Jump to content

Recommended Posts

Много се надявам сериалът да има и български субтитри, защото е интересен. 

Тази вечер се излъчи предпоследния епизод, който беше втора част от историята на Юн, Лей и Пърт. В тази връзка бих искала да ви споделя нещичко от кухнята на "Y-Destiny". Мениджърката на Талей каза, че той многократно я е питал дали се справя с ролята си на Масук. Явно се е съмнявал дали може да я изиграе, защото е коренна различна от досегашните му превъплъщения. Режисьорът на сериала, Чиуин, обаче е вярвал в актьорския талант на Лей. 

Лично за мен, историята на Масук е най-интересната! Тя е красива, романтична и много тъжна. Но както казва Лей: "Не всяка любовна история има щастлив край."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се излъчи последният, 15-ти, епизод на "Y-Destiny". В двучасовия прозорец, в който епизодът бе излъчен и наличен за гледане в YouTube, той събра 30 562 гледания. Режисьорът Чиуин каза, че не знае дали ще има втори сезон на сериала, но семейството на "Y-Destiny" 100% ще работят отново заедно. По-късно излезе информация, че ако "Y-Destiny" достигне общо 40 милиона гледания, Чиуин е обещал да направи втори сезон.

 

cxlFdU2s_o.jpg

 

VmwqMclc_o.jpg

 

Credit: klaryder66 @ Twitter + laylayyo @ Instagram

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимата ми двойка, 2-рата Mon и Team. :wub:

 

На 1.07.2021 г. at 21:35, sisiveli написа:

E1rs-o9VIAYQMji.jpg

EwPsPbQUcAAmuf6.jpg

 

Ще е страхотно ако направят 2-ри сезон, много ми хареса сериала. ❤️ Чудесно се справиха всички! :wub:

 

 

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(Български превод) Тийм и Мон ~ странична история

 

 

0:25 Тийм: Изглеждаш страхотно в тези дрехи. Ще седнеш ли?
0:51 Тийм: Какво има? Страхуваш ли се от мен?
0:54 Мон: Не, просто ме е страх, че седя твърде близо.
1:06 Мон: Между другото, защо ми се обади?
1:12 Тийм: Исках да хапнем заедно. Не мога да ям сам.
1:23 Мон: Ти си като героя в сериала, който гледам. И той не може да яде сам.
1:31 Тийм: Как се казва?
1:36 Мон: "You Never Eat Alone" (име на друг сериал на компанията COPY A BANGKOK, който се излъчи преди "Y-Destiny")
1:39 Тийм: Оо, всъщност го гледам.
1:43 Мон: Да, това е сериалът.
2:04 Мон: Какво правиш, Тийм?
2:09 Тийм: Гледам сериала в приложението AISPLAY.
2:23 Мон: Приложението AISPLAY е страхотно!
2:26 Тийм: Приложението е добро, но ако го гледаш с правилния човек ...
2:37 Мон: ...е още по-добре.

 

Credit: COPY A BANGKOK @ YT
English translation: Chj
Bulgarian translation: firefly

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sisiveli, преводачите на BL се броят на пръстите на едната ръка. Вероятно има други проекти, по които работят, а може сериалът да не представлява интерес за тях. Да се превежда не е толкова лесна работа, колкото повечето хора си мислят! Английските субтитри на "Y-Destiny" са непълни, неточни... с една дума, отвратителни! Продължавай да следиш темата във форума. Ако някой се заеме с превода на сериала, със сигурност ще разбереш. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, firefly написа:

@sisiveli, преводачите на BL се броят на пръстите на едната ръка. Вероятно има други проекти, по които работят, а може сериалът да не представлява интерес за тях. Да се превежда не е толкова лесна работа, колкото повечето хора си мислят! Английските субтитри на "Y-Destiny" са непълни, неточни... с една дума, отвратителни! Продължавай да следиш темата във форума. Ако някой се заеме с превода на сериала, със сигурност ще разбереш. ;)

 

Разбира се че работата на преводачите не е лесна за това се опитвам винаги да им благодаря защото знам че полагат огромни усилия и време

:yes::thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте някой да знае на този сериал от къде мога да изтегля само субтитрите  ( анг или руски  ) :(

Редактирано от sisiveli
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.10.2021 г. at 2:59, sisiveli написа:

Здравейте някой да знае на този сериал от къде мога да изтегля само субтитрите  ( анг или руски  ) :(

 

Не се сещам другаде освен AvistaZ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...