Jump to content

Recommended Posts

EvkU8zVUYAcfOqO?format=jpg&name=large

Off Topic

Ev1pBpiVEAEqJtY?format=jpg&name=largeEvoeOEpUYAEhpUt?format=jpg&name=large

EvsLr_jXYAIe4Af?format=jpg&name=largeEvsLs9XXEAA23LF?format=jpg&name=large

EvsLt4iXAAEkXfU?format=jpg&name=largeEvsLuuJXIAA7tar?format=jpg&name=large

EvsL3C2WEAAZR1N?format=jpg&name=largeEvsL4D0XMAEADOL?format=jpg&name=large

 

Killer And Healer (恨君不似江楼月)
Страна: Китай
Също така известен като: Han Gwan Bat Chi Gong Lau Yut
Година на излъчване: 2021 – Март – 03 до 2021 – Март – 24
Време на излъчване: Понеделник - Неделя 18:00
Жанр: Съспенс, Исторически, Криминален, Драма 
Канал: Mango TV
Епизоди: 37
Режисьор: Sam Ho
Субтитри: Английски
 
Участват:
Mao Zi Jun като Jiang Yue Lou
Ian Yi като Chen Yu Zhi
Guo Shu Tong като Chu Ran
Patrick Quan като Yu Tang Chun
Chen Yu Cheng като Zhan Jun Bai
Zhang Yan като Jiang Sheng Nan
Lei Mu като Jin Da Cheng
Xu Nuo като Chu Min
Chun Kit Chang като Zhao Jing Ming
Ivan Zhu като Han Zhong
Ye Cheng Tong като Jiang Yue Lou young
Xia Tian като Song Rong
Li Bao Er като Sun Yong Ren
Marco Lo като Bai Jin Bo
Eddy Ko като Lu Ka Si
Zhu Feng като Lao Huo
Zhou Xiao Fei като Xiao Fei Jie
Li Ming Ming като Nan Gen Ban
Tan Tian Ming като Yu Si Nian
Tan Li Min като Yang Si Qi / Ya Li
Zhang Yin Long като Xiao Xin
Ge Hao като Cheng Qing
Ye Xin Yu като Zhan Tian Qing
Xue Bin като Committee Member Wu
Qi Xin Rui като Chen Ke Ying
Zhong Ming като Doctor Qiu
Chen Li Wei като Team Leader Liu
Luo Ting като Housekeeper Liu
Feng Qi Nuo като Mrs. Liu
Dalai Harihu като Liu Li’s brother
Zhao Yan като Xiao Lou’s mother
Wei Zhi Qiang като Uncle Wang
Jia Shu Yi като Aunt Wang
Geng Li Ming като Yu Tang Chun’s mother

 

Резюме: Сериала разказва историята на бруталният полицай Chen Yu Zhi (Ian Yi) и добрия лекар Jiang Yue Lou (Mao Zi Jun), които се подкрепят и спасяват в трудни моменти. Въпреки че техните ценности са различни като деня и нощта, те стават близки приятели. Те са полярни противоположности: единият убива, а другият лекува…
 

 

Свали :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като чуя "близки приятели" и моментално си мисля, че има общо с един недолюбван жанр. Надявам се да не е така. Не че имам нещо против жанра, но май прекалиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми може би щото този недолюбван жанр е лекоо отрязан от партията майка се появяват повече такива :D...но във всички такива сериали си остават все приятели или стават врагове или както загатват тук се влюбват в една и съща жена...:lol2:. Та конкретно реален сериал от тоз жанр все още няма ...дори излезлите три анимета и чакани сериали по бл новели и не са такива,...но може и партията майка да отпусне юздите и има повечко в тях кой знае...:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lazeto тука май няма да отпуснат - рязали са с голямата ножица :28558: В Mydramalist са си спретнали разговорите точно за орязаните сцени. Пускат и кадри ;) Орязани сцени има и тук

Аз пък като загледах тоя доктор и не мога да зацепя от къде ми е познат хахаха- от Well intended love :)

Обаче това си било авторски проект на сценариста - не е по новелата. По- късно е започната новела по тази идея и там вече може и да се поотпуснат :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ако сериалът не е БЛ, то после ще напишат новела в този жанр. Между другото има доста талантливо написани романи. Прочетох няколко и като изключим моментите, които не ме интересуват, останалото е много добро. Четох някъде, че БЛ е жанр, в който се пишат романи за еднополова любов между мъже, такава каквато е в представите на жените. Затова има много романтика и любов продължаваща няколко живота, а какви точно са истинските неща, ние не знаем. Вероятно не толкова розови.  И огромна част от романите са китайски. Със сигурност ще погледна този сериал. Загриза ме любопитството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тук са си изнамерили пеещи актьори - Mao Zijun и Ian Yi изпълняват финалната песен в сериала :)

 

 

И още музика ...

Off Topic

 

 

Харесвам докторът и полицая, но любимци са ми Yu Tang Chun и Zhan Jun Bai

 

20210112_5ffd288eb53ce.gif

 

 

Off Topic

ZP6Qq_3f.jpg

 

Спойлер ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този и още един от текущите ми сериали приключват тази седмица и понеже имам лошото  чувство, че някъде някой ще утрепат, трябва да си  замразя социалните мрежи за определен период, че да не ми спамят :28558: Надявам се на финал "и заживели щастливо", ама....

 

Изгледах  21 еп. и....

Off Topic

защо ли все ще елиминират най - забавния персонаж - още от началото си виках да не ми пипат мистър Fatty, ама....

 

И все се надявах Zhan Jun Bai, дет много го харесвам с костюмчето му цвят пепел от рози,  да не е от лошите, ама.... злодей е той....

 

И тъй като не би трябвало да има нежности между главните - тия хора играят много добре -  главно с поглед и усмивка и някое несъзнателно вкарано леко движение. Чак се чудя мацката кога ще се усети, че няма място за нея :D

 

 

 

Да ъпдейтна - След 24еп. - злодеят, злодеят..... чак му се възхищавам колко изкусно върти нещата и е винаги крачка напред ...:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гледалите 30 еп...

Off Topic

В момент на любопитство бях прочела какво ще причини Chen Yu Zhi на Jiang Yue Lou :( Дано поне тия оживеят на финала, защото другата "двойка" съм ги отписала :( При тях дойде моментът  да разберат тайните си -

"-Ти бе единственият ми приятел.

- Защо си мислиш, че това беше истинско"

 

Но не стига, че са изрязали  сцените с повече докосване, ами са махнали и бруталните - така си чаках Zhan Jun Bai да издевателства над милия Yu Tang Chun, ама са ги резнали. Сега очаквам да махнат и как го обръсна.... :(

Ето и орязаните сцени. Как го нахрани насила - трябва да имаш сили

 

А тук му даде да яде храна, към която е алергичен, а доктора чака от страни да го спасява от мъките

 

А ето и най - разголената сцена между полицая и доктора - съответно изрязана...:lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, bond написа:

 Посладно БЛ или не?

Вървят по ръба :lol2: Ако преживееш, че мили погледи си хвърлят двамата главни, а не главния и главната - съвсем прилично криминално историческо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще преживея. Хвърлянето на погледи винаги води до БЛ, но е забранен жанр за китайските сериали.  Преди години Планината Броубек преживях, че това ли няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...