Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Crush(玲珑狼心)


Страна: Китай
Също така известен като: Xin Dong Jing Bao
Година на излъчване: 2020/ Октомври/ 13
Жанр:  романс
Канал: Youku
Епизоди: 12 х 5 мин
Канал: Youku
Субтитри: английски, български
 
Участват:
Richard Li като Zhou Si Xing / Джоу Съ Син
Wang Jia Yao като Yi Xing Yan / И Син Йен

 

Резюме: И Син Йен е на 35, разведена. Ето че във фирамата й постъпва на работа неин бивш ученик,

доста по-млад от нея и ненадейно сърцето й почва да трепти.
Какъв избор ще направи, ще се отдаде ли на изкушението, или ще предпочете спокойствието и скучния си живот…

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри: 

 

Онлайн с английски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

       Дам, в любовта никой не е длъжен да споделя тревогите ти, че си на възраст, за бъдещето ти и сигурността. Или се отдаваш напълно на страстта

или  си оставаш само с мисълта. И разбира се, тъй като в живота, няма нищо вечно и сигурно, живей с любовта и се отдай на страстта,

колкото и да е кратка...   

Малкият е сладур, мацката също е готина.  Според мен добре се е получило.     

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В любовта баш е добре бая неща да са споделени. Ся, ако ще е за една нощ, нема нужда и името ти да научава даже, камо ли па възрастта, страховете ти и тем подобни. Тука зимат ли се или само се минават?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

 

Няма нищо сигурно в живота, тя просто се предаде, реши да му даде шанса да бъде обичана, защото това я прави

щастлива. Той я обожава от ученик(тя му беше учителка), а сега са колеги  в една служба.

Не се взеха, но си дадоха шанса да се обичат, което е по-важно според мен.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно беше да се види контраста в това как би подходил човек към едно увлечение, когато е зрял, улегнал, с години житейски опит зад гърба си, и действията и мислите на младите, неопитни, бушуващи хормони. Чувството за отговорност и сигурност доста често пречат да изпитаме това, от което наистина имаме нужда, но не го осъзнаваме. 

Off Topic

Добре, че нашата главна героиня реши да избяга от приетия стандарт за сигурност и опора от "по-правилен" мъж, и реши да промени живота си усещайки щастие. Тя сама накрая казва, че проблемът не е в годините, а в самата нея. Всичко е до самоосъзнаване!  И кой би отказал на такъв бонбон я ?!? :D

Приятно беше за гледане. Та кой не си мечтае за младо гадже? Особено ако е като това тук - добричко. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно представено. От 10 епизоден сериал, са изрязали най-важните и емоционални сцени и воала :)  Много ми хареса.

Благодаря за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално за такива като мен, които нищо китайско не ги грабва. :D Хареса ми, даже много ми хареса. Малкият като за първа роля се справи доста добре.

И аз като @felicyti се размечтах, нищо че чак такива напористи свалки из офиса не биха ми били по вкуса. :lol: 

Spoiler

Ох, първи епизод и свалянето на фланелката, бяха култови. :lol2: 

Да направят един втори сезон, колко му е с тези кратки серии. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira С тази дистанционна работа от вкъщи, вече четвърта година, започнах да се свалям със стола на който съм си хвърлила дрехите. Как няма да си мечтая за нещо по-интригуващо я! :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti, това е култово!! :es:

А филмчето/сериалчето ми допадна, двамата наистина ми харесаха. Интересно така, без нищо съпътстващо, само романтичната линия, хм. Това ми се струва възможно само на кино, обаче. Много малко зрели жени биха се съгласили на дългосрочна връзка с хлапе. Ама иначе е интересно да го гледаш и по-различно. Само едно нещо много ме подразни – дублажа, много дървен.

Благодаря за бгсубтитрите!

Редактирано от kitket
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили Дами, на тази историческа дата 22/2/2022, гледайки отново първи сезон, открих че вече има 2-ри сезон! :D

Да видим малкият какви ще ги върши, линк :lol2: Обаче се оказва, че няма превод на всички серии, ето тук само картинки може да гледаме.

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...