Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Търся си филми на ужасите... Без значение дали са с призраци, демони и всякакви други подобни, просто искам нещо мнооого страшно :D

Гледай този

rec.jpg

Много е страшен,макар и да е европейско кино е много добър.Мисля че няма да останеш разочарован/разочарована...:)

п.с.в началото ще ти е малко скучно,но после...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е пролем, че е питано тук, но принципно темата за препоръки е ТАЗИ.

Тази е за издирване на файлове. Тоест ако не можеш да намериш откъде да свалиш нещо конкретно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Hi... незнам дали е добре да питам за филма, защото той не е азиатски просто е с Brenda Song. Казва се Boogie Town, и тъй като мисля, че е от мой тип филмите - с танци много го търси и все не го намирам за сваляне. Ако някой го намери моля да ми даде линк. Благодаря предварително. :P

 

:unsure:

Редактирано от sinardin
Не, не е добра идея. Тия въпроси са за Офтопик темата.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся досега не особено успешно''Revolution'' -Trans Fixion Намерих си три песни на групата досега,но не и тази,заради която ги чух първоначално.Освен това ми се слуша и Dixanadu.Сетих се,че май има начин да свалям от Ютюб,но не знам как точнокато казах че си падам малко индианец хич не се шегувах :D Освен това знам,че няма субтитри за всички епизоди на High kick![ но ми се ще да гледам поне две-три серийки с английски или какъвто там превод има(така де,малко ще ме затрудни на френски или немски,но се е случвало да няма друго в Ютюб и ще се мъча,какво да правя :D )Но все пак най-добре да е на английски,за жалост руски така и не научих.

Ако някой има скътан линк да пише,много много благодаря предварително и черпя online бира. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай

Групата е добра.Ще си слушам и аз албума. :P

ПП.Moi Dix Mois - Dixanadu

Дано за това да става дума.

Да,точно това е :es: Групата я прослушах,но не намерих за сваляне.А М10М си ми е любов,само че този албум не го намерих.

Благодаря ти за бързата реакция :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за линка, сваля се :))) Сега си търся един филм, който е ко-продукция, казва се "Cold Fever", съдейки по трейлъра е страшно интересен и различен. Ако се сещате къде мога да го открия, ще съм много щастлива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!! Търся един филм обаче не мога да се сетя как се казваше... Разказваше за едно богаташко момче, което попада в провинцията (нещо май не искаше да прави или аз не се сещам..) и се среща с едно момиче и се влюбват! Мисля, че пишеше, че любовта го променила и той трябваше да направи някакъв избор. Нещо подобно...а да.. имам снимка от филма, много ми хареса тогава и реших да си я сваля и по-късно да гледам филма, но забравих и сега го няма в сайта! Ето и снимката:

 

2452762f.jpg

 

Надявам се някой да се сети! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Търся английски субтитри за тайванския филм "Autumn's Concerto (2010)". Самият филм е с вградени такива, но на мен лично ми е много трудно да го гледам по този начин. Искам да се опитам да го преведа на български, но се страхувам, че няма да успея с вградените. Ще съм много благодарна, ако някой може да ми помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,пак търся нещо :)

''Alien band'' 2009 ,доколкото разбрах музикален филм с Hwang Chan Bin(французинът от Тамна,познат още като Pierre Deporte-голяма каша с тези имена и псевдоними).Поне в описанието на английски пише,че е филм,може да съм се объркала съвсем.Открих ето това:Нещо на корейски,което не разбирам...все още :D

Не ми е много спешно,просто се заинатих да разбера какво е,ютюб мълчи по въпроса.Аа,открих и ето този трейлър,но не става много ясно за какво ще е филмът.Освен че музиката не е зле,не разбрах друго.Едит:трейлърът не се отваря,я да видим така

Реших,че ако някой знае,то ще е тук,ако ли не,не е нещо важно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...