Jump to content

You Make Me Dance (2021)


Recommended Posts

spacer.png

 

You Make Me Dance (유메이크미댄스)

Романизация: 

Също така известен като: 너는 나를 춤추게 한다 (Караш ме да танцувам)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 26 февруари 2021 - 19 март 2021

Време на излъчване: петък

Жанр: романтичен, момчешка любов, студенти, уеб драма

КаналRakuten TV, WiTV

Епизоди: 8 (10 мин. на серия)

Режисьор:  Со Джун Мун

Продукция: W-STORY,Kiwi Media Group

Субтитри: Английски

          

Участват:

Won Hyung Hoon / Уон Хьонг Хун като Чин Хонг Сок

Chu Young Woo / Чу Йонг У като Сонг Ши Он

Lex / Лекс като Чонг Хун

Lee Soo Ryun / И Су Рьон като изпълнителен директор Ча

 

 

Резюме:

Сонг Ши Он е аспирант, изучаващ съвременно танцово изкуство. Живее без подкрепата и любовта на семейството си и знае какво са емоционалнте белези. Чин Хонг Сок се е отказал от мечтите си, вложил сърцето и душата си в бизнеса с парични заеми и работи като частен лихвар. Стечение на обстоятелствата кара двамата да споделят тавански апартамент с червен покрив...

 

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8bae0fcc2956db1c.jpg

 

По-дълго описание на сериала. Нарочно го слагам в спойлер, предид кратката продължителност на сериите, то обхваща поне първите две серии.

Spoiler

Сонг Ши Он е студент, изучаващ съвременно танцово изкуства. Семейството му не одобрява начина му на живот и кариерни амбиции. След по-сериозен сблъсък, го изхвърлят на улицата. Той е твърдо реше на преследва мечтите си, независимо спънките, предоставени му от живота.

Това негово решение води до споделянето на тавански апартамент с Чин Хонг Сок. Хонг Сок е 28-годишен лихвар, работещ за директор Ча от  "Чачача Капитал". Красива жена, изцяло водена от жаждата си за печалба, която изглежда таи симпании към своя подчинен.

Чин Хонг Сок се е отказал от мечтите си за да преследва доходоностна, същевреммено неудовлетворяваща кариера. Прекараното време със Сонг Ши Он го накарва да преосмисли как възприема живота и между двамата се заражда силна връзка, която прераства в романтична.

3e5e028bb2153d24.jpg

Spoiler

 

b078b617d1748e39.jpg99ffa564b3ebb769.jpge32b1af628103697.jpg5cf71c49e077a136.jpg1abf9e2c18a5775c.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, melis95 написа:

@Gia13 @mariela82  Имате ли желание за превод на сериала?

Мел, мен що не ме питаш? :lol: Току-виж съм се навила, ако сериалчето е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, firefly написа:

Мел, мен що не ме питаш? :lol: Току-виж съм се навила, ако сериалчето е интересно.

 

Аз не знам дали гледаш корейски БЛ. Искам да се захвана с нещо кратичко, като този сериал. Лично на мен много ми хареса, историята и всичко! И актьорите си пасваха идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, melis95 написа:

@Gia13 @mariela82  Имате ли желание за превод на сериала?

Аз много искам превод,но с какво мога да ти бъда полезна,като не разбирам нищо от езика.По принцип харесвам музикални и танцовални филми.А и вече станах фен и на БЛ сериалите:P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, mariela82 написа:

Аз много искам превод,но с какво мога да ти бъда полезна,като не разбирам нищо от езика.По принцип харесвам музикални и танцовални филми.А и вече станах фен и на БЛ сериалите:P.

 

Не е задължително да знаеш език, има си английски субтитри. Аз разбирам корейски, но не отлично. Всеки човек иска, не иска става фен. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, melis95 написа:

 

Не е задължително да знаеш език, има си английски субтитри. Аз разбирам корейски, но не отлично. Всеки човек иска, не иска става фен. :lol:

Ако ще правите нещо, правете, стига сте се изканвали, я що народ чака...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...