Jump to content

Recommended Posts

f2GmId4P0mBSu9dMt4JSWdbmyyJ.jpg

 

Space Sweepers (승리호)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Seungriho
Премиера: 5 февруари 2021
Времетраене: 136 мин.
Жанр: Sci-Fi
Режисьор: Jo Sung Hee
Субтитри: Английски

 

Участват:
Song Joong Ki като Tae Ho
Kim Tae Ri като Captain Jang
Jin Seon Kyu като Tiger Park
Yu Hae Jin като Robot Eobdong (глас)
Kim Dae Han като researcher 2
Park Ye Rin като Dorothy

Kim Moo Yul като Kang Hyun Woo

 

Резюме: В далечното бъдеще, през 2092 г., екипажът на космическия кораб „Победа“ пътува през космоса в търсене на отломки, като изхвърлени сателити и изоставени космически кораби, за да изкара пари от тях. Случайно, екипажът се натъква на хуманоидния робот Дороти, считан за оръжие за масово поразяване…

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs:  :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски превод :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа какво му липсва на този филм. Или може би като гледаме корейски филми сме свикнали актьорската игра да държи повече филма, отколкото смисъла му. Не че тук не бяха супер актьорите. Но ми дойде в повече времето с космическите ефекти. Исках повече игра. Джун Ки много ми липсваше и макар и тук с малко изиграна драма, МИ ЗАЛИПСВА ОЩЕ ПОВЕЧЕ :slap:да му се не види! Сигурно след Винченцо ще давам на заето поне месец:28558:.  Ролята му тук едва ли го е затруднило особено. Става за феновете му и за релакс от драмите. И мацето беше секси. Абе нещо различно е! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен филма лично много ми харесва. Бих го гледало отново и отново. Остави ме с усмивка на уста ... Благодаря на преводачите... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готиноооооо! Благодаря за превода. Супер филм. Всички бяха страхотни образи (от корейците, американците не ми бяха достоверни). Малката е невероятен сладур. "Роботите не акат." хахахахахахах Много се забавлявах с филмчето, имаше и момент, дето си ме стегна за гърлото.

Довечера ще правя опити да зарибявам човек, дет цяла азия са му "китайци" (демек не прави разлика) и до корейско не е припарвал.  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.02.2021 г. at 15:36, helyg написа:

Довечера ще правя опити да зарибявам човек, дет цяла азия са му "китайци" (демек не прави разлика) и до корейско не е припарвал.  :lol:

 

Операция "Зарибяване" постигна ли успех? :)

 

Досега едва ли съм гледала повече от два филма на "космическа" тематика, та не мога да сравнявам, нито мога да оценя ефектите. В този филм ми харесаха персонажите – всички от "Победа" бяха колоритни по своему. Допаднаха ми историята около едното момиченце и отношенията, които другото дете изгради с нашите хора. Джунг Ги ми е голяма слабост и винаги го гледам с удоволствие, но тук точките ми обра Тайгър Пак – много готин тип!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Частичен успех. Няма да стане фен на корейските филми, но този го изгледа, забавлява се. Беше му представен като "корейските стар уарс". С една дума хареса му, но само дотам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма ми беше препоръчан от някой който не гледа корейско! На мен лично много ми допадна.Не очаквах толкова добра фантастика да направят.Определено са се справили на ниво.Бих го препоръчала с две ръце. Хумора,съдържанието,репликите добре изпипани.Благодаря на @darkbreathe  и  @bealonenomoreза възможноста да го гледаме на роден език.:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна логика, що ша колонизират Марс като земята им е по-близо, ама още съм в началото, де.  А корабът "Победа" прилича на "Хилядолетния сокол". Ама и друга връзка правя с капитан Врунгел и неговата лодка По...Беда:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една онлайн опция.

 

Редактирано от bealonenomore
Благодаря, добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...