Jump to content

Снимки на съфорумци


Recommended Posts

Я да се цъкне тука и бащата на гнездото -и командирите на кралството , разбира се79cc4ee4952b7f3f.JPG9a9d4137a3f4e67b.JPG

 

енд , моля , без коментари да не се загнездя пак при вас чи лошо ша ви стани :click: нидей клика , нищо няма там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mayarivanova, тази, зелената бутилчица откъде я докопахте? :blink: /лееекинка завист/ Изглежда страхотно всичко:-))

И да не е съвсем офф, много, много мили снимки. И ужасно ме радва , че пловдивчани са толкова навити. Браво, майни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, zlaty_pet адски дублираният корейски сериал по българската телевизия и.... 2959755A.jpg:lol:

 

Олеее...соджу и суши - мечтаната закуска,обяд и вечеря ... потекоха ми лигите !!! :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен: http://prikachi.com/images/257/6316257D.jpg

 

Между впрочем не мога да отворя някои снимки на съфорумци. Пише ми само ''публикувано изображение'' и това е. Обяснение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Много сте готини всички! Да взема да се метна и аз, че да няма недоразумения. За по-лесно, представям фейсбук профила си. Там е целият ми прайд и аз за капак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се покажа,че гледам отдавна нищо не е качвано.Това съм аз и моето семейство.Децата ми Жаки и Теди, и съпруга ми Румен.

IMG_20210822_145938_1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...