Jump to content

Recommended Posts

 

XXmDp_4f.jpg

Off Topic

ByL0V_3f.jpg

RRv8r_3f.jpgB1evq_3f.jpg

c8bbc8946d844e2e49a1606147212eca.jpg

 

 

Love Unexpected

不可思议的爱情 / Bu Ke Si Yi De Ai Qing

Държава: Китай

Излъчване: 31 януари 2021г. - 23 февруари 2021г.

Жанр:  романтичен, комедия

Епизоди: 24 по 45 мин.

Език: мандарин

Режисьор: Hu Hanqing

TV: Mango TV

Субтитри: Английски

 

Участват: 

Fan Shi Qi като Xu Nuo
Qi Yan Di като Ke Siyi
Zha Jie като Liang Zhi Xiao
Wang Xu Dong като Zhou Yan Xin
Shen Yao като Lin Wen
Zhang Chu Xuan като Li Yun Zhu

 

Резюме: След ужасна катастрофа, в която губи майка си,  Xu Nuo (Fan Shi Qi)  живее с тежко психическо разстройство и е загубил всякаква връзка с емоциите си - неспособен е да се смее, да плаче или дори да обича. Неспособен да почувства каквото и да е чувство за вина или разкаяние, той се е превърнал в брутален експерт, когато става въпрос за корпоративни сливания и придобивания, с което си е спечелил и много врагове. Необходимостта от бодигард го среща с Ke Si Yi -  икономист, която  тайно мечтае да стане професионален боец. С невероятно усъвършенствани сетива и светкавично бързи рефлекси,  Si Yi лесно преборва конкуренцията и е назначена на работа. Въпреки че Xu Nuo е спокоен с бодигард около себе си, но лекотата, с която Si Yi  се справя в боя, го кара да се чувства неспокоен. А нещата се усложняват, когато започва да чувства нещо, което не би трябвало въобще да усеща...

 

 

Трейлър с английски субтитри

 

Off Topic

 

 

 

Свали :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри
:click:

Онлайн с руски субтитри :click:

 

На първо четене ми дойде мисълта за Strong Girl Bong-soon - не знам колко фантастични ще са нейните сили, но пък има вкаран един интересен фантастичен елемент

Off Topic

разменка има - той започва да усеща всяка нейна болка, а тя не чувства нищо :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледаните клипчета едвам изтраях да видя 99% eng sub във Викито :lol2:

Off Topic

Ето как се чувства мъж с менструални болки :lol2: Моментът "масажирай ме малко по - надолу' е.... :28558:

 

И кат вкарат и 50те нюанса....

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах го с голям ентусиазъм, но го зарязах на 8 еп. Голяма глупост, с ужасна главна героиня. Жалко за горещите сцени, младежа се справя много добре.Ако случайно свършат всички сериали на света, ще го догледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Indira главната е голям дразнител - 

Off Topic

Уж ще е при главния заради клуба, после шпионираше за лошия, после ама аз го обичам, ама ще бъда шпионин на лошия, че да знам какво прави ..... 

На косъм ми висеше, но заради Крис...... :D и той милият - в предния сериал беше с една "тинейджърка" дет все правеше на обратно на това дето и казва той и все трябваше да я спасява....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен сериал. Нямаше скучни/слаби епизоди, сценаристите никъде не са протакали историята, която искат да покажат на зрителя. Драматичните сцени, от които принципно се напрягам в другите сериали, се разрешиха с положителни емоции. Моментите с ревност, тревога, скръб бяха чудесни, успях да ги усетя от играта на актьорите. Страхотна комедия, гореща сцена и малко научна фантастика. Гледайте го. Няма да съжалявате. Признавам, че към края на сериала прескачах бизнес схемите, които правеха. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...