Jump to content

Recommended Posts

Аз ще бъда напълно щастлив, ако има и тема с линкове. Благодарността ми няма да има край.

А тук съм в очакване на 13 и 14 епизоди. Слава богу, че пускат по два на ден. Нещо много се увлякох в този сериал и ми се ще по-бързичко да го изгледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, Джан Хан много слаб и малко му криви краката, но то при китайците всеобща  черта май.

Но сериалът и мен ме е грабнал. Главната героиня е много супер. С дизайнерчето по им се получава. Но това е мое мнение.

Само ми се струва, че ще го направят лошко-визирам някаква катастрофа, за която той ще е виновен.

Има си самочувствието и се надява с опита да свали мацето. Интересен е случая със сестра му.

Ха-ха, героя на Джан Хан й  казва, да стои по-далеч от  дизайнерчето пък от своя страна той, че  нашия не е стока,

но  нямало да й казва нищо, сама щяла да разбере, какъв е. 

Мисля, че  не е лошо да му се спретне превод. Ще има зрителски интерес ,сигурна съм, въпреки клишираното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че дизайнера няма да е лош, но ще е губеща страна. Ще си изяснят отношенията двамата съперници и ще си върнат приятелството. Това очаквам в духа на всеопращаващите драми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонд, изгледах първа на тоя: One
Boat One Word

Off Topic

 

Нашия отговаря за сигурността на пътниците-изпълнителен директор.

Нашата-ръковдител на екипа-грижи се за отделните пътници, реда и т. н

Какво ли не се случи, чак се чудя какво ще дават в останалите-тайфун,корабокрушение,спасителни акции,

непредвидена извънматочна бременност, спасителна операция с  хеликоптер, бе сума ти работи, които са очаквани за пътуване и пътуващи с кораб.

Засягат се доста теми доколкото схванах, като в крайна сметка се оказа най-ценното човешкия живот(то е ясно де)и

Доста интересно-динамично,че тези седмици или месеци ще се наситиш, ще компенсираш с липсата на Джан Хан, кеф ти шеф на модна индустрия, кеф ти капитан на кораб... Остава да го видим капитан на самолет и картинката ще е пълна.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Лазето ти даде... С гуглето се разбира, за който няма търпение...

Исках да видя за кво иде реч. и се увлякох. Ама главната-що така зле облечена и хич не лови око, не знам. Как ги хващат тез шефове,  направо се чудя.

 И що не и сложиха униформа?

С хора работи все пак. И то не кви да е.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стигнах до 16-ти епизод. Девойката непрекъснато сменя дрехите и това е разбираемо, дизайнер е. Ама напоследък по шест пъти на серия сменя и велосипедите. Като цяло е нормална любовна история, но с много красиви дрехи, места и актьорски състав. Освен онова девойче, което се напъва да става модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и 17 метнах.За да се изравнят с телевизията, понеже са с различно времетраене със сериите в You Tube, днес само един епизод. Много естетика- вярно и Париж е добавка. Залези, изгреви и любов. Не ми трябва повече за край на деня, при положение, че новините и битието са подчинени  само на мерки и теглилки.

 

Off Topic

Ще почне вече намесата на мама и тъпите ъгли  по канона. Няма да се изненадам, ако богаташката има пръст в изчезване то на сестрата на врага. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечната история - родителите имат доверие на сина си да ръководи компания за милиарди, но не му вярват, ча може сам да си избере съпруга. Това прочетох в коментарите към 20-та серия в youtube.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го докарала до трийсета. Не е точно така-

Off Topic

просто мама иска приятелката от детството, защото е от сой, а и бизнесът е вързан, но шефчето не я бръсне много.Тати е неутрален.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...