Jump to content

Recommended Posts

EzUiRTtVcAY1Ggr?format=jpg

 

Off Topic

Doom_at_your_service_BG_poster01.pngDoom_at_your_service_BG_poster02.png

 

 

Doom at Your Service (어느 날 우리 집 현관으로 멸망이 들어왔다)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Eoneu Nal Woori Jib Hyungwaneuro Myeolmangyi Deuleowadda
Период на излъчване: 3 май 2021 – 6 юли 2021 г.
Време на излъчване: Понеделник - Вторник 21:00
Жанр: Романс, Фентъзи, Свръхестествен
Канал: tvN
Епизоди: 16
Режисьор: Kwon Young Il (My Unfamiliar Family, Search: WWW, Suits)
Сценарист: Im Meari (Beauty Inside)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Park Bo Young като Tak Dong Kyeong
Seo In Guk като Myeol Mang
Lee Soo Hyuk като Cha Joo Ik
Kang Tae Oh като Lee Hyun Kyu
Shin Do Hyun като Na Ji Na
Woo Hee Jin като Kang Soo Ja
Da Won (SF9) като Tak Sun Kyung
Jung Ji So като Sonyeoshin
Lee Seung Joon като Jung Dang Myun

Nam Da Reum като Park Young (гост)

 

Резюме: Донг Кьонг (Park Bo Young) работи усилено, откакто родителите ѝ умират. Животът ѝ изглежда най-после по-стабилен, след като шест години работи като редактор на уеб романи, но след това получава диагноза рак на мозъка. Тя обвинява своята нещастна съдба и иска да прокълне всичко, за да изчезне, което неволно призовава Мьол Манг (Seo In Guk), пратеник между хората и боговете. Той ѝ казва, че може да изпълни нейните желания, като сключат договор за сто дни, за да живее, както иска, но и че така рискува живота и любовта си…

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

  • Харесвам 7
  • Мерси 2
  • Sad 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, lazeto написа:

диагноза рак на мозъка

 

Преди 1 час, lazeto написа:

пратеник между хората и боговете

 

Преди 1 час, lazeto написа:

сто дни

Твърде много маркери за опасност. Втори "49 дни" няма да допусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, bond написа:

Този хубавец не трябваше ли да е в казармата? 

Най-кратката армейска служба засега е неговата.;)

Тук

 

Преди 3 часа, bond написа:

Този хубавец не трябваше ли да е в казармата? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не съм фен на девойчето, но в първа серия ми хареса как се представи. Ще и дам шанс и не, не мисля, че ще е като 49 дни. Тя няма съкровени желания, не може да се лекува, защото си е използвала отпуската, нищо не иска, освен едно - да унищожи света. Как да не те грабне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, bond написа:

Изобщо не съм фен на девойчето, но в първа серия ми хареса как се представи. Ще и дам шанс и не, не мисля, че ще е като 49 дни. Тя няма съкровени желания, не може да се лекува, защото си е използвала отпуската, нищо не иска, освен едно - да унищожи света. Как да не те грабне.

To и ние не мислехме, че "49 дни" ще стане "49 дни", но това е корейски сериал. Щом са обещали още в началото трупове....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз няма да се венчавам за сериала. Ако стане досаден, ще си вземем сбогом. На една серия нищо не мога да кажа. Но пък от друга страна е вярно, че броят дните, като започват от 100 и назад. Така че сигурно ще излезеш прав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, bond написа:

И аз правистите гледам. Някой нещо за таксито да каже? Или да мъча този още малко?

Гледай таксито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз както отдавна не съм гледала нищо корейско( а и не съм писала отдавна:unsure:), но много ми допаднаха първите две серии. Гуки е страхотен,макар че нещо ми се вижда променен, особено чертите му са някак различни. Но така се радвам,че пак го гледам в продукция, още повече редом до Пак Бо Йонг. Засега двамата ми стоят много добре заедно. Иначе яко клишета,но ми е интересно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът напредна, а коментарите секнаха...Вярно, че фабулата не е кой знае каква, но пък играта!!! Особено Seo in guk!!! Този човек дума да не казва, пак е убедителен до съвършенство.  Та заради него си заслужава всяка минута

Редактирано от makena_lei
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам да излезнат всички серии, стигнах до 10 еп., малко е скучно. Актрисата е хем симпатична, в същото време дразни, не знам защо. В Oh my ghost, беше много добра, но тук не ме впечатлява много. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Sunny1 написа:

Чакам да излезнат всички серии, стигнах до 10 еп., малко е скучно. Актрисата е хем симпатична, в същото време дразни, не знам защо. В Oh my ghost, беше много добра, но тук не ме впечатлява много. 

Не знам само аз ли съм така, но през половината от епизодите не ми е ясно какво се случва, а през останалото време защо се случва :) Много объркан сценарий! На 10 епизод съм, но едва ли ще го догледам, въпреки симпатиите ми към Гуки.

 

 

Главната е много дразнеща, избягвам да гледам сериали с нея. Преди време загледах Strong Woman Do Bong-Soon, но се държеше толкова дразнещо там, че го зарязах след 3 епизод. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Strong Woman Do Bong-Soon и аз не съм го гледала именно заради нея, там още повече дразни...

И на мен малко ми е объркан сценария, гледам имат нисък рейтинг в Корея, но очаквам да стане интересно въпреки това. 

Редактирано от Sunny1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мислех да го гледам , щото си мислех ,че финала е тъжен. Ама май се оказва ,че не  тъжен?  Ще го изтърпя тогава заради Park Bo Young(сред връстничките си е с най-много награди).  Ама не му е дошло времето още. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...