Jump to content

Recommended Posts

Не е в теб проблема, понякога това се случва. И после се чувстваш потиснат, задаваш си въпроси - не дадох ли всичко от себе си, защо така се разделяме с тази драма.  Но по добре е да забравиш и да се насочиш към следващата драма.  И аз така се разделих вчера с  Welcome 2 Life.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30 minutes ago, gig911 said:

Не е в теб проблема, понякога това се случва. И после се чувстваш потиснат, задаваш си въпроси - не дадох ли всичко от себе си, защо така се разделяме с тази драма.  Но по добре е да забравиш и да се насочиш към следващата драма.  И аз така се разделих вчера с  Welcome 2 Life.  :)

Да, веднага почнах ново и аз, и поне засега е ок (School 2013)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.06.2022 г. at 10:15, gig911 написа:

Не е в теб проблема, понякога това се случва. И после се чувстваш потиснат, задаваш си въпроси - не дадох ли всичко от себе си, защо така се разделяме с тази драма.  Но по добре е да забравиш и да се насочиш към следващата драма.  И аз така се разделих вчера с  Welcome 2 Life.  :)

 

Все пак всеки си има вкус. Аз с удоволствие изгледах драмата, харесаха ми актьорите и това, че беше фентъзи-обичам. Не успях да довърша Doom at your service, всеки епизод едно и също, просто не беше моето. Снощи изгледах Hotel Del Luna-уникална драма, ще почвам Melting Me Softly скоро.

 

School 2013 беше най-интересната от поредицата, гледах го още докато излизаше, добър избор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, всеки си има вкус и харесва различни неща. Този сериал мисля че го довърших, но не съм сигурен, чета си мнението по напред, но не ме подсеща. Doom at your service го довърших,  Хотела не го помня с лошо.   Разтапянето го гледах май само една или две серии. Училището не съм го гледал, бих опитал заради Jang Na Ra , ама гледам че няма романтика. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, mell_moonie said:

 

Все пак всеки си има вкус. Аз с удоволствие изгледах драмата, харесаха ми актьорите и това, че беше фентъзи-обичам. Не успях да довърша Doom at your service, всеки епизод едно и също, просто не беше моето. Снощи изгледах Hotel Del Luna-уникална драма, ще почвам Melting Me Softly скоро.

 

School 2013 беше най-интересната от поредицата, гледах го още докато излизаше, добър избор!

Подходих към филма с интерес, а и с очакване (фен съм на "Гоблин"), и ми беше любопитно да видя друго фентъзи..Е, не ми се получи нещо..

9 hours ago, gig911 said:

Така е, всеки си има вкус и харесва различни неща. Този сериал мисля че го довърших, но не съм сигурен, чета си мнението по напред, но не ме подсеща. Doom at your service го довърших,  Хотела не го помня с лошо.   Разтапянето го гледах май само една или две серии. Училището не съм го гледал, бих опитал заради Jang Na Ra , ама гледам че няма романтика. 

"Училището" е много ок, поне според мен, и не само заради На Ра- в живота съм учител, и с известна част от историите във филма съм се сблъсквал (а ми е любопитно на другия край на света как колегите се справят).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машала! Най-после да си стиснем ръцете. За мен това е втория най-добър, техен сериал за всички времена след „Какво ѝ е на секретарката Ким?“.

 

Не, че съм гледал всички корейски сериали или дори една двадесетта част от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...