Jump to content

Корейско соджу - къде да намеря

Recommended Posts

Здравейте,  много ми се иска да опитам соджу, но така и не мога да намеря никъде:dunno: някаква идея къде се продава? (става въпрос за Пловдив, но ако въобще някъде другаде може да се намери ще е прекрасно:D)

На 9.04.2021 г. at 12:20, kookix написа:

Здравейте,  много ми се иска да опитам соджу, но така и не мога да намеря никъде:dunno: някаква идея къде се продава? (става въпрос за Пловдив, но ако въобще някъде другаде може да се намери ще е прекрасно:D)

Може да си поръчате по интернет – аз си правя поръчки оттук.

преди 13 минути, bealonenomore написа:

Може да си поръчате по интернет – аз си правя поръчки оттук.

Благодаря за информацията! А дали има сайт, от който може да се разгледа пълния асортимент на магазинчето или за целта ще трябва лично посещение?:lol:

On 4/11/2021 at 2:22 PM, kookix said:

Благодаря за информацията! А дали има сайт, от който може да се разгледа пълния асортимент на магазинчето или за целта ще трябва лично посещение?:lol:

За съжаление сайт нямат, но може да се пита под снимките във фейсбук или профила им в инстаграм.

И аз от тях съм си пазарувала и доставката до Пловдив става с който куриер предпочиташ - Спиди или Еконт.

• Upvote 1

Ако някога отскочиш до София, може да видиш следните места:
-Виждал съм в Cup&Roll на опълченска, но и този до НДК сигурно също продават.
-Има със сигурност в този корейски магазин https://www.facebook.com/Korea-food-Market-106191921301138 за ок. 10лв бутилката
-В този не съм сигурен, но си е със сравнително голяма селекция на продукти, та може да метнеш поглед https://www.facebook.com/K-Food-Магазин-в-София-101775945439474

Edited by ク-sama