Jump to content

ZE:A (Child Of Empire)


Recommended Posts

Момчетата пуснаха песента и MV...Да се изкажа радвах се, защото смятах,че така всички ще имат много повече линиии.Песента е хубавa, клипа също радва..Ще очаквам хубаво лайф изпълненията..За да видя как са разпределени,частите защото се надявам всички да имат достатъчно..Гледах шоукейса ама не е същото усещане  :icon_sunny:

 

 

Онлайн слушане на албума Линк 1

 

За теглене : Линк 1

От една страна май и са сбъркали и песента, защото например  MISTAKE ме радва повече :D

 

Вчера са имали шоукейс..Изпълнявали + клипчета следните песни : 

От този потребител в профила му можете да откриете шоукейса с хубаво задоволително качество

Давам от друг потребител останалите песни...

 

 

tumblr_mk5uuqyPFY1rlpcy3o1_500.jpg

 

 

Пък останалите са били водещи ^

 

 

tumblr_mk6mx9oNz31rhubkwo9_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа и песента са сладки, но и на мен Mistake сякаш най-ми харесва.


Като гледам Dongjun пак е с най-много части, но е нормално той е главният вокал....можеха да ги разделят по-добре, но аз не се оплаквам, защото той ми е любимият хахахаха


 


Малко забава с тях - Making Story -  умрях да се хиля на Кевин накрая


 



 


MV Making Story


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволна съм от Hyung Sik. Гледам го и му се радвам. Много бързо ме спечели това момче, щом заради него изтърпях и Dummy Mommy. Посмях се сега и аз с клиповете, Dongjun отново в стихията си. Албума още съм го изслушала, макар че го свалих веднага, когато излезе, но и това ще стане, да видим кога.

Моят сладкиш от групата с другият малък сладкиш от сериала с тяхно участие. Ако не бяха те двамата, нямаше спасение за мен.

795ea43f9133352b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dongjun + hip-hop танци = опасна комбинация :i love this:


 



 


И малко от снимките за албума, че ме мързи за повече хахаха


U4TaIj0.jpg


 


2N8x4vj.jpg


h607jE6.jpg


 


 


И това което всички чакахме


 



 


Всъщност частите са разпределени по-добре от това което предположих по слух..... Хореографията също е много сладка.


Ама как може Hyung Sik да стърчи така над останалите хахаха трябва да им сложат повече подплънки в обувките :rofl: , все едно гледам Sungyeol в Infinite, същата върлина хахха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно днес се сетих за теб и мислех да ти пиша, защото гледах видео от участието им в Йокохама преди дни и по точно видео с Хичул преоблечен като Намие Амуро, който танцува на нейната песен Make It Happen. И да си призная... хареса ми. Вече като чуя изпълнението от Намие ще се сещам и за неговия танц на сцената.
Сравнението за Йоли и Хьонг Шик и на мен ми е правило впечатление. Високи са и двамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми пиши де хахаха И сподели видеото и аз да видя. Не че знам коя е дамата ама нали е на вторият любимец, ако и кажеш че е облечен като жена хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли не знаеш Кралицата на японската поп музика? Намие Амуро. Най-голямата е тя, но за съжаление виждам, че няма тема в този форум. Make it Happen е нейно парче от миналата година с участието и на After School. Песента е страхотна, любима ми е и се изненадах много приятно като видях Хичул.
Ето го изпълнението му. Мислех, че тук сте го видели и за това не го споделих.

http://www.youtube.com/watch?v=e78mK9kbOJo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОМГ Чули :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:  няма достатъчно емотикони да обрисуват смеха ми :28558:

 

Ама и сутиен ли са му сложили :rofl:  Ох много обичам да ги обличат в женски одежди. Чансънг в дрехите на Ориндж Карамел още ме преследва и в съня ми :rofl:

 

Сега като каза тази песен с АС, се сетих коя е мадамата. Ох не, трябва пак да си го пусна...ама и бекденсърите.... :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаех, че ще предизвикам тази радостна реакция у теб, щях да ти го пусна рано сутринта, съвсем забравих и добре, че писа в темата им, за да се сетя. Радвам се.
И на мен много ми хареса, щом и веднага си го свалих, само като го видях. Страшни движения. Мога да си представя (чувайки и реакциите в залата), какво е предизвикал.

Шоу правят момчетата. Само така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълненията им от гостуването им  в Super junior Kiss the radio



 


 


Колко са въодушевени хахах особено на Beautiful Lady, голямо клатене падна хаххаа


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_mkk85kxpCi1rqd5m7o1_500.gif


 


Завръщанията им на @MUSIC BANK /


Inkigayo


 


Music Core не се излъчваше, но на 30 момчетата са го записвали


На 13 април ZE:A5 ще бъдат в Китай,   Beijing и ще участват  в фестивала Yin Yue Tai 


Кевин ще е един от водещите на радио по Arriang ..Той заедно с Nu'est Aron & Lunafly Sam


Момчетата са записали предаване за JJANG.


 


tumblr_mkks3acQ5G1rqnw5no2_500.jpg


 


Денс практиката им я намерих в 2 версии:


 



 


 


 


 


tumblr_mkjipdhAtv1qd35dro1_500.jpg


 


 


tumblr_mkjiq81vrr1qd35dro1_500.jpg


tumblr_mkjm8ggAWz1rqnw5no1_1280.jpg


tumblr_mkmhejvCzr1rqnw5no1_500.png


tumblr_mkmhejvCzr1rqnw5no4_500.pngtumblr_mkmhejvCzr1rqnw5no2_500.pngtumblr_mkmhejvCzr1rqnw5no3_500.png


tumblr_mkjm8ggAWz1rqnw5no7_1280.jpg


tumblr_mkjm8ggAWz1rqnw5no6_1280.jpg


 


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който има тея кецки ще е късметлия хаха Обаче на Кевин са супер яки..Не,че на другите не са ноо

 

 

Ето снимчици от по близо за да видите и обувките и момчетата <3

 

tumblr_mke16jMYhO1rqnw5no7_1280.jpg

 

 

 

 

 

tumblr_mkmfwuVjvl1rlpcy3o2_1280.jpgtumblr_mke16jMYhO1rqnw5no5_1280.jpgtumblr_mke16jMYhO1rqnw5no4_1280.jpgtumblr_mke16jMYhO1rqnw5no6_1280.jpgtumblr_mke16jMYhO1rqnw5no2_1280.jpg

 

 

 

Kevin

 

 

 

 

tumblr_mko8vwANOk1rqnw5no5_1280.jpg

 

tumblr_mko8vwANOk1rqnw5no1_1280.jpgtumblr_mko8vwANOk1rqnw5no2_1280.jpgtumblr_mko8vwANOk1rqnw5no3_1280.jpgtumblr_mko8vwANOk1rqnw5no4_1280.jpg

 

 

 

 

Hyungsik 

 

 

 

 

tumblr_mko8mitCWk1rqnw5no1_1280.jpgtumblr_mko8mitCWk1rqnw5no4_1280.jpgtumblr_mko8mitCWk1rqnw5no3_1280.jpgtumblr_mko8mitCWk1rqnw5no2_1280.jpg

 

 

 

Minwoo

 

tumblr_mko8ra5N8w1rqnw5no5_1280.jpgtumblr_mko8ra5N8w1rqnw5no2_1280.jpgtumblr_mko8ra5N8w1rqnw5no1_1280.jpgtumblr_mko8ra5N8w1rqnw5no4_1280.jpgtumblr_mko8ra5N8w1rqnw5no3_1280.jpg

 

 

 

Siwan 

 

 

 

tumblr_mko8tpHh1A1rqnw5no4_1280.jpgtumblr_mko8tpHh1A1rqnw5no3_1280.jpgtumblr_mko8tpHh1A1rqnw5no2_1280.jpgtumblr_mko8tpHh1A1rqnw5no1_1280.jpg

 

 

 

Dongjun

 

 

 

 

tumblr_mko8iuafCh1rqnw5no5_1280.jpgtumblr_mko8iuafCh1rqnw5no4_1280.jpgtumblr_mko8iuafCh1rqnw5no3_1280.jpgtumblr_mko8iuafCh1rqnw5no2_1280.jpgtumblr_mko8iuafCh1rqnw5no1_1280.jpg

 

 

 

Завръщането на Show Champion..Не мога да не отрека,че дрехите им са супер яки..

 

http://www.youtube.com/watch?v=VpLJ4umMStU

 

 

Тийзър към новата песен на Minwoo -  3Peace☆Lovers 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни , момчетата са страхотни и е време повече хора да го разберат.


 



 


 


Тази версия на Aftermath беше уникална, много ми хареса че показаха колко хубаво пеят. Отделиха повече внимание и на Кевин, а Донгджун си беше нормалният шемет и много ме забавлява. И петте момчета бяха страхотни, можеше само малко повече Шики да се обади, но той попринцип си е такъв хехехе


 


Иска ми се някой да превеждаше и радио предаванията им..



 


Ето и цяло изпълнение на песента Home от Кевин, но от преди година


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най -накрая Кевин пусна пълен кавър на песента Home, която често пее в предавания и радиопрограми :)


 



 


EDIT: Сега с новата му работа като DJ ще имаме много клипчета за слагане :) Има и нов цвят на косата :)


 



Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Siwan &  DongJun за новия брой на CECI

 

tumblr_mn987vXVil1rcfs10o1_500.jpg

 

 

 

 

tumblr_mnafiuCcH81rrm2zwo1_500.jpg
 

 

tumblr_mn987vXVil1rcfs10o5_500.jpgtumblr_mn987vXVil1rcfs10o4_500.jpgtumblr_mn987vXVil1rcfs10o3_500.jpgtumblr_mn987vXVil1rcfs10o2_500.jpg

 

 

 

Интервюто на ZE:A5 за JJANG беше разпределено в две части.... Бяха мега забавни просто ...Този английски хахахах...Иначе доколкото разбрах и са били в US ама не можах да разбера защото са били там...Сигурно за някакво представяне.

 

 ///  

 

 

ZE:5 гостуваха в предаването @ALL the kpop  . Предаването им беше разпределено в две части от 7 и 14 май.

 

  ///  

 

Забележка: първата част винаги е най - долу..

 

ZE:A4U ни изненада с промо снимка

 

tumblr_mnaek8IXYw1rmf74go1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готови ли сте за вторият юнит??


Heecheol_1369763985_20130528_zea_zea4u5_


 


 


Heecheol_1369763986_20130528_zea_zea4u6_


ZEA_1369763653_af_org_zpsb7501b0e.jpg


 


 


Аз съм много щастлива, че лидера е вече здрав и ще го видим отново на сцена, но не му завиждам как ще изнесе цяла песен с двама рапъри и Куанхи... хаххахаа но очаквам нещо много сладко и забавно от тях. :)


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...