Jump to content

Watashi no Otto wa Reitouko ni Nemutteiru (2021)


Recommended Posts

EyveDe_UcAIP3YW?format=jpg&name=medium

Off Topic

EynN2GxWgAAR-Bu?format=jpg&name=large

EynmofdWgAEFnzc?format=jpg&name=medium

EynmoQoXAAgxHMQ?format=jpg&name=large

 

Watashi no Otto wa Reitouko ni Nemutteiru  (私の夫は冷凍庫に眠っている)
Страна: Япония
Също така известен като: My Husband is Sleeping in the Freezer
По мангата на: YAZUKI Misaki – „Watashi no Otto wa Reitouko ni Nemutteiru“
Период на излъчване: 2021 – Април – 10 до 2021 – Май – 15
Време на излъчване: Събота
Формат: Renzoku
Жанр: Трилър, Мистерия, Хорър, Романс
Канал: TV Tokyo
Епизоди: 6
Режисьор: Minorikawa Osamu
Субтитри: Английски

 

Участват:
Motokariya Yuika като Kisaragi Nana
Shirasu Jin като Sato Ryo / Sou
Aoyagi Sho като Karasawa Kosuke
Asada Miyoko като Konome
Okayama Hajime като Akutsu Makoto
Saito Yuki като Kujaku

 

Резюме: Nana (Motokariya Yuika) копнее да бъде омъжена; съдбовна среща помага тази мечта да се сбъдне. За съжаление насилието на съпруга и спрямо нея е непоносимо, затова решава да го убие и скрие трупа му във фризера. Но не винаги се получава така, както бихме искали ... …
 

Свали :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога излезе мангата, кога направиха драмата. Бързи са тия японци, хаха. Явно е станала хит. Та, загледах я тая драмичка. Жанровете са моят тип.

 

Първи епизод беше доста странен, ще видим какво ще се получи от цялото това нещо. Леко, много леко ми напомня на една друга драма, в която се случваха такива откачени неща (Boku no Yabai Tsuma) :D Поне епизодчетата са кратки (~25 мин.), та ще се изгледа (независимо какви фантасмагории ще се заформят). Актьорите ми допадат - и двамата главни не си спомням къде или въобще дали съм ги гледала, та са ми свежи за момента откъм игра :)

 

Ендинг песничката ми хареса. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И втори епизод изгледан. Този сериал продължава да върви странно и фантасмагорийно, но има достатъчно атмосфера в него, за да ме държи. Стегнатите кратки епизоди са в основата на това, явно :)  Странно е, наистина, че не са го направили на пълнометражен филм, доста повече би подхождало на плота. 

Актьорите всички си вършат работата добре, нямам оплаквания никакви в този департмент!

 

Сега остава чакането до 3ти xD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, точно такава е цялата драма за момента -- странна, страховита и фантасмагорийна. Типично сдухана по японски. Ама аз точно такива ги харесвам :)

Свеж каст, интересен premise, добра тенс атмосфера.. чудиш се какво ли ще се окаже накрая, как така се случват тия неща, който се случват (няма как да го напиша без спойлери, ахах)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четвърти и пети ги изгледах на един дъх. Все повече и повече ми прилича на Боку но ябай цума :D Още един епизод до края. От Превюто на последния епизод изглеждаше сякаш наистина се опитват да пресъздадат настървено джосей мангата.  

 

Ендинг темата си я тананикам ,откакто я чух за първи път.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ендингът беше много зле. Ама то някак се очакваше, като цяло, с тая символика в сериала. Добра актьоркска игра иначе, особено ми хареса колко развеяна, и в същото време спокойна беше съседката-писателка. При всеки един момент с Рьо/Соу си мислех, че това й е последна поява. XD

 

Не го препоръчвам, освен ако толкова много не ви се гледа нещо като "Боку но ябай цума". Там поне играта на котка и мишка беше по-добре скрепена. Тука си беше уансайдед, общо взето, от начало до край (колкото и да се опитваха да изкарат единия по-лош от другия) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не губиш, като цяло. Историята имаше потенциал да се окаже нещо интересно, но беше слабичка, особено накрая :)

 

Този сериал ще го запомня с Много силния първи епизод - за жалост, само с него си остана. Може, обаче, да видя мангата, дали и там същите проблеми ги има. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...