Jump to content

Recommended Posts

Чаках с нетърпение да излезе целия превод. Харесаха ми историите, които се срещат и в действителност и са доста покъртителни (насилие, малтретиране, несправедливо осъдени или когато закона не е достатъчно справедлив) .Много добра идея за сериала,"метода" Зоро или Робин Худ беше нещо различно и интесерно. Актьорската игра беше ТОП, дори персонажите на лошите бяха супер ниво, особено г-жа Пек и ония двама близнака толкова бяха гнусни и мазни - значи са си свършили работата :D Бойните сцени естествено яко пресилени 1 срещу 10-20 , но нищо ново. Ако изключим няколко пресилени сцени 8/10 :up:

Редактирано от samelove
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите пет епизода- изгледани за едни ден. :D Филмчето е доста добро, и въпреки слабите (или, неинтелигентни) сценарийни решения в последните серии (12-14), е добре направено. Добър баланс между сериозното и екшън, тип Батман. Съвременен Робин худ, с морални дилеми- допускам, че поне част от историите са инспирирани от реални случки 

Spoiler

трафика на органи, саламаурената фабрика, промяната в закона- че убийството повече няма да има давност, и т.н.

Сериозна заявка за втори сезон, дано е факт, и дано са всички от главния каст.

Редактирано от manniwelle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, manniwelle написа:

 

Сериозна заявка за втори сезон, дано е факт, и дано са всички от главния каст.

 

В такъв случай бързам да те зарадвам - наистина се очаква втори сезон :) 

От главния каст май само прокурорката няма да участва поради много натоварения си график. 

Късмет, живот и здраве, ще има и БГ превод :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като изгледах сериала, мнението ми е позитивно. Интересна история или по-скоро истории, което направи сериала по интригуващ. Добре подбрани актьори и специално искам да спомена певицата, която играеше собственичката на затвора. Не съм виждал по-плашещо лице от доста време.

 

Нещата, които не ми харесаха или ме дразнеха бяха прекалено очевидните "скрити" реклами на какви ли не продукти и някои от сцените и събитията бяха прекалено много "като на кино". Също така и последния епизод беше много банален и блуткав.

 

Оценката ми е 7 от 10, теглете и гледайте смело, но поне в моя топ 10 няма да влезе този сериал.

 

Благодаря за субтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега го гледам и се радвам, че го почнах B)

Саундтрака е добър, сега си го въртя! Добре е!

Благодаря за превода :es:

И гледам, че е почнал и втори сезон... начи ще се гледат повече от 16 епизода :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее, много добро изпълнение на този сезон 1. 10/10 от мен, Суууупер. Много отдавна не бях се кефил така на корейски сериал.

(Самите истории и поводите в тях са наистина едно отражение на заобикалящите ни съдби навсякъде около нас.  Да се замислим ние какви ги вършим спрямо другите и кога и как бихме ги наранили без да искаме. Реално наистина не осъзнаваме колко е "пъстър" и различен живота ни тук в Бг или другите държави.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът започна много добре. Интересни случаи, но това което будеше недоумение  в мен е госпожа Пек и отношенията й с близнаците

Spoiler

Защо ослепи онзи възрастен богаташ, който държеше на нея и после е наредила да блъснат колата с камион. Можеше сериозно да пострада и като цяло заради тези нискоинтелигентни близнаци, особено единия се остави да бъде съсипана и ще лежи в затвора. Уж сериозна престъпница...., пък накрая голям смях.

За гледалите последната серия кой беше онзи убиец, който си облизваше пръстите?

 

Редактирано от Sword
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...