Jump to content

Recommended Posts

Само не разбрах, защо трябваше да има болест... Вий разбрахте ли?

До 26 съм. Развалиха ми хубавото впечатление и мерака,иначе да съм на 30-та.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, lukreciana написа:

Само не разбрах, защо трябваше да има болест... Вий разбрахте ли?

До 26 съм. Развалиха ми хубавото впечатление и мерака,иначе да съм на 30-та.

 

Ми знаех си, че ще задрамят нещо с толко много епизоди... затова и го спрях до предния коментар ;) А и като цяло не ме блазнеше достатъчно...за да съм по-упорита в гледането... Ще ви следя и може да метна някое око накрая... така ги виждам нещата... Ако има нещо невидяно досега в сериал... казвайте ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как без болест! Много ще ни дойдат два тъпи ъгъла- не стига Злобарката, а и Майка Тереза.  Единият трябва да го разкарат, другият да се саморазкара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го докарала до болестта, но си го гледам с кеф. Тоз Джан в началото като взе да играе босове, ми се струваше много тънко струнен и непривлекателен, викате красиви костюми разхожда, но за окото си трябва и повечко плът, разбирай мускул :D . После му свикнах.

Това модната индустрия и ИТ секторът най-оборотни. Сериалът с Джонито пак нещо сходно, не ми се карайте, но по ме грабна. Дали е героят на Джан Хан или актьорът, обаче лицевото изражение е или широка (прекрасна!) усмивка, или мълчи и гледа безизразно, когато е фрустриран примерно. Трябва ми време, за да включа какво чувства героят му. 

Та викате... ще се награбват ли тук скоро главните или все така постно ще го караме по една целувка през 3-4 серии...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По една целувка на 3-4 серии. Засега. Но според мен Джан Хан има осанка на модел. Не знам за изражението му, но костюми му стоят отлично. Напомня ми на И Джонг Сок по начина, по който разхожда костюмите си, а кореецът си е абсолютен модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е стига де, няма накъде повече да разсипват захарницата. Навалицата е във възторг от тях и всички се тюхкат, че след два епизода свършва.

И нам мен ще ми липсва порцията сладко всяка вечер, признавам си. Заместваха ми шоколада  след вечеря. Нямаше иди си-ела си. Толкова щастливи, поддържащи се и умни влюбени двама, отстраняващи всички спирачки и препятствия, като с булдозер, отдавна не бях гледала.

Реба и Джонито(позволявам си да сравнявам, понеже бяха споменати в идентичния им сериал), не могат им стъпят  и на  малкия пръст, колкото и сладури да бяха. Тия са мега сладури и много по-освободени в играта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям горните две мнения! Пързулнах се бързинко 3 вечери до 1 часа с тез двамцата и вече съм на 35 епизод. Харесват ми! Няма две мнения, наистина играят освободено. Девойчето ми се избистри като лицеизражение и съм сигурна, че вече ще я откривам още от постера, преди да загледам следващ нейн сериал :).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@zenoa@bond - да вметна за "девойчето" - аз съм и фен след Destiny's love - даже с главния там - Zhang Ming En, се и гаджосаха след сниките, но вече не са заедно....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мислех, че по-захаросано няма накъде до 44 епизод, но последният епизод ме опроверга- можело.:D Всички позитивни, в мир със себе си, почти всички женени, само дето без деца:28558: и слава Богу, сложили са  си спирачка сценаристите.

Та, за романтици, за добро настроение, за разтоварване, за развлечение, за ценители на модата и добрия външен вид- това е сериалът. Дразнители за мен поне, нямаше никакви, като даже рекламите не бяха дразнещи и минаваха под знака на любовта. Любов към себе си, към работата, към ближния, към традициите, към природата, към всичко и прошка, насред многото любов- това видях.

С три  думи сериала- всичко е любов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, аз още се нося по вълните на любовта. Имам още цели десет епизода, а през седмицата нещо не ми се получава да гледам, така че ще съм любовно развълнуват поне още седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Захарницата препълнена, при това с пудра захар за по-бързо усвояване. Да, сладникаво, но приятно. Пиршество за романтиците и за ценителите на модата. Красиви хора, красиви места, красиви дрехи. Изобщо - красота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...