Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Здравейте! Бихте ли ми помогнали да намеря в сайта китайския сериал King's War или още известен като Legend of Chu and Han, :click: (линк към авистаз). Гледам, че е преведен на български, предполагам шансът за тема тук е голям. За да ви спестя време, търсих го и по актьори, не е вкаран във филмографията на съществуващите теми на Chen DaomingPeter HoDuan Yihong .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gia13, днес видях питането ти, възможно е някой вече да ти е помогнал. В секцията Китайски, хонконгски и тайвански сериали има Каталог. Там трябва да провериш. С двете имена, които даде не намерих нищо. Хубаво е, че има флагчета, кои са преведени. Опитах и това, като проверих тези дето са от 2012 година. Пак нищо не намерих. Все пак провери и ти, може да съм пропуснала нещо.  Друго, което ми направи впечатление е, че в Авистаз са пуснати вградени бг. буквичките. Това ме навежда на мисълта, че може да е някой самостоятелен превод, а оттам има вероятност, наистина да няма тема тук. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте преди време,гледах сериал,действието се развиваше в компания и с техни служители от счетоводният отдел.За сега само това се сещам,но не мога да го намеря за съжаление.:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейски. Пак имаше нещо от сорта,че сина на собственика на компанията,беше влюбен в една от счетоводителките.

Редактирано от Meri90
допълнение
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Meri90 написа:

Здравейте преди време,гледах сериал,действието се развиваше в компания и с техни служители от счетоводният отдел.За сега само това се сещам,но не мога да го намеря за съжаление.:unsure:

Може да е Шеф Ким:

 

И по-малко вероятно Money Game, там освен фирми и банки, има и от правителствената комисия за финанси :

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся  канали в vbox  за онлайн гледане на сериали

винаги търся защото има няколко които знам и в момента качват но повечето са качили няколко и после нищо не качват защо е така :wacko:

това са каналите които аз знам 

niran :yes: Eastern Spirit :yes:stupiddreams:yes:Малките Вещици:yes: ashavili:yes:mrnkaloto:yes: snowmoon:yes:

тези май вече не качват mariya_lovetose maria_debit

незнам дали е тук мястото да питам затова ако не е тук мястото се извинявам 

Благодаря за отделеното време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.07.2021 г. at 23:43, sisiveli написа:

 

Преди преводаческите групи нямаха собствени канали, в които да качват, затова го правеха или членове на преводаческите екипи, или пък фенове. Както си изброила от действащите канали три са на хора от екип субтитри, а другите три са на самите преводачески групи. Тези дето не действат предполагам са се отказали по лични или др. причини, или просто са решили, че няма нужда да се качват едни и същи неща по пет, десет пъти.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, snowmoon написа:

 

Преди преводаческите групи нямаха собствени канали, в които да качват, затова го правеха или членове на преводаческите екипи, или пък фенове. Както си изброила от действащите канали три са на хора от екип субтитри, а другите три са на самите преводачески групи. Тези дето не действат предполагам са се отказали по лични или др. причини, или просто са решили, че няма нужда да се качват едни и същи неща по пет, десет пъти.:D

 

Благодаря много за отговора 

не съм добавила и вашият канал но не съм сигурна в коя категория е защто не сте качвали нищо от  близо 6 месеца май 

каналът ви е много хубав :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, mariela82 написа:

Търся този филм от къде мога да го сваля с бг суб. или да го гледам онлайн,пак с бг.суб,

 

Не спирам да се изумявам защо смятате, че всичко, което ви хрумне трябва да има Бг субтитри или да ви се напише. сигурно според вас става за 5 минути... конвърт в тубата и ок, имаме бг :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, mrnkaloto написа:

Не спирам да се изумявам защо смятате, че всичко, което ви хрумне трябва да има Бг субтитри или да ви се напише. сигурно според вас става за 5 минути... конвърт в тубата и ок, имаме бг :es:

Аз само попитах,защото в един сайт го намерих,но не ми тръгва,затова питам,ако някой знае.Знам,че е трудно с преводите и затова съм благодарна,на всички,които ги правите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся нещо ново интригуващо,заплетено да гледам,какво бихте ми препоръчали??Нещо като    Secret Forest,Signal,

 Human Class,Defendant (2017)

Редактирано от mrnkaloto
@stoyan_72bg Постът ви е преместен тук, не го пускайте отново из разделите
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...