Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Търся една тема от форума, но не мога да я намеря. Става дума за корейските компании като SM и още няколко. Може ли линк? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся една тема от форума, но не мога да я намеря. Става дума за корейските компании като SM и още няколко. Може ли линк? ;)

 

Странно преди беше в общата страница на музикалния раздел, а сега я няма. :blink: Да не би да е изтрита??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно преди беше в общата страница на музикалния раздел, а сега я няма. :blink: Да не би да е изтрита??

 

Ангелче, и аз това се чудя. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един малко странен въпрос и много се надявам някой да ми помогне...не знам дали сте забелязали Мелодийката , с която звъни телефона на Hyun Bin в The Snow Queen, та ще съм много благодарна , ако някой ми помогне да я открия по някакъв начин :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

 

Дай някакъв начин да я чуем. Клипче в youtube или номер на епизод в който му звъни и точното времетраене, когато се случва. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

 

Дай някакъв начин да я чуем. Клипче в youtube или номер на епизод в който му звъни и точното времетраене, когато се случва. :)

Ето тук http://www.mysoju.com/korean-drama/the-snow-queen/episode-11/part-5/ от 08:36 до 08:44 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи ми като рандъм коледна мелодийка. Не мисля, че има някаква връзка с него и неговият вкус. Моето мнение е, че е от вградените начални мелодии на този телефон и Хьон Бин дори не си я е слагал. Така че не се отчайвай много, ако не я намериш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тази е :

 

Но в по-изчистен вариант, предполагам.

Доколкото успях да разбера, мелодията е на Дисни, но коя точно... Нямам ни най-малка представа. Сори.

И все пак, ако в този вариант те устройва, можеш да я свалиш от ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази е :

 

Но в по-изчистен вариант, предполагам.

Доколкото успях да разбера, мелодията е на Дисни, но коя точно... Нямам ни най-малка представа. Сори.

И все пак, ако в този вариант те устройва, можеш да я свалиш от ТУК

Лелее, много съм ти благодарна , тя е да :yes::) :) :) благодаря , благодаря :):kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здревейте.Търся един кореиски филм "A Bizarre Love Triangle" (2002)

Открих три релийза на филма, но явно нямат сийд от 2007-ма. Съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви помогнете, никъде не намирам песента която са използвали в 47мин на първа серия от сериала Swallow the Sun .

Виж ако тук я няма да продължаваме да търсим ;)swallow the sun ost

А всъщност тази в началото ли търсиш? еп.1/ 4от4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся серии от японския Survivor.

Инфо

 

 

 

Виж в torrentreactor.net. Има някакви линкове, но досега не ми се е налатало да тегля от там. Дано свърши работа.

 

My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...