Jump to content

Recommended Posts

4B13d_4f.jpg

 

Rotation of the Heart (2021) วงเวียนหัวใจ

Spoiler

Bybyz_3f.jpg             deveD_3f.jpg

 

kRORb_3f.jpg

 

E0r0b_3f.jpg

 

jY8Yw_3f.jpg

 

pABWV_3f.jpg

 

499px-Wwhj1.jpg          499px-Wwhj2.jpg

 

480px-Wwhj3.jpg

 

 

Страна: Тайланд

Известен още като: Wong Wian Hua Jai, Revolving Hearts

Жанр: Драма, романтка, slap & kiss, отмъщение

Епизоди: 18

Период на излъчване:  21 Януари, 2021 - 24 Март, 2021

Време на излъчване: Сряда и Четвъртък

Продължителност: 1 час и 25 минути

Канал: Канал 7

Компания: Кантана

Режисьор: Anuwat Thanomrod

 

 

В ролите:

Now Tisanart as Bow Buphachart

Porshe Saran as Tos Kanaphan
Tyfoon Takphet Lekawijit as Pong Woraphong
Ploy Jatumat as Vithinee / Nee
Chatdao Sittipol as Baitong
Chawinvut Kongtoranin (Win) as Chai
Libya Nattarin Suwannalerd as Kae
Patthama Panthong as Waew

 

 

Резюме:

Римейк на лакорна на Weir и Pinky.

Тос е собственик на гроздова плантация. Той е изключително грижовен към болната си по-малка сестра Витини, която е влюбена в Понг. Понг обаче има приятелка Боу. Понг изневерява на Боу с Витини. Витини забременява. Не искайки Боу да съсипе щастието на сестра му с Понг, Тос принуждава Боу да се омъжи. Той прави това, като използва измама. Когато се срещат за първи път, Боу е много пияна, дрогирана и е на път да бъде изнасилена. Тос вижда какво се случва и я спасява. Води я в хотела си. Когато се събужда, Боу мисли, че Тос я е изнасилил. По-късно той използва този инцидент в своя полза и я принуждава да сключи брак. Тос тайно започва да се влюбва в Боу, но въпреки това не спира да се държи грубо с нея. Понг, от друга страна, сключва брак с Витини, въпреки че все още е лудо влюбен в Боу. Той се опитва да се отърве от Витини, за да може да се върне при Боу.

 

 

DChBaV6.jpg?resize=853,1024&ssl=1

 

 

Предишни продукции:

Wong Wien Hua Jai (1985) (Thai parent story)
Rotation of the Heart (2009) (Thai remake)

 

 

Тийзър:

 

Тийзър с английски субтитри

ОST в изпълнение на Порше с английски субтитри

 

 

 

 

Линкове за гледане:

Онлайн с английски субтитри: :click:

Онлайн с руски субтитри: :click:

 

 

 

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни галакси лакорн такива гифчета , гифчета напускаха с този сериал, че чак ми стана любопитно и чакам субтитри :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivanизгледа ли първи епизод? Интересно, че стартират с един епизод тази седмица, от другата седмица по 2.

Дава заявка за много шамари. :D Не беше зле, макар че горката Нау голям рев му удари. Тя е на ниво както винаги. Порше не бих казала, че ми е от супер любимите актьори, обаче като цяло играта и химията я докарва, поне от това което съм гледала с него. 

Сестрата на Тос голяма манипулаторка, заедно с бабичката, която й дава "умни" съвети. Родителите на Боу...бащата е просто...без думи съм. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira не се стърпях и погледнах за какво иде реч..... от сега ми идва да удуша сестрата, бабката, че и бившия..... Бащата чак се замислих дали и е истински.

Главния обаче много рязко превключва от добър на лош, чак се плаша.... и как бързо му идват тия гадни идеи за главната.....:D

Баш , баш slap and kiss :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нали гледах предишната версия с Вейр, та да ви кажа да се подготвите, че много нерви ще изхабите. Много дразнители има тука, сестричката, бившия, а на първо място една зъбла съседка, ужас! Но съм любопитна и тук ли финалът ще бъде така впечатляващ, щото финалът на предната версия ми е номер едно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка за финала.... да питам, че четох нещо - 

Off Topic

На оригинала май не е щастлив края? Из фейсбук четох, ама толкова объркано го бяха написали......

Аз уж разбрах, че оригинала няма хепи енд целувка, но тук ще е различно....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за оригинала, аз съм гледала само римейка с Вейр, там финалът е толкова епичен, че ум да ти зайде! Даже не помня имаше ли целувка, щото другото толкова ме впечатли :ilovethis: Но е хепи, така че можеш да си спокойна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така.... съседката от пръв поглед не ми допадна :lol2:  А тоя човек - Порше - ама как може да е толкова любезен и мил докато го раздава злодей (засега де) :lol2: С една усмивчица и "honey", "baby" - спуках се да се смея като го чуя да и говори гальовно :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми допада съседката, но нахрани нашето момиче, така че засега й прощавам. :lol2: Като стана дума, какви бяха тези мутирали палачинки? То цял дюнер едната. :lol2: 

Поршето и Нау, страшни погледи си мятат, и на мен ми беше смешно как я прилъгва с разни обръщения и прочие. Обаче къщата е един път, много яка, всичко дървено и много минималистично обзаведено, мой тип е. :)

Очаквам още сблъсъци между цветарката и наперения приятел на Порше. Там също ми се струва, че ще има мощно slap and kiss. :lol2: 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, jira написа:

Очаквам още сблъсъци между цветарката и наперения приятел на Порше. Там също ми се струва, че ще има мощно slap and kiss. :lol2: 

 

 

Ама там ми се струва , че ще са с разменени роли - тя по идва да раздава шамари :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/29/2021 at 1:20 PM, vivivan said:

Ама там ми се струва , че ще са с разменени роли - тя по идва да раздава шамари :28558:

Раздава тя шамари, раздава, ама накрая как се сбаращисаха двамата в сеното, много беше смешно :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги видим къде ще финишират тези.... :D

А аз се чудя как успях да се зазяпам в сериал с 2 епизода на седмица ....пореден такъв :lol2: Обаче този човек... Поршето..... не спира да ме шашка :lol2: В 3 еп...

Off Topic

Цъкнах си аз скрийншот... и после загледах в нета още що народ е впечатлило тази реплика :D Ще "открадна" от нета, ама се смях с това -

Bow's dad: My daughter isnt ordinary. What method will you use?

Tos: With all the love that I have.

Me: *smiles and fangirl like an idiot*

You go Tos!!!

893280.jpg

 

И след малко и гипсира кракът, че да не бяга :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трета серия ме приспа и се връщах да я доглеждам, но идея си нямам за какво сено говорите. :D

Относно Поршето, това тук

Spoiler

с гипса нищо не е. В онзи другия сериал си полягваше с Грейс системно, да я омилостивява и за да пази Пайчето. :lol2: Скри ми шапката. 

Съседката на Поршето не ви ли прилича малко на Невена Цонева?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan сеното мина или треволяка около лозето. :lol: Чудя се Ке събра ли си реквизита или му го остави за спомен на Чай. :lol: Ох, попиляха ме от смях и разбиха на пух и прах приказката, че жена и с цвете не се удря. :D 

Другите пък го удариха на кунг-фу спаринг, страшни скици. :lol: 

Съседката как се нахендри, ахахаха, не е истина. Жал ми е за Мениджъра, изглежда голям кротушко, а тя е абсолютно куку.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 9 еп. - смятам че сестрата и най - вече комшийката имат сериозна нужда от психиатър. Бившият има нужда от здрав бой :lol2:

Както се преместиха сега във фермата, чакам съседката да се развихри отново..... @Чингулинка намирисва ми, че тая ще психяса още повече, нали?

 

П.П. .... за тези, които са минали 9 еп. - едно MV от преводачите ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan О да, тя е абсолютно психо, до края тя е главната злодейка. И сестрата е куку и голям дразнител, и бившият особено в стария сериал ми идеше да ги хвана и да им бия шамари до посиняване, ужасни бяха и тримата, но съседката бие всички по гадост и откаченост. 

Spoiler

Представи си, сестрицата я изкараха ангелче и великомъченица, че и бившият реабилитираха, тъпотия голяма! Но психарката си остава психо до последно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...