Jump to content

Recommended Posts

BlZv7_4f.jpg

Spoiler

XRxVw_4f.jpg

 

Eyxe4XLUcAMOr9Z?format=jpg&name=medium

 

r563m_4f.jpg

 

 

Destiny of Us (2021) พายุทราย

 

Страна: Тайланд

Известен още като: The Storm Sand / Payu Sai

Жанр: Драма

Епизоди: 14

Период на излъчване: 26 Април, 2021 - 8 Юни, 2021

Време на излъчване: Понеделник и Вторник

Продължителност: 1 час и 30 минути

Канал: GMM One

Компания: The One Enterprise / Pordeecom

           Режисьор: Thanapol Phangdee
Субтитри: Английски, Руски

 

 

В ролите:

Film Thanapat - Нарет

Esther Supreeleela - Сай

Phingphing Nicha Piyawattananon

Chopin Noochintra 

Tong Savitree Samipak

Apple Lapisara Intarasut 

Tae Teetatch Janyasirigoon 

 

Резюме:

 

Нарет се завръща, за да разследва мистериозното изчезване на брат си Нарин, при което се сблъсква с първата си любов, Сай. 

 

 

Линкове за гледане:

Онлайн с английски субтитри: Тук

Онлайн с руски субтитри: Тук

Онлайн с руски субтитри: Тук

 

Завръщането на Филмчо! :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както бях пред заспиване, набързо се ококорих при този откъс. :D Бройката на шамарите я изгубих определeно, както и на другите работи. :lol2: Дано скоро се появи някакъв превод. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме превод! В Тубата на страницата на канала са започнали да пускат епизодите с английски субтитри. :inlove:

 

Разцепвам се с този сериал. Постерите на сериала изобщо не загатват за това което ще се случва, ама грам. :D Филмчо си ми е голям любимец, но комбинацията с Esther е...нямам думи. Който го може си го може и това е. :wub: Горният клип е само за загряване. :D Обиколиха всички мебели из къщата, а сме още в началото. :lol:Фа и Джосито да гледат и да се учат, пък и много други. Как да имаш причина да се съблечеш гол до кръста - избърши си оцапаната лапка в горнището и си готов. :lol2:

 

Откъм сюжет си е типичният лакорн. Майката на Нарин ми е в категория превъртане, такова крещене скоро не бях гледала, чак ми е жал за актрисата. Другите също са досадни, буквално се въртят в кръг и едно и също повтарят като папагали. Чакам около дъщерята на Лелята да има развитие, че тя е единствената друга симпатична героиня. Също и какво точно е станало с Нарин. Къщата на главната ми прилича на тази на Марк от Вълните на живота. :icon_sunny: 

:wub:

E1cFPvuXoAA1UJ0?format=jpg&name=medium           E1cFQDCXIAEgzaz?format=jpg&name=large

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/6/2021 at 7:18 AM, jira said:

Както бях пред заспиване, набързо се ококорих при този откъс. :D Бройката на шамарите я изгубих определeно, както и на другите работи. :lol2: Дано скоро се появи някакъв превод. 

 

 

Бройката на шамарите отговаря на броя на целувките. Както си знаем в тайските лакорни шамарът е откровена покана за целувка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи епизод. @jira е права, от постера и описанието изобщо не се разбира какво става в този сериал. Любимата ми сцена - как предлага шише с вода на момата, е то не беше поглед, не бяха вежди и усмивчици, водка Флирт ряпа да яде. Тя се предаде още на първата минута. Филмчо и този път няма да ни разочарова. 

Spoiler

П.С. Не е за хора със слаби сърца, само в първи епизод има повече целувки отколкото в три корейски сериала.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След ударния първи епизод втори и трети нещо много зациклиха и ме отегчиха ужасно. Много крясъци, много нещо! Да беше само мащехата, ама не е! И всичко е вече ясно кой е виновникът, абе загубиха ме, голяма скука. Как е по-нататък? Оправя ли се или да не се надявам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен продължава да ми държи интереса, но задължително крясъците в режим превъртане. 5 и 6 си бяха горещи, 7 не толкова, но пък не се оплаквам, защото се появи полицайчето. Голям лъчезарник, за нов актьор добре се справя, да видим какви каши ще забърка. :D Относно виновника, аз имам чувството, че нещо друго ще излезе, няма да е толкова очевадно.

Spoiler

Нарин е жив според мен и си мисля, че нарочно се е покрил, за да може да си дойде брат му и да му помогне в изобличаването на лошите. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Scarlet Heart ще ме умориш. :lol2: 

На мен пък ми се изчака чакалото за субтитри, направо го бях отписала и сега гледам, че най-накрая са пуснали последните няколко серии. Да видим ще ме изненадат ли с нещо до финала. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка, не съм чак толкова бърза, все пак сериите са по час и половина. :D По 30 мин. успявам на ден да гледам, че ми е леко запълнена програмата. Ще го влача май доста. :lol2: То без това и друго тайландско в момента не гледам. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 7/16/2021 at 6:07 AM, jira said:

@Чингулинка, не съм чак толкова бърза, все пак сериите са по час и половина. :D По 30 мин. успявам на ден да гледам, че ми е леко запълнена програмата. Ще го влача май доста. :lol2: То без това и друго тайландско в момента не гледам. 

 

Аз разбрах, че са ти останали две серии, затова реших, че си го приключила вече :28558: Ще чакам. Като кажеш дали има изненади, ще реша дали да го продължа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го най-накрая! Няма изненади освен може би, че крясъците към края намаляха.:D Към момента финалният епизод има 2,552,696 гледания в Тубата. :icon_sunny:

Като изключим досадните моменти, играта на Филм :wub:и Естер беше на високо ниво и си струваше да се гледа заради тях двамата. Полицайчето също направи добра роля. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...