Jump to content

Recommended Posts

EkDF_9_VgAEZgQO?format=jpg&name=large

 

Off Topic

EjyA8e0VkAA0W8f?format=jpg&name=900x900

 

My Fuxxxxx Romance (마이 퍽킹 로맨스)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: maipeogkingromaenseu
Период на излъчване: 11 октомври 2020 – 29 октомври 2020
Време на излъчване: Четвъртък – Неделя
Жанр: Романс, Драма
Канал: Naver TV Cast, vLive
Епизоди: 6 (15 мин.)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Oh Dong Min като Kim Jae Ha
Kim Yi Kyeong като Lee Hyun
HaNa (gu9udan) като Ahn Ji Young
Kim Seung Ho като Yoon Min Hyuk

 

Резюме: И Хьон болезнено преживява последната си любовна раздяла,
затова търси неангажиращи връзки. Какво се случва, когато попада на човек,
в когото неочаквано започва да се влюбва, но той, също като нея, се вижда
с много момичета едновременно, включително и най-добрата й приятелка…

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs:  :click:

 

6-те серии събрани заедно във филм :click: и  :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително благодарна съм за темата. Отдавна обмислях спретването на такава за тези минисериики, но не ме бива с правенето на теми, където трябва да изброявам каста и да давам повече от един линк за гледане. Освен това се чудех, дали трябва да задавам някакво възрастово ограничение заради тематиката. Красиво заснето и вмъкнати толкова много детайли за краткото време на развитие. Сериалът дава един по-различен поглед от това, което по принцип ни се представя-корейци, които се усмихват срамежливо и ти говорят с анимирано гласче. Тук залагат на директност и чувствена сетивност. Отношенията са като за възрастни и полигамията не е нещо непознато. Но излиза въпросът, дали ако си дадеш прекалено много свобода, няма да се удавиш в нея? И показаха няколко гледни точки. Хареса ми, че разглеждаха нещата от позицията на и четиримата. Интересно беше колко реалистичен се оказа финалът. Ако на мен ми се беше случило нещо подобно, бих взела същото решение като главната героиня. Но преди това нямаше да позволя събитията да се развият така както се развиха при нея. Препоръчвам това заглавие на хората, на които са им омръзнали розовите панделки ;)

Още веднъж благодаря за темата :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом Вили казва, че си струва, смятам да си го заплюя за превод, само да успея да намеря откъде да изтегля прилично видео и субтитри отделно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далеч съм от това, което преживяваха всички участници в това мини сериалче, но това не ми попречи да усетя желанията и емоциите им, както и да си анализирам и четирите гледни точки. В крайна сметка симпатизирах най-много на малкия като мироглед как трябва да се развиват нещата в личен план, но пък не ми беше приятно когато наблюдаваше сеира, който се развиваше около него. Човешките взаимоотношения са многоцветни, а когато се стига до интимност и чувства, нещата стават винаги сложни, та било и то за една вечер. Интересно беше да се види история по-близка до съвремието и реалността. 

Да, финалът беше точно на място. Главната показа израстване и характер. 

Благодаря за преводът. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...