Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Освен, че че става дума за китайски сериал, че нищо друго не успях да намеря: 

 

Не успях да намеря тема при нас, нито колко епизода е. Първите единадесет ми допаднаха, обаче ако ще трябва да чакам още петдесет да качат през ден, в през три... Та:

Някой ще може ли да помогне ли с информация? Имаме ли тема при нас (която е не успях да намеря)? Колко епизода е това удоволствие? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, kremenski написа:

 

Някой ще може ли да помогне ли с информация? Имаме ли тема при нас (която е не успях да намеря)? Колко епизода е това удоволствие? 

 Сериалът има  тема тук - Oh my general (2017).  За епизодите - много са - май 60. В темата няма линк за руски субтитри,  но ето тук го има целия преведен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издирвам този китайски филм. Според описанието, трябва да е от 2019г., но най-вероятно от средата на тази е тръгнал по кината. Ако някой открие начин да го гледаме, моля да сподели!

Wild Swords (2019) by Li Yunbo

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, ukio написа:

Издирвам този китайски филм. Според описанието, трябва да е от 2019г., но най-вероятно от средата на тази е тръгнал по кината. Ако някой открие начин да го гледаме, моля да сподели!

Wild Swords (2019) by Li Yunbo

 

 

 

здравей мисля че това е целият филм ( не съм сигурна) но няма превод

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Търся корейски сериал,който съм гледала преди време във vbox7,но не мога да го открия.Ставаше въпрос за момиче,което учеше  някакъв вид спорт(мисля че беше таекуондо),но точно на състезанието стана нещо с майка й и трябваше да отиде в болницата.След време,започна работа като чистачка в един хотел,но всъщност се оказа че  е там като "папарак".Снима някакъв известен мъж ,в лобито на хотела,който е със охраната си.В последствие,тя става част от охраната му.Малкият й брат тренира същият спорт като нея,но по-нататък в сериала нещо се случва и не искат да го вземат в националният им отбор.Това е което мога да се сетя,към момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,бихте ли ми предложили някой Корейски сериал,подобен на този Moon Lovers или подобен,в който става дума за пътуване във времето.Също така съм гледала : "Два свята ",Circle 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Meri90 написа:

Здравейте ,бихте ли ми предложили някой Корейски сериал,подобен на този Moon Lovers или подобен,в който става дума за пътуване във времето.Също така съм гледала : "Два свята ",Circle 

 

 

И за това си имаме специална тема, в която можеш да отправиш питането си – :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Търся тайванския "Taipei Exchanges" (第36個故事 / Di 36 ge gu shi) от 2010 година, за сваляне, с английски или френски субтитри. Бих предпочел форматът да не е DVD, но и така става. Нямам регистрация в Avistaz. Наскоро си форматирах твърдия диск и се оказа, че не мога да намеря отново въпросния филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Kao написа:

Здравейте!

 

Търся тайванския "Taipei Exchanges" (第36個故事 / Di 36 ge gu shi) от 2010 година, за сваляне, с английски или френски субтитри. Бих предпочел форматът да не е DVD, но и така става. Нямам регистрация в Avistaz. Наскоро си форматирах твърдия диск и се оказа, че не мога да намеря отново въпросния филм.

Свалям го от Авистаз, но е само един рилийз: 

Taipei Exchanges 2010 DVDRip XviD-WPS

 

Прати на лично мейл да ти го пратя като се свали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Meri90 написа:

Здравейте.Търся целият сериал "I Do,I Do".Благодаря.

 

Влизате в темата на сериала - :click:, там има линкове за сваляне и за гледане онлайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...