Jump to content

Recommended Posts

evF4rk6k57WENfZj91wsG4T3WZJ.jpg

Off Topic

EwIEgn0WgAgttqP?format=jpg&name=largeEwqQdupVkAEHE5A?format=jpg&name=900x900

EwpnQbeU8AUMjOR?format=jpg&name=largeEwrRuhiUYAAykr2?format=jpg&name=medium

Sunshine of My Life (若你安好便是晴天)
Страна: Китай
Също така известен като: Ruo Ni An Hao Bian Shi Qing Tian
Година на излъчване: 2021 – Март – 17 до 2021 – Април – 08
Време на излъчване: Понеделник - Неделя
Жанр: Бизнес, Романс, Драма
Канал: Dragon TV, Tencent Video
Епизоди: 45
Режисьор: Tien Jen Huang
Субтитри: Английски
 
Участват:
Zhang Han като Tang Ming Xuan

Lulu Xu като Mo Fei
Hong Yao като Fang Xiao Yu
Wang Rui Zi като Xia Xue Ling
Shi Qing Yan като Bai Xiao Man
Guo Zi Qian като Mi Do Duo
Jiao Na като Shen Jia Xi
Wang Xuan като Fang Qian
Li Xin Zhe като Yang Guang
Wang Jin Song като Tang Q Rren
Morni Chang като Fang Wei Guo
Wen Zheng Rong като Lu Dan
Liu Yi Han като Xia Xue Ling young
Xu Ge като Cheng Yang
Jennifer Du като Liu Pei
Tara Clance като Mi Ya’s assistant
Zhang Yi като Zhu Hai Tian
Ma Wei Jiang като Xia Zhen Dong

 

Резюме: Tang Ming Xuan (Zhang Han) е работохолик генерален мениджър на изключително успешната „Ming Yuan Fashion Group“. Женен за работата си, той е съвършеният професионалист и е решил да остане сам, за да може да съсредоточи времето и усилията си, за да се увери, че бизнес начинанията му вървят без проблеми. Но животът му се променя завинаги в деня, в който среща Mo Fei (Lulu Xu) на панаир на дизайна. Тя е оживена млада жена със страст към традиционната бродерия и планира да усъвършенства уменията си, като учи в Европа. Въпреки че обожават да прекарват времето си заедно, те отказват да обмислят идеята да променят собствените си дългосрочни планове. Така най-накрая идва денят, когато Mo Fei трябва да потегли за Париж, а Tang Ming Xuan остава в Китай, работейки по бизнес плановете си. Но любовта няма да бъде пренебрегвана толкова лесно. И когато се появява възможността да се стартира европейско модно начинание, дуетът трябва да се събере отново - като бизнес партньори ... или може би нещо повече…
 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ме интересува дали сериалът е хубав или не. Аз съм фен на костюмите на Джан Хан. Шегувам се, много талантлив актьор и се надявам да е избрал струващ си проект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Да се присъединя и аз към хора с трети глас. Клиширано(отдето и да го погледнеш), по-клиширано(повтарят епизоди от други сериали направо-това с бродерията примерно), най-клиширано(краят е ясен от заглавието даже), но пък са големи сладури и в комплект с модата в сериала   и добрият им стайлинг, стават сладури плюс. Четири епизода снощи на екс отметнах, защото е леко, арлекинско и преди всичко- разтоварващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес дори се ядосах заради това, че ме накараха да чакам 70 минути за английските субтитри на 5-та серия. Пускат сериите изглежда първо за ВИП персони на  YouTube.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя, при толкова китайки, как избраха тая късокраката и мускулеста брат'чедка да се пъне за  манекенка . Че и картинката с брата ми разваля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, да видим какво ще искат да ни втълпят.

Дали всяка жаба да си знае гьола или че, стига да искаш ще стане...

Но с тия данни съвсем не става, чудя се как може да си толкоз повърхностен, за професия която се изискват физика, а ти я нямаш, да гониш амбиции.

Мисля, ще отрезнее, сама ще се откаже, ама знай ли се...

Гледам, вчера  Хун Яо - дизайнерът красавец е имал рожден ден. 

Да е жив и здрав на патерица и все така да краси екрана.

Аз го чакам в този сериал-:click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, азиатките, с много малко изключения, не стават за модели. Съгласен съм за нашата братовчедка - къси и пълнички крака, ниска и трътлеста. Вярно разваля картинката. Аз изгледах възможните шест епизода и искам още. Много добре ми действа този сериал. Хубавеца дизайнер виждам за първи път. Известен актьор ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се присъединя с мнение.... нали Ютуб вече ми е "приятел" и ми го метна... след @vivivan разбира се , и аз на един дъх изкарах първите 6 серии... и после се чудех що няма други качени... и чак тогава вдянах, че той мноо пресен...

Доста ми прилича на други сериали... да не говорим за гледката от Шанхай... дет беше любима на една друга двойка дизайнерска...

Ще видя докога ще ми държи вниманието... какво ще ни "сервират" 45 серии си е големия въпрос...

Off Topic

и се надяван да не си изяснят любовните отношения чак накрая.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега чакам 9-та и 10-та. Напомня на купища сериали, но пък е много разтоварващо. Джан Хан си е абсолютен манекен. Женският образ е доста приятен. Тя любовта вече е ясна, но ще я точим още около 35 серии. Препоръчвам на тези, които не очакват произведения на изкуството от сериалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, та девети и десети са от 18 часа на линия със субтитри.

Че е семпло, семпло е, но пък китайска култура и занаяти,  дизайн, красиви дизайнерски облекла по актьорите( не само женските, а и костюмите на Джан са убийствени направо) техники на обработване на платове и любов, красоти и естетика на екрана.

И аз ги чаках двата нови епизода, та да не ни е уроки, отметнахме десет тая седмица с кеф. 

Отива му да е бос на Джан Хан, само дето взе да му става навик.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С хубавото бързо се свиква.  И не само навик, приемаш го за даденост,щото ти ходи,,,,:rolleyes:

И аз така... все надниквам в тубата дебна го и го следя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От преди няколко сериала разправям аз за костюмите на Джан Хан. Всичко му стои отлично. И да, вечно играе бос, но пък отлично се справя с такава роля. Опита разни други, но не му се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви дотягат шефските костюмите на Джан Хан, имам предложение с какво да редувате - Джан Хан в морска униформа като капитан на круизен кораб :lol2:pWEAyf.jpgxNmJj_3f.jpg

 

Сериалът е One Boat One World (2021) и май трябва да започва от днес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...