Jump to content

Recommended Posts

111742l.webp5.png

 

Fumetsu no Anata e

(За твоето безсмъртие)

 

Режисьор: Мурата Масахико

В ролите: Цуда Кенджиро, Кавашима Рейджи, Хикисака Рие и др.

Тип: ТВ

Жанр: приключенско, драма, свръхестествено

AniDB и MAL: AniDB //  MAL

Държава: Япония

Година: 12.04.2021

Епизоди: 20+

Времетраене: 25 минути на епизод

Субтитри:  Български

 

Резюме: Безсмъртен, безтелесен дух без емоции и собствена идентичност, се спуска на Земята,

за да я опознае. В началото е просто сфера, след това камък и мъх.

Накрая приема формата на див вълк и така се среща с Момчето.

Момчето живее съвсем само накрая на света, в село, в което няма никой друг.

То мечтае за Рая, който се крие отвъд планините, които са невидими от мястото, където е неговият дом.

Един ден... Момчето се отправя на път.

 

Линкове за сезон 1:

Онлайн с :subs: към плейлистата :click:

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Линкове за сезон 2

Онлайн с български субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от аниметата, които гледам в момента. Не предполагах, че има толкова бърз бг превод! Обичайно не гледам на бг, но покрай детето взех да търся, защото преведените подходящи за деца анимета са изгледани 1000 пъти и ми мрънка за нещо ново. За съжаление това, макар, че е интересна история е за малко по-големички и си го гледам само аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четвърти епизод в Замунда

 

Да, определено е за малко по-големи xD. Аз, честно казано, не го предполагах, когато излезе трейлъра, но ме изненада приятно в този план.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, dijon написа:

Благодаря за положения труд!

 

Субтитрите могат ли да се свалят отделно отнякъде?

 

Благодаря и не, субтитрите не се качват отделно и не е планирано това да стане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод седми (ли стана вече?) във Vbox

(Доста досадна за мен серия, честно казано, а и тези герои явно ще се задържат...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод осми във Вбокс;

Епизод осми в Замунда (както вероятно някои са видели още вчера).

 

Аз още си признавам, че тази арка и герои са ми досадни, но... още нищо не се знае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преполовихме го (поне засега все още е обявено за 20 епизода, все пак).

Добре, че е моят човек, да им дава стимули xD

Епизод 10 - Vbox;

И в Замунда

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко се забавих с гледането.

 

Много съдържателно аниме, с много философия и хубави истории.

 

Само не разбирам каква е идеята на Ноккерите. Между другото, 10-ти епизод е идеален за завършек на тази история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ноккерите, изглежда, са някакъв вид земни духове или нещо от тоя сорт, които поради някаква причина мразят човечеството...

Или пък мразят щастието като цяло, на мен така ми се струва xD

В епизод №11 във Vbox не мрънкам чак толкова, малко пооправиха тези двамата (Рийн и Гугу)... Щяха да станат адски досадни, ако не бяха пораснали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 12 във Vbox

 

Според съобщението, което излезе онзи ден, следващата седмица (на пети юли) вместо следващия епизод ще бъде излъчен обобщаващ - какво се е случило от първи епизод до сега.

За мен такива епизоди са напълно ненужни и глупави, затова по всяка вероятност това нещо няма да има превод, ако не казва съвсем нищо ново.

И без това големите сайтове го броят като отделен специален епизод, така че ние, обикновените фенове, просто губим една седмица...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Идеята от темата за Ванитас тази седмица ми хареса, та затова - цъкни на този Плюши Фуши, за да видиш серията във Vbox:

 

dc60a4e5f7522f90.png

 

13-ти епизод все още е със старите ОП и ЕД, но е и началото на новата арка, която обявиха още по-миналата седмица. Надявам се да имаме нови песни следващия път.

Тук ми хареса участието на Мъжа в черно (изпитвам слухово удоволствие от участието на Цуда където и да е, хо-хо-хо), иначе засега не смея да очаквам нищо кой знае какво от арката. Идеята звучи малко елементарно и зрителят като цяло вече е свикнал с метода им на разказване. Представят ни определен набор от герои, после накрая на арката вадим бинтове за разбити сърца :lol2: Ще е изненада, ако този път е различно.

13 епизод и в Замунда

 

Редактирано от GFotaku
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...