Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Преди 11 часа, seal_reinforce написа:

 

Той има и алтернативно, но с него много се бърка, щото има и други сериали с това име. Вероятно вече си разбрала :D

 

За по-кратко иначе ползвам 3L3WTMOPB :D

Запомних ги вече, дълго, кратко:D. Само се чудя той не се ли води продължение на  Eternal love 1 и 2?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, felicyti написа:

Тъй като гледам сийд няма никъде. Ако успея да изнамеря видеата, ще кача нов онлайн, но всичко е въпрос на време.....

И аз се порових за него, но за съжаление го намерих само с вградени руски субтитри. Ще видя, дали ще се получи нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, snowmoon написа:

И аз се порових за него, но за съжаление го намерих само с вградени руски субтитри. Ще видя, дали ще се получи нещо.

И аз така - само с вградени руски намерих. А съответно нямам и бг такива , че да вградя българските. Опитвам се да се прикривам, ама си оставам руса по акъл. :lol2:

Та сега търся бг субки за това:    Qing Mi Xing Ti Yan (2010) :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, felicyti написа:

И аз така - само с вградени руски намерих. А съответно нямам и бг такива , че да вградя българските. Опитвам се да се прикривам, ама си оставам руса по акъл. :lol2:

Та сега търся бг субки за това:    Qing Mi Xing Ti Yan (2010) :D 

Моля Ви не търсете,аз си изгледах драмата.Много Ви благодаря за отделеното време и внимание,наистина:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издирвам този японски филм от 2007г. Казва се Koishikute. Изглежда много приятна история.

Не успявам сама да го открия. Ще се радвам, ако някой попадне на него и сподели линк.

Благодаря предварително!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм нова във форума,и искам да попитам някой знае ли къде мога да намеря един сериал с бг суб. Waves of life Търсих го ,но не го намирам само с английски или руски.Някой може ли да ми помогне,благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, mariela82 написа:

Здравейте,аз съм нова във форума,и искам да попитам някой знае ли къде мога да намеря един сериал с бг суб. Waves of life Търсих го ,но не го намирам само с английски или руски.Някой може ли да ми помогне,благодаря предварително!

 

Здравей и добре дошла. Доколкото виждам, търсеният от теб сериал е тайландски. Отиваш в раздел Тайландски сериали, отваряш каталога и намираш търсения от теб сериал. Ако срещу името му има надпис BG или BG-ES, значи сериалът има български субтитри. Останалите нямат. Този конкретно очевидно няма превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла и от мен @mariela82. @bealonenomore недей така отписва нашето отроче - Вълните на Живота. ;-) :D Някъде до месец-два ще започнем да го пускаме с български субтитри. :icon_sunny: Ето тук може да се следи как се движат нещата.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, jira написа:

@bealonenomore недей така отписва нашето отроче - Вълните на Живота. ;-) :D Някъде до месец-два ще започнем да го пускаме с български субтитри. :icon_sunny: Ето тук може да се следи как се движат нещата.

 

 

Виноват, извинявам се! Как да се реванширам, кажи :) Успех с работата по превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за съжаление май няма, малко се превежда защото сериите са по час и нещо и запо старите сериали нямаше отделни субтитри а само вградени и няма как да се преведе...:D Ето тук го има на английски онлайн...:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:click:

 

някой  знае ли кой е този филм и има ли го тук във форума с бг субтитри.

Аз по принцип така си харесвам сериали или филми от клипчета,но лошото е,че не знам много от тях как се казват,дано не ставам много досадна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Някой знае ли как се казва този филм,и има ли го тук във форума с бг субтитри.

Дано не съм досадна,че само търся нещо.Този филм ми направи голямо впечатление,като клип и затова го търся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mariela82 това е сериал - Love in time - има тема тук , но няма български субтитри..... Сериалът го харесвам, но само заради Дансон (русия вампир) :28558:

Един съвет - понеже и аз много често си харесвам сериали от такъв тип клипчета в YouTube  - преглеждай коментарите под видеото -  почти винаги има споделено името на сериала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, vivivan написа:

@mariela82 това е сериал - Love in time - има тема тук , но няма български субтитри..... Сериалът го харесвам, но само заради Дансон (русия вампир) :28558:

Един съвет - понеже и аз много често си харесвам сериали от такъв тип клипчета в YouTube  - преглеждай коментарите под видеото -  почти винаги има споделено името на сериала. 

Благодаря,ще гледам другия път,жалко,че го няма на български

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...