Jump to content

Dear. M (2022)


Recommended Posts

Esoud2vVEAE_uzj?format=jpg

 

Off Topic

FWLubmKagAA9v0g?format=jpg&name=900x900FWRIMK5aAAIuLQf?format=jpg&name=medium

 

Dear. M (디어엠)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Dear. M 
Период на излъчване: 29 Юни 2022 – 06 Юли 2022 г.
Време на излъчване: Сряда 23:10
Жанр: Романс
Канал: KBS2
Епизоди: 12
Режисьор: Park Jin Woo, Seo Joo Wan
Сценарист: Lee Seul (past works: XX, Love Playlist)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Park Hye Soo като Ma Joo Ah
Jaehyun (NCT) като Cha Min Ho
Noh Jung Ui като Seo Ji Min
Bae Hyun Sung като Park Ha Neul
Lee Jin Hyuk (UP10TION) като Gil Mok Jin
Lee Jung Shik като Moon Joon
Woo Da Bi като Hwang Bo Young
Hwang Bo Reum Byul като Choi Ri Sa
Kwon Eun Bin като Min Yang Hee
Jo Joon Young като Ban Yi Dam
Han Do Woo като Tae Jin
Seo Hee Sun като Yoon Hyo Jung

 

Резюме: Сюжетът се върти около група студенти от университета "Сойон", които се опитват да разберат кой се крие под псевдонима „М“, написал скандален пост в онлайн общността на университета…

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблем с някой от артистите и главната мацка обвинена в насилие над някой ученик. Ха-ха!

И да подобрят качеството на драмата.

Това пишат рускините.

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод скандала на главната миналата година, четох, че като подписват договори ги карат да си изплюят и майчиното мляко, за да могат да ги държат едва ли не  за вечни времена, знаейки житието им.  Ако пък се появи някой по-паметлив съученик, се правят, че ги защитават, а  ако не се появи, самата агенция пуска слухове, ако види, че някой вървящ се кани да им избяга. Корейска им работа- звЕздите винаги прецакани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Агенциите си пазят в запас скандални истории със звездите си и ги продават за публикации в медиите, когато трябва да се покрие някой политически скандал. Общоизвестна практика, но в Корея винаги работи. Такива ми ти работи.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е как всичко ви е ясно. Да сте от Корея  и работите в тяхната индустрия разбирам...

Само от четене на чужди мнения не ме  убеждава. Каквото и да е... има нещо... За да го отложат. Само те си знаят.

Излишно е да си чешем езиците. Факт е че сега се излъчва, което е най-важно,,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не мисля, че щеше да е голяма загуба и да не го бяха излъчили. :896767:

Колкото до агенциите, ясно е, защото някои неща се разкриха покрай самоубийствата на известни и след отстраняване на такива от индустрията. Ако не им знаят издънките, как мислиш ги държат в подчинение и ги цакат с мангизите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, lukreciana said:

Интересно ми е как всичко ви е ясно. Да сте от Корея  и работите в тяхната индустрия разбирам...

Само от четене на чужди мнения не ме  убеждава.

Не знам защо са отложили сериала и не ме интересува особено. Стига да е добър, ще гледам.

Колкото до горното - имам приятелка, адвокат, от Панама, работи с Южнокорейските агенции от 10 години. Та моите сведения са от първа ръка, щото им оправя редовно, извинявам се за израза, простотиите. А те са достатъчно и от двете страни - и от страна на агенциите, и от страна на айдълите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 7/4/2022 at 5:32 AM, bond said:

Стига да е добър, ще гледам.

Ще съм доста учудена ако ти хареса този сериал. Едва избутах първи епизод и нищо не можа да ме грабне, за да ме накара да си причиня още 11. Главната ми мяса на една "любимка" на @desini от A Love so Beautiful и грам не ми се връзваше с Jaehyun. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...