Jump to content

Песни от анимета с български превод


Ray_Light

Recommended Posts

Здравейте. Започнах да превеждам аниме песни на български и да ги качвам в ютуб, защото според мен са хубави и бих искал да станат по-популярни. Ако ви харесат, можете да оставите някой коментар или да се subscribe-нете за моя канал :) . Това е линкът:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качих още няколко преведени песни. Между другото, всеки, който желае, може да допринесе с превод на някоя своя любима аниме песен! И всеки принос на другиго ще бъде надлежно означен. Колкото повече преводи има - толкова по-популярен ще бъде каналът :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да качвам и саундтракове от класически анимета. Ако ви е интересно, можете да ги прослушате и да се абонирате за канала ми: Тук . В бъдеще ще кача още много саундтракове. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адмирации за този труд, страхотна идея и изпълнение!

(Аз съм си запазила форума на определена страница и не виждам кога се отварят такива теми, шейм он ми)

Намирам превода на аниме песни за една от най-интересните (и определено не и лесни) части от целия процес по принцип. Стискам палци на този ютюб канал да бъде оценен както му подобава!

 

За да не ми стои някакво никакво мнението, изразявам подкрепа за идеята с нещо и от мен, само че в кратка версия~

(Точно днес правя... хм... Фаталните 13 години дращене на субтитри, така че отчасти и празнувам с превода на този опенинг към заглавие, с което се занимавах мнооого години наред xD)

Скромен принос в подкрепа

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Отдавна не бях влизал тук и много се зарадвах, като видях мнението ти :) В последно време се занимавам повече с качване на аниме саундтракове, но по-нататък може пак да почна да превеждам песни. А че е интересно да се превеждат, е наистина така. Предизвикателство си е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ray_Light, много ти благодаря за целия труд и усилия, който влагаш в преводите/качването на песните.

Не съм вярвала, че някой може да преведе толкова добре част от саундтрака на Sailor moon, направи ме много щастлива

и ме върна към детството с тази музика. Абонирах се за канала ти и ще те следя с огромно удоволствие.

Желая ти много абонати и популярност, респект за това което правиш, в Бг има огромна нужда от канали като твойте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ko_Erin Много благодаря, че са ти харесали и си се абонирала за канала ми. "Сейлър Муун" си остава любимото ми аниме и до днес и много харесвам песните от него, затова бях почнал да превеждам най-напред тях. Не след дълго смятам да подновя усилията си в преводите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се възползвам пак от тази тема, за да тормозя хората за новия филм на Uta no Prince-sama. :rolleyes:

Една от песните, които слушахме там, с буквички: тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...