Jump to content

Recommended Posts

 

0DZN4_4f.jpg

Spoiler

 

ROwZz_4f.jpg

 

1BpJ3_3f.jpg

 

EoTshvOVQAAhmi3?format=jpg&name=large

 

EoTt2PvUYAAXUzI?format=jpg&name=large

 

EoTshvPVQAcDSWP?format=jpg&name=large

 

Rgopz_4f.jpg

 

 

Drag, I Love You (2022) นางฟ้าคาบาเรต์

 

Страна: Тайланд

Известен още като: Nang Fah Cabaret

Жанр: Комедия, романтика, криминален, LGBTQ

Епизоди: 22

Период на излъчване: 2 Март, 2022 - 19 Май, 2022

Време на излъчване: Сряда и Четвъртък

Продължителност: 45 минути

Канал: GMM 25

Компания: Sparkling Blue Productions

           Режисьор: Kritsada Techanilobon (Beautiful Lie; Nabi, My Stepdarling)

Продуценти: Ratchanok Sangchuto, X Nuttapong Mongkolsawas
Субтитри: Английски, Руски

 

 

В ролите:

 

                                                 dBLKK_5s.jpg Luke Ishikawa Plowden

 

                                      Z0Ydjs.jpg  Grace Karnklao

                                           4YeDY_5s.jpg Namtan Tipnaree
                                                                     Wz3Ql_5s.jpg  Godji Tachakorn Boonlupyanun
                                   vRj6Ds.jpg  Jennie Panhan 

 

 

Резюме:

 

Полицай влиза под прикритие в драг бар, за да помогне за разрешаването на сложен случай, при който животът на местна звезда е застрашен.

 

 

 

Тийзър:

 

 

 

 

 

OST:

 

 

 

 

Линкове за гледане:

Онлайн с английски субтитри: :click:

Онлайн с английски субтитри: :click:

Онлайн с руски субтитри: :click:

 

 

Опасен тийзър! :D Джосито и Грейс са двойка и половина! :wub: 

Грейс е нападната с разни коментари за тази си роля, да видим какво ще стане в крайна сметка.

 

 

 
Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка може и да се появи. Аз чакам да видя Грейс как ще гони Джосито. :D Как само го нападна и награби в тийзъра :D, стресна го здраво. :lol: Ще има стойки и чупки и дълги крака. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чупки, стойки.....и дълги крака със сигурност ще има :lol: За първи път виждам главната да казва "Удари ме и ще те целуна" - с глас се смях ... а банана и реакцията на Джоси - няма и да коментирам :lol2:

Главата зачетох нещо се е изказала в някакво интервю

Off Topic

There's this one interview where she said "today i play as lgbtq, so my hair is purple, my pee is purple" and then she laughs and said "just joking" (purple pee is a sign of drug use). She seems ignorant and doesn't respect the community

- на шега, ама май много присърце са го взели зрителите. Колкото и да се е опитала да замаже положението - влязла е в черния списък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О даааа, ясно е, че ще става шоу, както я мисли Джосито за момче, ама тя вместо да се крие страхливо, направо му скри банана :lol2: Ще има какво да се гледа. Свиркай като почне с превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

40 minutes ago, vivivan said:

За първи път виждам главната да казва "Удари ме и ще те целуна" - с глас се смях ... 

:lol: И като добавим, че Джосито е 1.90 и с опасна физика, просто ме попиляха като му го изцепи това Грейс. Буквално му стопи лагерите. :rofl: Свикнали сме той да ги гони, но сега ще е обратното и забавата ще е пълна. :D

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето се точихме... поради конфликт в графика, главният актьор на „Drag, I Love You“ е променен от Джос Уей-ар на Люк Ишикава. Утехата е, че Джосито ще замести Люк в Мама Гого.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Люк!? Сексито, супер мъж.  Люк с  котарашкия поглед, привлича като магнит,

мен, а може би и някой друг, който го е гледал. така че няма как да съжалявам за смяната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, ама не става дума, че Люк не е секси.

Просто Грейс и Джосито бяха опасна двойка откъм визия, дълги крака до небесата и тийзърът беше адски забавен:D
Пък и на Джоси по му ходеше да е драг кралица. :lol: 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът стартира! Погледнах 1-ви епизод, но сюжетът ми беше нещо провлачен, а и Люк не ми се връзва в тази роля. Виктор по-добре се справя като негов колега.

На Яя учителят от Вълните на Живота участва тук. :D Ще погледна някоя и друга серия, но още ме е яд, че Джоси се наложи да откаже проекта. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рядко ми се случва, но фактът си е факт, след горчивия вкус от 1-ви епизод, се връщам да гледам. :D Вдигнаха темпото и появата на Намтан просто няма как да я изпусна! Освен това Намтан и Виктор разбиват, както и учителките на начинаещите кралици. :lol: 

 

FM8IrLCacAAHoO-?format=jpg&name=large

 

 

Без коментар тук.  :lol2:

 

FNa79AoXMAQL7Zi?format=jpg&name=medium

 

 

И ако някой е забравил какво изпускаме все пак. :lol2:

 

Spoiler

EoTvPQ5W8AIjOHn?format=jpg&name=large

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка започвай го, не мисля че ще съжаляваш. 

 

Аз се забавлявам страхотно с този сериал и си признавам, че ми се иска да не свършва! Остават още 2 серии и единствената утеха е, че след това започва Мама Гого, където Джоси ще се вихри на пилона, а Lee Thanat ще е мафиот. :D

Тук са такива образи всички, че просто усмивката не слиза от лицето ми - Бамби, Таня, Тану, Пан, онази бойната ръководителка от кабарето, Пън Пън, Джени, хахаха как само побърка Тану на плажа. :rofl: А като ги учеше на танци нашите беше уникално. :D

Грейс е повече от чудесна, Люк също се поотпусна и заслужава аплодисменти, че се е наел с тази нелека роля и само като го видя с червената коса и червило, ох, не мога. :lol2: 

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...