Jump to content

Recommended Posts

Eh_8iXcVgAAnq6z?format=jpg&name=large

 

Diver: Tokushu Sennyuhan (DIVER-特殊潜入班-)
Страна: Япония
Също така известен като: Diver: Special Investigation Unit
По мангата на: Shuntaro Osawa-  "Diver: Tokushu Sennyuhan"
Период на излъчване: 2020 – Септември – 22 до 2020 – Октомври –20
Време на излъчване: Вторник 21:00
Формат: Renzoku
Жанр: Криминален, Драма, Детективски
Канал: Fuji TV, KTV
Епизоди: 5
Режисьор: Tadaaki Horai
Субтитри: Английски

 

Участват:
Fukushi Sota като Kurosawa Hyogo
Nomura Shuhei като Sanemura Masaru
Ando Masanobu като Date Naoya
Ryo като Akutsu Yoko
Katase Nana като Minamoto Reiko
Hamano Kenta като Miyanaga Soichi
Masakado Yoshinori като Ueshima Tetsuya
Masana Bokuzo като Kagami Koichi
Nakayama Yoshihiro като Oyama Takashi

 

Резюме: За борба с организираната престъпност в полицията на префектура Хього е създадено тайно специално звено, което да проникне в лагера на врага. Отделът стана известен като „D Team“. Рискувайки живота си всеки ден, екипът прониква в най-опасните престъпни организации. Следователят Kurosawa Hyogo (Fukushi Sota) е най-добрият от екипа на D, той е безмилостен, когато става въпрос за арестуването на престъпници …

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре. Сота се преоблече десетина пъти в еп. 1. И Андо не му отстъпваше по стилни костюми. Накрая се появи и Шухей. Не ми се мисли, какво ще става натам. И не. Това няма да е битка между икемени, защото Сота е много луд и непредвидим.

Историята беше поучителна и завърши съвсем неочаквано. 

Тетта Сугимото много готин. Беше достойна конкуренция на младите.

Кефя се. Скоро не съм гледала нещо вълнуващо, стилно и красиво едновременно. Има и някаква лека инди нотка, което още повече ме радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уоу! Втора вдигна летвата! Супер бяха двамата - Сота и Шухей! И с Андо още се дърлят. Много им отива. Хихи!

Изключителен случай разнищиха. Обърнаха фокуса върху проблемите на студентите. Гост беше Джин Сузуки. Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням да съм гледала Андо в ролята на баща до този момент. И този образ му отива.

Сота и Шухей са си лика прилика. Първо се млатят, после другарстват. 

Песента на Кобукуро, Tomoru inori, е прекрасна за финал. 

Усещам, че 5 епизода ще са ми малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акулите в Токио - корумпирани до мозъка на костите. Нашите хора действат в Кобе. Там хората са по-различни. Интересно се е получило с този град като център на действието.

Отново се замислих, защо епизодите са толкова малко и това, което ми мина през ум, не беше никак приятно. Дано не съм права!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си, че така ще стане. Обаче държа да има продължение, за да разбера, как си случи чудото накрая.

Малко ми бяха тези серии и това е. Свикнах да гледам Андо и Сота в изключително стилни костюми. Стоят им дяволски добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е много приятен за гледане - особено ако сте фенове на японската естетика и крими историите. Това означава например, че Сота Шукуши страшно ще се пули, но няма да рони едри прозрачни сълзи, ако да беше заснет в Корея. Във всеки случай, отива му. И дуетът от главните актьори беше наистина добър, сериите и преследванията са логични и пр. Шефката на полицията - блестяща.

Много се накефих, как Сота в традицията на полицейски жанр ѝ казва:

- Аз работя сам. Той не ми трябва.

А тя му връща нетрадиционно, но много правилно:

- Но някой ден може да ти потрябва.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, защо трябваше да се пули в еп. 1 (нататък това го няма), но според мен искаха да заблудят зрителите в началото, къде точно се ситуира неговият герой.

Шефката е голяма работа. Харесвам актрисата. Нана Катасе също се включва по-сериозно в останалите серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще си го добавя в Уишлистата, както и дорамката със Сота и Аяно. Дано да се получи добър екип м/у тях, или най-малкото интересни взаимоотношения. Не е за изпускане такъв тандем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сота и Го ще бъдат перфектна комбинация в новата дорама. Усещам. Промо снимките бяха странни и отблъскващи, но вече започват да се появяват читави постери с истински хора.

Трейлър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова дорама за Сота. Ще се излъчва от 28 април по TV Tokyo Spring 2023 - "Bengoshi sodomu". Адвокат ще го правят, както виждам.

Задават се добри загалвия с много сериозни артисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...