Jump to content

Douluo Continent (2021)


Recommended Posts

Преди 1 час, thedarkqueen написа:

Само заради теб ще пуснем останалите серии всяка вечер: Е38 :click:

 

Първо ще благодаря на екипа, че ми даде възможност да се насладя на това бижу с превод. Това ми е любимия сериал категорично! Допреди дни определено не мислех, че китайско фентъзи може да ме държи будна до толкова късно  :D

Имам намерение да го гледам отново и отново докато ми се завие свят и после пак! Не знам как ще изчакам втори сезон, направо лошо ми става... Актьорите са прекрасни, някои са направо безподобни образи и въобще няма да ги коментирам! ТОВА е МОЯТ сериал! Сега съм на 35та серия и не искам да свършва :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, 39ти епизод... Не искам да свършва!

Моля ви се, нали ще има втори сезон?  Искам втори сезон сега!

ПП: Днес, след четири часа сън, едва се надигнах. Ужас! И пак се чудя се дали да не ги подхвана пак от първи епизод :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, thedarkqueen написа:

Ох, 39ти епизод... Не искам да свършва!

Моля ви се, нали ще има втори сезон?  Искам втори сезон сега!

ПП: Днес, след четири часа сън, едва се надигнах. Ужас! И пак се чудя се дали да не ги подхвана пак от първи епизод :D

Тенсент обявиха, че ще има 2ри сезон, но кога ще бъде, не се знае :lol: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано запазят актьорския състав, иначе ще е голямо разочарование. дори и един да заменят, няма да е същото. Някак си не си представям друг в която и да е роля.:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на момичетата @gal и @WildFlower - герои!

Най-красивата приказка, разказана по вълшебен начин с великолепния Сяо Джан засега приключи, понеже стискаме палци за нов сезон.

Ето и всички видеа в пакет за по-лесно сваляне Е01-40.END :click: :click:

 

kP64k_3f.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е40 - онлайн: :click:

 

Благодарности и от мен! Нямам търпение да го изгледам накуп. Много ме зарадвахте със златните торенти. Стискам палци за бълзо реализиране на втори сезон. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на екипа! Много ми хареса този сериал. Дано има продължение. Голямо удоволствие беше да го изгледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блестящ превод, прекрасен сериал - вълшебна комбинация! Респект! Дано по-скоро реализират продължението, ще го чакам с нетърпение!♡

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...