Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Star's Lover (2009)
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 10 декември 2008 - 12 февруари 2009 г.

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 21:55
Жанр: Романс
Канал: SBS
Епизоди: 20
Режисьор: Boo Sung Chul

Участват:
Choi Ji Woo - Lee Ma Ri
Park Bo Young - Ma Ri (teen)
Jung Da Bin - Ma Ri (child)
Yoo Ji Tae - Kim Chul Soo
Kang Yi Suk - Chul Soo (child)
Lee Ki Woo - Jung Woo Jin
Cha Ye Ryun - Choi Eun Young
Ki Tae Young - Son Ha Young
Choi Phillip - Kang Woo Jin

Резюме:

И Ма Ри е известна актриса, преследвана от четирима напористи мъже, с различен произход, стремеж и мечти. Единият от тях е завършил литература и мечтае да стане писател (Yoo Ji Tae), друг е известен фотограф (Choi Phillip), третият е наследник на известна фамилия в Корея (Ki Tae Young), а последният работи в медийна корпорация (Lee Ki Woo).

Кой ще спечели сърцето ѝ?

СВАЛИ С РУСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ

 

Този сериал е невероятен, в началото съм, но много ми хареса. Започнах го само заради Choi Ji Woo - тази актриса е невероятна, искаше ми се и да я видя и в комедийка, не само в тежки драми biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисля, това си ми е първият съвременен сериал... гледах го онлайн не помня вече откъде, а за форума даже не бях и сънувала. Много, много ми хареса! Най-малкото защото беше толкова различен от всичко гледано досега... от днешна гледна точка, след толкова корейско, японско и т.н пак смело мога да заявя, че е доста добра драма, която искрено вълнува, забавлява и си заслужава отделеното време!

След сесията ще му хвърля пак едно око biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах четири епизода. Старо, но лаченко май. Почти бях забравила какво е сериалите да са пълни с актьори- цък, но си е хубаво :)

Yoo Ji Tae е много добър в ролята и са красива двойка с Choi Ji Woo, другите  кандидати- също.Въобще мъжката част е добре подбрана, достойни за дамата. Не очаквам шедьовър, но се надявам да продължи да е приятно за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...