Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

EuL2T5bVgAEVnRR?format=jpg

 

Horimiya(ホリミヤ)
Страна: Япония
Също така известен като: Hori-san to Miyamura-kun
По мангата на: HERO – „Hori-san to Miyamura-kun“
Период на излъчване: 2021 – Февруари – 16 до 2021 – Март – 30
Време на излъчване: Вторник 00:59
Формат: Renzoku
Жанр: Училищна комедия, Романс
Канал: TBS, MBS
Епизоди: 7
Режисьор: Hana Matsumoto, Mamoru Yoshino
Субтитри: Английски

 

Участват:
Main Cast

Suzuka Oji като Miyamura Izumi
Kubota Sayu като Hori Kyoko
Students
Suzuki Jin като Ishikawa Toru
Okamoto Rion като Yoshikawa Yuki
Onodera Akira като Sengoku Kakeru
Marsh Aya като Ayasaki Remi
Sakura като Kono Sakura
Sota Ryosuke като Iura Shu
Inoue Yuki като Shindo Koichi
Kyoko’s Family
Kimura Ryo като Hori Kyosuke
Kawai Aoba като Hori Yuriko
Takagi Haru като Hori Souta
Itagaki Rihito като Yanagi Akane

 

Резюме: Въпреки, че в училище и се възхищават заради любезността и академичните и успехи, гимназистката Hori Kyoko (Kubota Sayu) крие друга страна. Когато родителите и отсъстват от града заради работа, Hori трябва да се грижи за по-малкият си брат и да върши домакинската работа, което не и оставя възможност да се социализира извън училище. В същото време Miyamura Izumi (Suzuka Oji) се възприеман като мрачен отаку. В действителност обаче той е приятен човек, който не го бива много в ученето. Освен това той има девет пиърсинга, скрити зад дългата му коса и татуировка, покриваща гърба и лявото му рамо. По чиста случайност пътищата на Hori и Miyamura се пресичат извън училище, докато и двамата изглеждат така, както другият е очаквал. Тези на пръв поглед пълни противоположности стават приятели, споделяйки по между си страна, която не са показвали на друг човек…
 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо! Щом ще има ученическо приятелство, дано да е докосващо!

Сузука Оджи е такава душичка. Къде ще му лепят татуировки и пиърсинги?! Няма как да пропусна играта на това талантливо дете, дори да е в адаптация по манга. Омагьоса ме още с дебюта си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах еп.1. Сюжетът още не съм сигурна накъде ще поеме. Все пак е по манга, което напоследък не е плюс. За момента няма голям потенциал, но с Оджи-кун в каста и тази негова изненадваща трансформация, може и да ме зарадват натам. 

Off Topic

images?q=tbn:ANd9GcSOE3d3G5NtoHJpEbRNSQN

6e6860fffe32197bfa998555a18d2f5fe0c2bc9d

Чакам да видя включването на Рьо Кимура, който по сюжет играе баща?! на главната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рьо Кимура се появи като много забавен баща на главната героиня. Чудя се, след като всички толкова харесаха Миамура-кун, защо не вземат да си го осиновят? 

Към края на епизода отново смениха прическата на Миамура. Повече ми харесваше с дългата вързана коса. Откриваше му лицето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идгледах еп.5. Изненадващо разкритие за случилото се в миналия клас на Големия. Неговият съученик с важно признание. Въпреки че за него едва ли има особено значение. Изглежда, че отдавна го е преодолял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Финал.

Въпреки че не беше нещо супер дълбоко, оригинално и невиждано, имаше позитивизъм и промяна към добро. Ясно засегнати теми за приятелството и близостта между хората. Особено ме изненада лекотата, с която всички от семейството на Хори приеха Миамура. 

Преводачите украсяваха субтитрити с допълнителни симпатии. Хаха! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан. Хареса ми. Обичам японските училищни истории, а това дете Миямура беше толкова миличък и сладък. Чудесен сериал за хубаво настроение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми много смешно как 33 годишния Рьо Кимура е баща на 20 годишната Хори :D

Сладко детско сериалче, като за 15 годишни, обичам японските училищни филми. Тъкмо ми се гледаше нещо леко и неангажиращо, хапва се за ден с тези кратки епизоди. 

Децата играха страхотно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...