ff7db06af1069.png

 

<_< Ъх, това може би беше най-протяжната серия дотук. Хем се случват доста неща (че и хубави от една страна), хем... няма такъв локум. Странна комбинация ми беше. Може би просто не бях в правилната настройка за всичко това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 16 във Vbox

 

Хм, добре... Краят на епизода ми хареса най-вече. Има развитие. Йей :lol: Макар че за жалост май ще си го изкарат докрай с тая арка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e594ef55dcb1d6dc.png

 

Наближаваме края~ Мисля, че има шанс да сложат все пак някакъв смислен край, който да не е отворен... Защото си мисля, че на този етап е добре да приключат с тези арки и да ни направят почивка xD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

49c976823399a8dc.png

Стигнахме епизод 18-ти^

 

Някой дали ще остане учуден от развитието... Не вярвам... Не е като да ни изненадват с обрати...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9e2fbf2b9dd1379f.png

Последен епизод, №20^

 

Като обобщение мога да кажа, че анимето имаше великолепен старт, но за съжаление имаше някои недобри решения към последните епизоди, които изгубиха лично моя интерес. Сега, връщайки се назад, признавам, че арката на Гугу и Рийн е в пъти по-силна, отколкото това, което ни поднесоха след тях. Последния епизод отново беше все пак силен, но ненужно тежък и драматичен. Щеше да е много по-добре да завършат с нещо по-весело. Вероятно ще разберете какво имам предвид.

Мисля да му пиша 7/10 като цяло. Втори сезон е планиран за есен 2022, според информацията в края на епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори сезон започва днес.

Добавям линк към първи епизод - тук.

В началото ще бъде добавена плейлиста, в случай, че проектът все пак бъде изпълнен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доизгледах го таман и с последния епизод. Интересно беше и сега следва 3-ти сезон с Modern Age arc, т.е. в наше време.

Благодаря за субтитрите на роден език!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...