Jump to content

Rainie Yang (Рейни Ян)


Recommended Posts

biotherm31.jpg

 

21.01.2011

Рейни се появява за Biotherm конференция вчера, облечена в бяла рокля и действа като представител за <Every drop is a savior> благотворителна програма като дарява NT $ 100,000 за начален старт на програмата.

 

biotherm6.jpg

biotherm21.jpg

biotherm41.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

endorse.jpg

 

25.01.2011

Рейни стига до необходимостта от промяна на своите хранителни навици. Рейни е висока 161cm, тежи 43кг максимално тя може да приеме, че е около 45 кг. Но през септември миналата година, под влиянието на лакомника Wu Chun по време на снимките на <Sunshine Angel>, те имат навика да ядат много, но Wu Chun е фитнес маниак, а в същото време Рейни само яде и бавно теглото й достига до 49,2 кг. Един ден, когато тя е трябвало да сложи джинсите си не могла да ги обуе и тя разбрала, че нещата са извън контрол. Всъщност едва ли Рейни яде мазна или прекалено солена храна, но в още 6 до 7 дни на китайската Нова Година. Тя е притеснена отново, "Моята майка е подготвила много много храна."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

asf.jpg

 

С помощта на Wu Bao Chun ще направи своя специално участие в драмата "Пияния да те обича". Драмата се излъчва в setTV след текущата драма "Канал-Х", вчера Wu Bao Chun специално изпече на екипа, дори Рейни получава изкушени от аромата на хляб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е много симпатична. Ровейки се из нета днес, попаднах на една много хубава нейна снимка...

reini1.jpg

Тази година се излъчват 2 драми с нейно участие.

Drunken to Love You и Sunny Girl (Sunshine Angel)

Снимка от първата с актьора Huang Hong Sheng...

reini2.jpg

(Някъде май прочетох, че са били гаджета в реалния живот. <_< Може и да не е вярно... )

Снимки от втората, която се излъчва в момента, с Wu Chun...

reini.jpg23fcec54f0da.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимка от първата с актьора Huang Hong Sheng...

 

reini2.jpg

(Някъде май прочетох, че са били гаджета в реалния живот. <_< Може и да не е вярно... )

Да, на мен ми изглежда реалистично, защото явно доста добре го познава, без да е била 2-ка в киното с него, като започва точно с него в следващото видео (интервю), което ви обещах в темата на Show Lo.

Та в крайна сметка, въпреки заглавието ги поставя компромисно и 2та на първо място с Майк Хъ ;)

На мен Рейни и Шоу ми харесват като двойка, ама ....

С цялата си прелест на червения килим на Golden Bell Awards, където Рейни печели наградата Вest female actress за "Hi My Sweet Heart"

и се разчувства, когато Шоу си остана само с номинацията за същата драма .... много съмнителна работа ;)

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.12.2011 Рейне закрива концерта по случай коледа в Тайпе. Ето малко снимчици :lol:

 

vsg7mb.jpg

 

 

 

mrr492.jpg

15x21jt.jpg

126d9ph.jpg

 

Не знам защо ама не ми харесва в това червено :blink: Иначе двете песнички, които изпълнява са от OST - те на "Пия, за да те обичам" и "Дяволът край теб."

Самото изпълнение -

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва този тип рекламна стратегия мъжете да рекламират козметика, а жените в това число и Рейни по-мъжки насочени продукти :) - PlayStation@Vita в случая :) и моторетки, която всъщност гледах в рекламното каре на един филм :)

314900_10150397142767839_349505162838_8398452_1265405139_n.jpg

321163_10150397141917839_349505162838_8398449_1515345175_n.jpg

Edit: намерих я :)

Някой спомена, че била във почти всеки тайвански филм... не е така, но определено се разхубавява и играта и ме задоволява :)

И 1-2 снимчици ... пак по темата, но със специално послание - поздравче :i love this:

d1a20cf431adcbef621014a7acaf2edda3cc9f6e.png9FbQTRR8E1vQ0GAP5f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми тя била от Бургас! :lol2:

Рейнито не играе във всеки тайвански сериал. Играе във всеки ПРЕВЕДЕН на английски тайвански сериал.

Харесват я, има почитатели, има субтитри. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17 август, Rainie Yang ще издаде нов албум - Those Who Want To Be Happy .

Малко снимки от него.

 

54751ec71c294bdf.jpg

 

 

58d7b5a5525130d1.jpg

80c3ec302ff5b277.jpg

35055612ed33e97f.jpg

564cc6b8e373f427.jpg

80467d587fd669ff.jpg

6175343015750bff.jpg

c34d65a5da4e208d.jpg

 

 

 

Една от песните включена в албума, Forgotten, вече си има клип.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красиво момиче.Прекрасна артистка и нежна като цвете .

Получават и се страхотно ролите и има невероятно излъчване.

Много ми харесва и си е в моя топ 3 на най-красиви азиатски артистки.Дано все така да продължава да ни радва. :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...