Jump to content

Tensei Shitara Slime Datta Ken (2018-2022)


Razzormaw

Recommended Posts

spacer.png

 

Tensei Shitara Slime Datta Ken

That Time I Got Reincarnated as a Slime

 

Държава: Япония

Година: 02.10.2018

AniDB

Студио: 8bit

 

Плот: Самотният 37 годиншен Миками Сатору е нещастен с монотонният си и отегчителен живот, но след като умира от ръцете на обирджия, насред улицата той се събужда в фантастичен свят като...слузесто чудовище. Докато се приспособява към новият си облик, срещайки други чудовища постепенно задейства последователност от събития, които ще променят света завинаги!

 

ЛМ: Споменах преди, че ще го добавя, но се забавих тъй като имах малко трудности с новият облик на форума, пък и тука не е като да се реди опашка от почитатели на анимета. Все пак това е едно от най добрите заглавия в последно време и генерира огромна фен маса понеже самата история е доста добре направена и комплексността на този фентъзи свят е наистина впечатляваща. Става въпрос не само за развитието на главният герой ами цяла една държава от чудовища, които той управлява има дори неща като политически интриги, военна стратегия и дори икономика и производство. Динамично действие и свеж хумор са само част от достойнствата на тази поредица. Като недостатък мога да посоча това, че както при всички други такива широкообхватни анимета прекомерното насищане с герои означава, че трудно биват развити в процеса, но въпреки това останалите плюсове компенсират пък и главният герой си претърпява трансформациите. В момента са излезли 2 сезона, късно тази година ще почне и третият, а аз даже се зачетох и в онгоинг мангата понеже ми стана интересно как се развиват нещата и не ми се чакаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...