Jump to content

Rainie Yang (Рейни Ян)


Recommended Posts

:o

Тия снимки от вчера насам доста пъти ги видях, чак сега се усетих коя е.

Не можах да  я позная, променила се е от както за последно я гледах...

 

August 2020 issue of ELLE Taiwan.

Eecfk-HYXYAEJJFT.jpg Eecfk-HWXg-Ao-JFGc.jpg

 

Off Topic

 

Eecfk-HYXs-AE9jdt.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаваааа! И винаги съм харесвала как играе - няма как да не ѝ повяраш. Много оптимистично излъчване има. Липсва ми, отдавна не съм гледала нещо с нея, ще трябва да попрехвърля отново филмографията ѝ.

А в тези последните снимки не ви ли напомня много на Натали Портман...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като актриса много я харесвам, винаги ми е била много сладка :) Браво, че с времето премахна мустака, че много я загрозяваше.

Наистина, няма ли нещо ново с нея? :)

 

39010ece235bfb1d2a8fc2aaa0091869.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@NyXe Още като писах предния ми пост потърсих какво става около нея от любопитство, защото и аз я харесвам, пък е от малкото тайвански актриси, които познавам и които съм гледала преди години... И на мен ми направи впечатление, че никъде не се споменава нищо за някакви сериали. По-скоро само неща свързани с нея около музикалната й кариера, някакъв онлайн концерт и такива неща. А, и нещо ново за мен, за вас може би не, че се е омъжила. На 17 септември 2019 за китайския певец и композитор Li Ronghao, който й бил написал песен още през далечната 2007г. 

 

Та ново при нея, на 17 август е излязла новата й песен, съпругът й е написал текста...

Xiang Shi Yi Ke Xing Xing /"Like a Star"/

 

На 6, 7 и 8 ноември ще има концерти в Тайван.

Off Topic

 

 

 

А днес гледах в туитър едно клипче как й предлага брак... :click:

Много е хубава с тази прическа и русото й ходи, дано скоро участва в сериал, че ми се гледа нещо ново с нея...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре в седем часа наше време ще е премиерата на новата й песен "Girls", която ще е дует със Cyndi Wang, не по-малко известна от нея.

/Макар, че сега погледнах, Cyndi от 2013 не се е снимала в сериал :( Двете са големи дружки, дори на едно място видях новината да започва с "Взрив към миналото..."/

Ek-Xu-Cy-XXc-AIs1u5.jpg Ek-XKd1u-Vg-AEUu-Ns.jpg

 

Тийзър:

Rainie Yang - 〈女孩們〉(feat. 王心凌 Cyndi Wang) Official Teaser

 

А тук утре ще се появи самата песен...

Rainie Yang -〈女孩們 GIRLS〉(feat. 王心凌 Cyndi Wang) Official HD MV

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rainie Yang приветства своята 20-та годишнина в бранша и се обръща назад към певческото си пътуване в 12-ия си пълнометражен албум LIKE A STAR с участието на Cyndi Wang, Chen Linong и RAZOR.

Em-Be-VX8-U4-AAUlg.jpg

 

Тук е достъпен албумът..

 

 Rainie Yang -〈像是一顆星星 LIKE A STAR〉Official HD MV

 

Тя е имала и концерт днес по повод 20-та годишнина.

 

Но случайно пада от платформата по време на концерта й в Тайпе. За щастие служител успява да я хване и певицата получава само няколко синини. Rainie споделя: „Никога не съм мислила, че ще направя грешка за първи път на концерта си за 20-годишнината.“

Off Topic

 

Em-Jh-AMh-XIAUw-qk.jpg

 

Подкрепа от съпругът й Li Ronghao заради инцидента...

 

Последно, Mike He е посетил концерта. Той сам се е похвалил в инстаграма си.

Em-Jf-K1-BVMAMEG3-M.jpg Em-Jf-LIGVk-AUC58-T.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота Рейни публикува, че е приключила периода на самоизолация ( привидно показва, че е пристигнала в Китай), при което феновете заливат публикацията с въпроси ще се видят ли най-накрая със съпруга й Li Ronghao. (Двамата са разделени от 300+ дни поради ефекта на Ковид 19 върху пътуванията. Явно се има в предвид, че след пътувания все има карантина).

 

По-късно привидно разкри, че най-накрая се е събрала със съпруга й в сладка публикация в уейбо:  Видяхме се.

XhDIp.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните няколко месеца, Рейни раздава глас в китайското музикално предаване The Flash Band -  събрани са голямо разнообразие от изпълнители като жанр - китайска опера, поп, рок, рап.... А сред изпълнителите са: Jam Hsiao,  Fu Long Fei, Yang Kun, Diamond Zhang (Zhang Bichen), Shin, ...... общо 27 изпълнителя. Във всеки епизод участниците се разделят на отбори и трябва да направят нов аранжимент на песен и да я изпълнят на концерта. Шоуто може да се гледа в Youtube с английски субтитри ;)

А ето някой от изпълненията на Рейни - това е от изпълнение ми допадна много -  смесица от китайска опера и рап, традиционни музикални инструменти и електрическа китара... Rainie Yang, Zhou Jieqiong, Li Yugang, Jin Runji и Fu Longfei - аз заради него загледах програмата и после съгледах толкова познати имена:D

 

Off Topic

 

 Тук е с J.zen (Zhu Xingjie) и Yang Kun - понеже ги харесвам и другите двамата изпълнителя, та много пъти си я превъртях тази песен :)

 

 

Обаче къртеше с тоалетите си :28558:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...