Jump to content

Търся...


Recommended Posts

 

Търся и L change the WorLd ( Death Note: L ) ... Някой ако може да каже откъде да го изтегля ..пък ако има и бг субс ще се радвам много! :lol:

 

ето ти линк в замундата...още на първо търсене излиза :P има и вградени субс :)замунда L change the world

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся филма Ai no mukidashi (2008) англ.заглавие Love Exposure. Японски. Много награди пък е и 4-ри часов, и ми се догледа. :lol: В avistaz-а съм останал без акаунт и нов не позволяват.

ПП.tuci английски суб,нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся филма Ai no mukidashi (2008) англ.заглавие Love Exposure. Японски. Много награди пък е и 4-ри часов, и ми се догледа. :lol: В avistaz-а съм останал без акаунт и нов не позволяват.

ПП.tuci английски суб,нали?

 

 

Пробвай от ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си един сериал, за който ми разказваше Ацабаца мминалата седмица... ама аз съм шматка и забравих как се казва...

Та сериала е корейски и в първи епизод той отива да види приятелката си в чужбина, тя... и тя отива по някаква причина... разбиват им сърцата и след обилно количество алкохол те правят секс... тя забременява и се женят... и това се в първи епизод... та ако някой се сеща как се казва да свирка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си един сериал, за който ми разказваше Ацабаца мминалата седмица... ама аз съм шматка и забравих как се казва...

Та сериала е корейски и в първи епизод той отива да види приятелката си в чужбина, тя... и тя отива по някаква причина... разбиват им сърцата и след обилно количество алкохол те правят секс... тя забременява и се женят... и това се в първи епизод... та ако някой се сеща как се казва да свирка :)

Ире,

това е Wonderful Life.. със Зъбчо /Ким Дже Уон/ и Eugene.. Размениха си паспортите на аерогарата, после след разни перипетии се намериха, вечерта се напиха и на сутринта се събудиха в едно легло.. Аз съм още в началото, но и на мен сериалчето ми харесва.. И песничките са сладурски едни такива.. Похвалиха ми го и затова и тема си има..;)))

 

тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си някакъв самоучител или учебник по корейски,започнах със разни сайтове,онлайн речници и така нататък,но нещо систематизирано ще ми дойде добре.Ако някой може да ми препоръча някоя програма или конкретен учебник ще ми бъде много полезно :)

Edit:Търся си и ''Story of wine'' и Parade-знам,че вторият филм си има тема тук,но не мога да свалям от посоченото място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся Big Bang Electric Love Tour 2010, ако някой знае откъде мога да сваля, ще съм му много благодарна. :)

 

В нета, съответно и ние, имаме само ТВ версията, т.е. тази излъчена по телевизията :).

Първа част

Втора част

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся филма Ai no mukidashi (2008) англ.заглавие Love Exposure. Японски. Много награди пък е и 4-ри часов, и ми се догледа. :lol: В avistaz-а съм останал без акаунт и нов не позволяват.

ПП.tuci английски суб,нали?

Аз оттук съм си го сваляла цЪк

Има го и тук:цЪк 2

и тук:

 

Някой да знае откъде мога да си сваля всичките серии на Sailor Moon..страшно много ми се пригледа пак ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си един корейски филм - Story of Wine (2008). Претърсих какво ли не вече и пак продължавам. Ако някой е попадал на него вече, ще се радвам да ми помогне. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой може да ми каже откъде мога да си дръпна Project X, ще съм му много благодарен! ;)

Намерих го тук:click:.Но трябва регистрация за да се види. А и е на деветка/DVD9/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...