Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Здравейте не знам дали тук е праивлното място да попитам, но все пак ако някой знае ще съм балгодарна много.Наскоро една приятелка ми каза за една драма ,в която едно момиче си продава душата на демон или дявол не помня конктренто,за да може да е слаба, но да си яде .След това един демон и заства на рамото и яде всичко вместо нея, така тя става анорексичка и умира след време. Не знам далие  драма изобщо или филм, но момичето каза че е драма така че ако някой се сеща да ми каже. Благодаря предварително!:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, lowlife16 написа:

Здравейте не знам дали тук е праивлното място да попитам, но все пак ако някой знае ще съм балгодарна много.Наскоро една приятелка ми каза за една драма ,в която едно момиче си продава душата на демон или дявол не помня конктренто,за да може да е слаба, но да си яде .След това един демон и заства на рамото и яде всичко вместо нея, така тя става анорексичка и умира след време. Не знам далие  драма изобщо или филм, но момичето каза че е драма така че ако някой се сеща да ми каже. Благодаря предварително!

 

Преместих мнението ти в тази тема. Надявам се някой да успее да ти отговори на питането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що, bealonenomore написа:

 

Преместих мнението ти в тази тема. Надявам се някой да успее да ти отговори на питането.

Благодаря ти много <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що, seal_reinforce написа:

Сериала не съм го чувала, ама некой да ми каже кой е демона, че имам малко работа с него :D

хаха и аз така да си поговорим с него малко :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.10.2019 г. at 17:08, ukio написа:

Провери този филм. Не е абсолютно същият като сюжет, но прилича донякъде на описаното.

Мерси много ще го погледна :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,бихте ли предложили още корейски сериали на медицинска тематика подобни  на Romantic Doctor, Teacher Kim ,Doctor.John,Heart.Surgeons

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/31/2019 at 10:26 PM, zygi123 said:

Здравейте,бихте ли предложили още корейски сериали на медицинска тематика подобни  на Romantic Doctor, Teacher Kim ,Doctor.John,Heart.Surgeons

Good Doctor (2013) ; Doctors (2016)

малко по-различни, но има и медицинска тематика:

Emergency Man and Woman (2014)

Deserving of the Name (2017)

 

това също е такова, но чакаме окончателния превод(аз поне го чакам :P)

Hospital Ship (2017)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намирам темата за Maturot Logahn /2019/, а я търсих за да оставя коментар. Сериалът е нов и по първи впечатления е хубав и интересен. Има ли тема тук във форума?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.10.2019 г. at 22:26, zygi123 написа:

Здравейте,бихте ли предложили още корейски сериали на медицинска тематика подобни  на Romantic Doctor, Teacher Kim ,Doctor.John,Heart.Surgeons


Малко късничко, но дано свършат работа. 

Beautiful Mind(2016) ,Obstetrics and Gynecology Doctors(2010),BRAIN (2011-2012)New Heart (2007)The 3rd Hospital (2012)

------------------------

На 5.11.2019 г. at 11:24, aria написа:

Не намирам темата за Maturot Logahn /2019/, а я търсих за да оставя коментар. Сериалът е нов и по първи впечатления е хубав и интересен. Има ли тема тук във форума?

И аз не видях тема. Ще спретна една, колко му е. След прочитане на резюмето и някое друго клипче, историята ми изглежда доста изтъркано клише, ноявно тайландците да могат да се надскочат.

   Актрисата в главната роля ми се видя позната като физиономия - играла е в ремейка на "Масая" с Мик Тонрая. 

ПС. Ето я темата. Ще чакам мнението ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, asha написа:


Малко късничко, но дано свършат работа. 

Beautiful Mind(2016) ,Obstetrics and Gynecology Doctors(2010),BRAIN (2011-2012)New Heart (2007)The 3rd Hospital (2012)

------------------------

И аз не видях тема. Ще спретна една, колко му е. След прочитане на резюмето и някое друго клипче, историята ми изглежда доста изтъркано клише, ноявно тайландците да могат да се надскочат.

   Актрисата в главната роля ми се видя позната като физиономия - играла е в ремейка на "Масая" с Мик Тонрая. 

ПС. Ето я темата. Ще чакам мнението ти.

Мерси Аша. Обаче сериалът е ФЕНТЪЗИ, пропуснала си го в описанието. Разбойниците имат свръхестествени способности и правят магии. Важно уточнение. Девойката от Масая я познах, но не заради нея гледам, а заради типичния тайландски Робин Худ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.10.2019 г. at 22:37, Aretka написа:

Good Doctor (2013) ; Doctors (2016)

малко по-различни, но има и медицинска тематика:

Emergency Man and Woman (2014)

Deserving of the Name (2017)

 

това също е такова, но чакаме окончателния превод(аз поне го чакам :P)

Hospital Ship (2017)

Благодаря за предложенията на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли японски филм/сериал включващ легенди като  Utsuro-bune

 

днес попаднах на СТАТИЯ в *петела* за тази история, но в уики видях само анимета и манга

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей! Много интересна история. Такива се записвали в миналото доста (вероятно под китайско влияние), но не се сещам за филм правен точно по такъв сюжет.  Единственият филм с космически кораб, правен в Япония в последните години, е Шепнеща звезда на Соно, но той е повече научна фантастика и човешка драма.

Любопитно е, че версия на историята е записана от Кьокутей Бакин. Това е авторът на Сатоми Хаккенден - популярно фентъзи, екранизирано много пъти. Имаше тв филм преди 10-ина години. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Щях да напиша, че търся 2 неща, които съм гледал преди време, но всъщност oстана само 1, тъй като успях да го Google-на някак си. За другото обаче, имам толкова бегли детайли, че няма как.

 

Става въпрос за корейски.... мини-филм? Мини-серии? Доколкото помня, не беше баш нормален филм, а по-скоро като някакъв проект, който да се е показвал по някакви фестивали на киното и други по-малки събития. Беше разделен(о) на 3 части, но не помня дали имаха нещо общо помежду си. И for the life of me, не мога да си спомня какво се случваше в него. Май винаги имаше момче и момиче и беше драма/романтика. Ако този бегъл спомен е правилен, една от частите беше за това как момиче/жена отива на гости на момче/мъж, който дали живееше по-бедно, дали имаше някакъв проблем.... и прекара нощта у тях по някаква причина (и развиха чувства един към друг). Единственото друго, което помня, че имаше Box в името си; май нещо си Box нещо си беше името на проекта. Ако трябва да предположа, годината е след 2010, но преди 2015.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Demetori <3 написа:

Става въпрос за корейски.... мини-филм? Мини-серии? Доколкото помня, не беше баш нормален филм, а по-скоро като някакъв проект, който да се е показвал по някакви фестивали на киното и други по-малки събития. Беше разделен(о) на 3 части, но не помня дали имаха нещо общо помежду си. И for the life of me, не мога да си спомня какво се случваше в него. Май винаги имаше момче и момиче и беше драма/романтика. Ако този бегъл спомен е правилен, една от частите беше за това как момиче/жена отива на гости на момче/мъж, който дали живееше по-бедно, дали имаше някакъв проблем.... и прекара нощта у тях по някаква причина (и развиха чувства един към друг). Единственото друго, което помня, че имаше Box в името си; май нещо си Box нещо си беше името на проекта. Ако трябва да предположа, годината е след 2010, но преди 2015.

 

В каталога на корейските сериали намирам само един, в който се съдържа Box. Отговаря по някои показатели - като например има три епизода и е от 2015 година, но от краткото резюме не оставам с впечатлението, че е това, което търсиш. Но виж за всеки случай: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, bealonenomore said:

 

В каталога на корейските сериали намирам само един, в който се съдържа Box. Отговаря по някои показатели - като например има три епизода и е от 2015 година, но от краткото резюме не оставам с впечатлението, че е това, което търсиш. Но виж за всеки случай: :click:

 

Не, не е това. Не съм сигурен дали бяха на 3 епизода, а по-скоро 3 истории в едно. И май нямаше някаква специфична тематика като готвенето в този случай, а най-вече slice of life.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...