Jump to content

Recommended Posts

7Ly36xSrGPfRivaRRpiIijOfW6w.jpg

Off Topic

 

EvHrM3pXIAE-MW9?format=jpg&name=4096x409

2D2RVf.jpgZWDZ8_4f.jpg

Eu4HS6ZWQAAvjF3?format=jpg&name=largeEu4HS6bXMAISMEo?format=jpg&name=large

Eu4HS6cXUAADgP4?format=jpg&name=largeEu4HS6dXUAIS3SV?format=jpg&name=large

 

Word of Honor(山河令)
Страна: Китай
Също така известен като: Shan He Ling
По BL новелата на: Priest – „Faraway Wanderers“
Година на излъчване: 2021 – Февруари – 22 до 2021 – Април – 09
Време на излъчване: Понеделник – Петък 18:00
Жанр: Исторически, Мистерия, Приятелство, Wuxia
Канал: Youku
Епизоди: 36
Режисьор: Gary Sing, Jones Ma
Субтитри: Английски
 
Участват:
Zhang Zhe Han като Zhou Zi Shu
Simon Gong като Wen Ke Xing
Zhou Ye като Gu Xiang
Ma Wen Yuan като Cao Wei Ning
Damon Guo като Shen Shen
Huang You Ming като Ye Bai Yi
Sun Xi Lun като Zhang Cheng Ling
Candice Zhao като Du Pu Sa
Guo Yun Fei като Duan Peng Ju
Ke Nai Yu като Liu Qian Qiao
Rolling Wang като Zhao Jing
Zhang Yong Gang като Support Role
Wang Dong като He Lian Yi
Rebecca Jin като Gao Xiao Lian
Li Dai Kun като Prince Xie

 

Резюме: Zhou Zi Shu (Zhang Zhe Han) се оказва въвлечен в заговор в света на бойните изкуства, след като напуска работата си като лидер на организация, натоварена със защитата на кралското семейство. Той среща Wen Ke Xing (Simon Gong), майстор по бойните изкуства, който избягва от Призрачната долина, за да отмъсти за смъртта на родителите си. Те стават верни приятели и се впускат в приключение, за да намерят легендарно съкровище, което ще даде на собственика му пълен контрол над Jianghu...
 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По коментари на двете серии е добра комедия, иначе то това ще е толкова BL колкото и The Untamed...:lol2:, но може и да ни изненадат но надали пише приятелство и само на едно място, по каква новела е...:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Още двама кандидати за световна слава рискуват кариерите си. Дано им се 

Мисля,  че вече поомекнаха нещата  с този тип сериали - има планувани поне още 5 с подобен "броманс" и то все със известни актьори. Тук и двамата имат прилични продукции зад гърба си, а Саймън даже и това му е втори сериал с подобна " нотка" - предния даже си е с отметка boys love - Advance Bravel.

Изгледах първите две серии с английски превод... и още куп MV- та и клипчета зад кадър - Фен съм и на двамата :D Обаче си чакам момента Джан Джъ Хан да махне това подобие на набола брада, че ми бърка в здравето :lol2: Но иначе добри отзиви споделят за сериала ;) А колко ще е бл..... докосванията са им много нежни, пък загледах и как Саймън изсмука с уста от рана на Дже Хан отрова от змия... та май дотам ще е :lol: Но има и комедийка ;)

893538.jpeg

Off Topic

893537.jpg

 

Много са готини двамата и толкова естествено си се държат  :)

893536.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от това каква химия ще се получи между двамата. Ако има химия, в опасност са, ако няма - ще минем с едно приятелство. Важното е сериалът да е добър. За останалото да му мислят китайците към какво ще го причисляват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко музика :)

Liu Yuning изпълнява началната песен

 

 

Двамата главни също се разписаха в ост-а :)

 

 

 

А от същата авторката са и новелите на Guardian и  Legend of Fei .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах го и аз - първите 3 серии. Изглежда обещаващо. Обаче се обърках с имената на всичките секти. Май няма да мога да ги запомня. Иначе хубави бойни сцени, чак поетични... Голяма свалка пада...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НА тези не знам как не са им резнали сцените с пиенето.... и аз покрай тях....,ама то така сладко си пият, че чак и на теб ти идва да си сипеш:lol2:

d0e458929b3f7309.gif

 

Чак и н постерите са с шишенцата :lol2:

893566.jpg

Off Topic

893565.jpg893568.jpg

 

 

И видеото към снимките за Harper's Bazaar

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва, че Zhang Zhe Han е оставил косата си дълга и ми стои естествено с добавената за дължина. 

Гадните перуки които им стоят ужасно неестествено е нещото което ужасно ме дразни при костюмните драми. Затова се радвам на всеки с по-дълга косица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв е усмихнат, забавен и флиртуващ, ама....

Off Topic

 за части от секундата сменя погледа като на Leader of the  ghosts :D И както четох в един коментар - "той запазва донякъде невинно изглеждащия си чар, дори когато се държи много злодейски"

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам да го следя с интерес. Мисля, че дори има химия между главните. Дано не ги сполети същата участ като Сяо Жан и Уанг Ибо.

Обаче Жоу Дзъ Шу каква сладка усмивка пусна на края на 11 еп, направо разтапя всички ледове и предизвиква сърдечни трепети...:rolleyes:

Нещо китайците са се отворили към този жанр, въпреки жестоката цензура. Излязоха анимета и на Thousand autumns, Heaven official's blessing и The scum villain's self-saving system. При това са доста сполучливи - радост за окото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, laleto2002 написа:

 Дано не ги сполети същата участ като Сяо Жан и Уанг Ибо.

 

Нямам спомен как беше при споменатите, но тук още от първите дни агенциите им взеха мерки и излязоха с изявления, че всякакви публикации, които уронват репутацията на актьорите, ще бъдат разследвани и ще взимат законови мерки. И двамата  имат зад гърба си добри изяви, а и в момента снимат сериозно и не ми се вярва агенциите им да оставят да се зослови по техен адрес........

Но пък толкова са готини заедно и се нагледах на толкова на фенмейд клипчета :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това "семейство" много ми допада - може да са скарани и разделени, но веднага се събират да спасяват отвлеченият "син".....а на другия ден търсят подходящ жених за "дъщерята" :lol2:

 

И да надникнем в гардероба на Zhou Zi Shu  и  Wen Ke Xing :) Аз направо се захласвам по тоалетите на Саймън, особено червеното :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

22 hours ago, laleto2002 said:

Heaven official's blessing 

Четох романа. В него има всичко на всичко две целомъдрени целувки. Анимето още на съм гледал, но и това ще стане. Китайците вземат  хубави произведения, махат БЛ еламентите и доста често им се получават добри сериали.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, bond написа:

 

Четох романа. В него има всичко на всичко две целомъдрени целувки. Анимето още на съм гледал, но и това ще стане. Китайците вземат  хубави произведения, махат БЛ еламентите и доста често им се получават добри сериали.

 

 

 

А аз гледах анимето и мислех да прочета и романа, но започнах Douluo continent :rolleyes: Струва ми се, че анимето (donghua) не покрива целия роман. Като го гледате, ще може ли да споделите от кой чаптър да започна романа? Благодаря! Знам, че не е по темата, затова се извинявам за спама.:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@anito 24 анимето обхваща двете случки с младоженките и прохода Банюе от първата книга.

@bond Аз почнах романа, но някъде в началото на втората книга съм го спряла. Наистина нямаше нещо фрапиращо. Обаче в Scum villain... има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, vivivan написа:

Zhou Zi Shu и  Wen Ke Xing на фона на Мистерията на българските гласове :) Добре се е получило :)

 

 

Чудесно е! Много харесвам комбинирането на модерно и традиционно в музиката. Имаше такъв момент и в "Струните на сърцето" - с рок и традиционна. По някаква причина ми действа страшно зареждащо. Май все повече клоня това да е пъвият сериал на тема "Мъжко приятелство и още нещо", който ще загледам. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рускините пишат, че това е по БЛ от Неукротимия. Веднага ми се заостри вниманието. Отивам да чета романа, че не ми се гледа текущо. Току виж излязъл добър сериал, а аз да седя и да чакам с дни за серия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...