Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Off Topic

xibIdl0UQ7jcPABaGthzAuJaaVf.jpgtyOLiYkrQu9o4mGq4BG5hwia6dK.jpg

jZoWBe2sKB41BDbWIdivwkoJkgC.jpg

Mission: Possible (미션 파서블)
Страна: Южна Корея
Премиера: 17 февруари 2021 г.
Времетраене: 104 мин.
Жанр: Екшън, Комедия, Криминален
Режисьор: Kim Hyeong Joo
Субтитри: Английски

:imdb:

Участват:
Kim Young Kwang като Woo Soo Han
Lee Sun Bin като Yoo Da Hee
Oh Dae Hwan като Jun Hoon
Kim Tae Hoon като Shin Ki Roo
Seo Hyun Chul като detective squad chief
Choi Byung Mo като team leader Cha Oh
Na Kwang Hoon като Chinese MSS director
Seo Beom Sik като Ax gang boss
Woo Kang Min като Korean mercenary leader

Резюме: У Су Хан (Kim Young Kwang) управлява частна детективска агенция. Преди да започне работа по даден случай, иска да му се плати. Един ден тайният агент Ю Да Хи (Lee Sun Bin) се среща с У Су Хан и му предлага десет милиона вона, за работи с нея по разрешаването на случай с контрабанда на оръжия…

:essub:

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

• Like 3
  • Upvote 1

Филмчето си е екшън-комедия от главата до петите! Не се отличава с по-креативен сценарий от срещаните в жанра, но на мен ми хареса. Направен е читаво, има настроение и комичните акценти ме забавлаваха искрено. Кастът е добър, действието се движи динамично. Не разбирам от бойни сцени, но тези тук ми се сториха добри и особено когато не се използваха традиционни оръжия като пистолет или нож, а се прибягваше до кухненси пособия и там подобни. Интересно бяха забъркали в цялата история корейци, китайци, руснаци, кланове, та и Северна Корея споменаха. :D 

Не крия симпатиите си към усмивката на Kim Young Kwang и се радвам, че образът на героя му

Off Topic

не беше сериозен, а раздаваше усмивки с безгрижния си глуповат вид на частен детектив, па макар и бивш master в ръкопашния бой. 

Подхождаха си с главната и изградиха страхотен тандем. Противоположно на неговия образ, тя беше отдадена и сериозна към мисията си, а той

Off Topic

си фенстваше на Red Velvet. 

Най-запомнящото се нещо от сериала е тениската на Red Velvet, както и сцената с "двубоя" накрая между Усмивчо и руснака (и тениската на руснака). Искрено съм се смяла с глас. :D 

Препоръчвам филмчето! Леко е, носи настроение, усмивки и неангажира умът. Идеално е за неделя вечер!

@darkbreathe, @bealonenomore, благодаря ви за работата по бг буквите. Оправихте ми деня. :bow:

• Like 3

Изключително приятен и разтоварващ филм. Не е нищо особено като сценарий. Стандартна история с привкус на комедия и екшън. Главните се справиха превъзходно. И да ... финалния двубой беше уникален :rofl:

Препоръчвам! :yes:

• Like 1
  • Upvote 2

Доста забавен филм. Смесица между комедия и екшън. Двамата главни се сработиха доста добре. Тя целеустремена, той празноглав. Идеална комбинация. Препоръчвам за гледане. Очаква се втора част. 

• Upvote 1